Redukcia hmotnosti (55)Je len veľmi málo žien, ktoré sú so svojou postavou absolútne spokojné. Hlavne teraz, s blížiacim sa letom, zahadzujeme ružové okuliare, cez ktoré sme nevideli tukové vankúšiky skryté v hrubých svetroch. Aby sme si sebavedomo a spokojne mohli vyjsť na pláž či na kúpalisko:

Je čas zahájiť chudnutie a začať sa tešiť do plaviek!

Ale žiadne hladovanie a drastické diéty. Urobme si cvičebný plán na doma, každý deň aspoň 30 minútový tréning. Vzdajme sa sladkostí a sladkých múčnych jedál a zaraďme radšej do jedálnička nízkokalorické jedlá s vysokým obsahom bielkovín. K vysnenej postave nám môžu dopomôcť aj výživové doplnky z našej ponuky. 

Občas sa zdá, že znížiť hmotnosť hoci len o pár kíl je nesplniteľná misia. Teba si však uvedomiť, že váha pôjde dole iba za predpokladu, že kalorický príjem bude menší ako váš kalorický výdaj. Kalorický príjem znížime zdravou stravou a obmedzením sladkostí a kalorický výdaj naopak zvýšime športovou aktivitou, najlepšie ak tréning zaradíme minimálne 3x do týždňa. Pomôcť nám môžu aj výživové doplnky, ktorých úlohou je uľahčiť spaľovanie tukov, zbaviť telo prebytočnej vody a potláčať chuť na sladké.

Je úplne jedno aký druh športu si vyberiete, či budete behať, bicyklovať, korčuľovať, plávať alebo chodiť na dlhé svižné prechádzky. Dôležité je sa hýbať a hýbať sa pravidelne. Šport by sa mal stať súčasťou nášho životného štýlu, na tréning či už ráno pred prácou alebo podvečer po práci sa musíme tešiť. Okrem fyzických benefitov, nám prečistí hlavu, odreagujeme sa a prídeme na iné myšlienky. Výhovorka nemám čas nie je na mieste, cvičiť môžeme predsa aj doma. S našou výbavou si dokážete vybaviť efektívnu domácu telocvičňu.

Pri zmene stravy najlepšie fungujú malé kroky, ktorými docielite trvalý efekt. Začnite na raňajky jesť namiesto pečiva z bielej múky vločky a obilninové kaše. Do práce si občas prineste krabičku so zdravým vyváženým obedom. Pri pečení skúste nahradiť cukor inými formami sladidla. A ak vás počas dňa prepadne náhly pocit hladu, dajte si radšej kúsok ovocia alebo müsli tyčinku.

Proteíny poskytujú veľa benefitov: pomáhajú pri budovaní a ochrane svalovej hmoty, sú zdrojom energie pri nedostatku sacharidov, podporujú imunitu, správne regulujú hydratáciu tela, napomáhajú kontrolovať chute a pocit hladu, zrýchľujú metabolizmus a podporujú chudnutie, napomáhajú regenerácii svalov po tréningu, posilňujú imunitu a celkové zdravie. Proteíny sa dajú užívať vo forme nápoja pripraveného z proteínového prášku ale aj vo forme rôznych proteínových výrobkov, veľmi obľúbené sú napríklad proteínové tyčinky.

