Ústne sprchy (15)

Zoradiť podľa
1×1 ks, ústna sprcha
Dokáže účinne odstrániť baktérie, zvyšky jedla a povlak v medzizubných priestoroch a paradentálnych vačkoch.
1×1 ks, ústna sprcha
Ústna sprcha s 10 stupňami tlaku vody je vhodná pre všetky typy ďasien.
1×1 kus
5.0
(1)
Ústna sprcha pre dokonalú zubnú hygienu, prevenciu kazu a zápalu ďasien.
1×1 kus
Ústna sprcha pre dokonalú zubnú hygienu, prevenciu kazu a zápalu ďasien.
1×1 ks, zubná sprcha
Zubná sprcha Vitammy Wave s 3 režimami čistenia. Predstavuje najrýchlejší a najefektívnejší spôsob čistenia medzizubných priestorov. Zvlášť vhodné pre ľudí s úzkym zhryzom, so zubným závesom, s korunkou a mostíkom. 3 režimy zubnej sprchy umožňujú výber výkonu prúdu v závislosti od stupňa citlivosti zubov a ďasien.
1×1 ks
Elektrická ústna sprcha – nádržka 200 ml, 360° otočná hlavica, výdrž 14 dní na jedno nabitie, USB kábel, 3 režimy, časovač, funkcia Pamäť, kompaktný design, farba: biela/zelená
1×4 ks
Cielené čistenie mikrobublinami. Zlepšite zdravie svojich ďasien Obsah: 4 vymeniteľné nástavce Oxyjets Kompatibilné s Oral-B Oxyjet a Oxyjet center Oral-B, značka č. 1, ktorú používajú zubní lekári po celom svete
1×1 ks, ústna sprcha a sonická zubná kefka
Ústna sprcha WT3100 a sonická kefka GTS2050. Tento systém pre ústnu starostlivosť zabezpečí komplexné vyčistenie ústnej dutiny vrátane odstránenia baktérií. Zvládne tiež vyčistiť ťažko prístupné miesta ako medzizubné priestory a záhyby ďasná okolo zubov.
1×1 ks, odstraňuje baktérie
Prenosná ústna sprcha, odstraňuje baktérie a usadeniny nachádzajúce sa hlboko medzi zubami. Účinne odstraňuje zubný povlak a baktérie aj v ťažko dostupných miestach ústnej dutiny.
1×1 ks, odstraňuje baktérie
Prenosná ústna sprcha odstraňuje baktérie a čiastočky hlboko medzi zubami. Masíruje a stimuluje ďasná, tým zlepšuje krvný obeh, tak aby vaše ďasná boli pevné a zdravé.
1×1 ks, odstraňuje baktérie
Odstraňuje baktérie z medzizubných priestorov a záhybov ďasná v okolí zubov, kam kefky a zubná niť nedosiahnu. Masíruje a stimuluje ďasná, čím zlepšuje ich prekrvenie, posilňuje ich a pomáha ich udržať zdravé. Ideálny nástroj pre čistenie okolo mostíkov, koruniek a zubných strojčekov.
1×1 ks, odstraňuje baktérie
Ústna sprcha odstraňuje baktérie z medzizubných priestorov a záhybov ďasná v okolí zubov, kam kefky a zubné nit nedosiahne.
1×1 ks, prenosná ústna sprcha
Kompaktný prístroj na medzizubnú hygienu Philips ľahko a pohodlne odstráni až 99,9 % zubného povlaku a nečistôt z medzizubných priestorov, bočných plôch zubov a línie ďasien.*
1×1 ks, ústna sprcha
Ústna Sprcha Dokáže účinne odstrániť baktérie, zvyšky jedla a povlak v medzizubných priestoroch a paradentálnych vačkoch Pravidelné čistenie pomáha s prevenciou.
1×1 ks, ústna sprcha
Ústna Sprcha Dokáže účinne odstrániť baktérie, zvyšky jedla a povlak v medzizubných priestoroch a paradentálnych vačkoch Pravidelné čistenie pomáha s prevenciou
Ústne sprchy

Ústne sprchy