Vo svete produktov inteligentnej elektroniky, budú na vašej ceste za vysnívanou postavou neoceniteľní spoločníci smart hodinky a slúchadlá. Prepojte si ich so svojím telefónom a zaznamenávajte svoje tréningové pokroky. Tréningový plán vás bude motivovať k lepším výkonom a pravidelným tréningom.Zoradiť podľa
 • 1×60 cps, výživový doplnok
  Pomáha pri odstraňovaní prebytočnej vody z tela. Prispieva ku kontrole telesnej hmotnosti, bráni vzniku opuchov dolných končatín a prispieva k normálnej funkcii vylučovacieho systému
 • 1×20 tbl, výživový doplnok
  Výživový doplnok, ktorý pomáha telu využiť tuky ako zdroj energie. Tým zvyšuje intenzitu spaľovania tukov a podporuje chudnutie.
 • 1×30 cps, výživový doplnok
  Diterpex® Rapid prispieva ku kontrole telesnej hmotnosti, metabolizmu lipidov (tukov), potlačeniu chuti do jedla. Pomáha zvýšit čulosť, bystrosť a vytrvalostný výkon.
 • Obsahuje jedinečnú kombináciu extraktu z pestreca mariánskeho (Silybum marianum) a extrakt z kurkumy dlhej (Curcuma longa) - kurkumín.
 • 1×60 cps, výživový doplnok
  Garsin je prírodný prípravok určený k podpore pri chudnutí, obsahuje komplex aktívnych prírodných extraktov.
 • 1×67 tbl, JABLČNÝ OCOT, VIT C, VLÁKNINA, CHRÓM
  Doplnok výživy vo forme tabliet obsahujúci jablčný ocot, vitamín C, chróm a vlákninu. Balenie obsahuje 67 tabliet.
 • 1×107 ks, výživový doplnok
  Doplnok výživy, ktorý obsahuje enzýmy podporujúce trávenie. Vhodný pri znižovaní telesnej váhy.
 • 1×30 cps, výživový doplnok
  Výživový doplnok, ktorý napomáha pri odstraňovaní prebytočnej vody z organizmu.
 • 1×30 cps, výživový doplnok
  Výživový doplnok Super PRSIA + štíhla línia je formulovaný za účelom neinvazívneho zlepšenia pevnosti a veľkosti ženského poprsia. Obsahuje kombináciu výťažkov z rastlín s obsahom fytoestrogénov, ktoré prirodzene napomáhajú formovať ženské poprsie a zároveň prispievajú k jeho zdraviu.
 • 1×180 cps, výživový doplnok
  Výživový doplnok Super PRSIA + štíhla línia je formulovaný za účelom neinvazívneho zlepšenia pevnosti a veľkosti ženského poprsia. Obsahuje kombináciu výťažkov z rastlín s obsahom fytoestrogénov, ktoré prirodzene napomáhajú formovať ženské poprsie a zároveň prispievajú k jeho zdraviu.
 • 1×90 cps, výživový doplnok
  Výživový doplnok Super PRSIA + štíhla línia je formulovaný za účelom neinvazívneho zlepšenia pevnosti a veľkosti ženského poprsia. Obsahuje kombináciu výťažkov z rastlín s obsahom fytoestrogénov, ktoré prirodzene napomáhajú formovať ženské poprsie a zároveň prispievajú k jeho zdraviu.
 • 1×100 g, čaj
  5.0
  (1)
  Čajovina pri redukčnej diéte. Hmotnosť : 100 g.
 • 1×37 tbl, JABLČNÝ OCOT, VIT C, VLÁKNINA, CHRÓM
  Doplnok výživy vo forme tabliet obsahujúci jablčný ocot, vitamín C, chróm a vlákninu. Balenie obsahuje 37 tabliet.
 • 1×67 tbl, L-CARNITÍN + INULÍN + CHRÓM
  Doplnok výživy s L-karnitínom, chrómom a inulínom. V balení sa nachádza 67 tabliet.
 • 1×70 cps, výživový doplnok
  Výživový doplnok Reduchol obsahuje Monacolin K z červenej fermentovanej ryže, ktorý prispieva k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi. Priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 10 mg monacolinu K z potravín z červenej fermentovanej ryže.
 • 1×30 tbl, podpora chudnutia
  Tablety s rastlinnými extraktmi. Prípravok z chilli papričiek podporujúci chudnutie, spracovaný patentovanou technológiu do mikrokapsúl, ktoré chránia tráviaci trakt a ústnu dutinu pred podráždením.
 • 1×107 tbl, JABLČNÝ OCOT, VIT C, VLÁKNINA, CHRÓM
  Doplnok výživy vo forme tabliet obsahujúci jablčný ocot, vitamín C, chróm a vlákninu. Balenie obsahuje 107 tabliet.
 • 1×60 tbl, 45+15 zadarmo
  Výživový doplnok na podporu chudnutia, tablety s rastlinnými extraktmi.
 • 1×60 cps, výživový doplnok
  Unikátny výživoý doplnok, ktorého jednotlivé účinné zložky napomáhajú lepšej kontrole telesnej hmotnosti a metobolizmu tukov, správnemu tráveniu a úbytku telesnej hmotnosti. Zmierňujú pocit hladu, nadovzujú pocit sýtosti a posobia proti sklonu k prejedaniu.
 • 1×37 tbl, L-CARNITÍN + INULÍN + CHRÓM
  Doplnok výživy s L-karnitínom, chrómom a inulínom. V balení sa nachádza 37 tabliet.
 • Prírodný produkt, ktorý pomáha znižovať absorpciu cukrov tým, že blokuje rozklad a trávenie uhľohydrátov. Napomáha pri kontrole hmotnosti, keďže udržiavaním stabilnej hladiny cukru v krvi nedochádza k výkyvom v tvorbe inzulínu.
 • 1×56 cps, výživový doplnok
  Zachytáva lipidy. Odstraňuje cukry a tuky. Potláča chuť do jedla. Reguluje apetít.
 • 2×500 ml, výživový doplnok
  Doplnok výživy s obsahom aloe vera. Pomáha podporovať funkciu tráviaceho systému, posilňovať imunitu, hojiť rany. Má regeneračné a detoxikačné účinky.
 • 1×200 g, výživový doplnok
  PSYLLIUM FIT AND SLIM je výživový doplnok, ktorý v rámci nízkoenergetickej diéty prispieva ku zníženiu hmotnosti. Dôležitou zložkou produktu je GLUKOMANNAN, ktorý napomáha redukovať telesnú hmotnosť. Psyllium Fit and Slim nie je návykové, a je veľkým zdrojom vlákniny.
 • 1×120 cps, výživový doplnok
  Colafit Slim s Glukomanánu je produkt, ktorý ochraňuje organizmus tak, aby netrpel nedostatkom látok, ktoré by mohli telu pri dodržiavaní rôznych diét chýbať.
 • 1×450 tbl, škorica
  Doplnok stravy Unilakt obsahuje vlákninové tablety s riasou Chlorella a probiotickými baktériami, obohatené vitamínom C a škoricou.
 • 1×1000 ml, nápoj, príchuť pomaranč
  Spaľovač tukov
Redukcia hmotnosti

Redukcia hmotnosti