ADVANCE Diaben

1×60 cps, výživový doplnok

Značka: ADVANCE
Diaben obsahuje prírodné látky, ktoré prispievajú k udržaniu normálnej hladiny cukru v krvi. Diaben obsahuje kombináciu 3 prírodných látok – Gurmar, kyselinu alfa-lipoovú a extrakt zo škorice.
Na sklade v eshope
16,19
Doprava zadarmo

O produkte

X30920 ADC

Diaben obsahuje prírodné látky, ktoré prispievajú k udržaniu normálnej hladiny cukru v krvi. Diaben obsahuje kombináciu 3 prírodných látok – Gurmar, kyselinu alfa-lipoovú  a extrakt zo škorice.

Účinky:
Zdravá hladina cukru
Gurmar a extrakt zo škorice prispievajú k udržaniu normálnej hladiny cukru v krvi.
Pri zvýšenej alebo hraničnej hladine cukru
Diaben je možné užívať i pri zvýšenej alebo hraničnej hladine cukru v krvi.
Prírodný
Diaben obsahuje prírodné látky, preto je vhodný i na dlhodobé užívanie.
Kontrola telesnej hmotnosti
Gurmar prispieva ku kontrole telesnej hmotnosti a ovplyvňuje chuť do jedla.

Zloženie:
Gymnema sylvestre extrakt, kyselina alfa-lipoová, škorica extrakt (Cinnamonum zeylanicum), želatína, inulín, protihrudkujúca látka: stearan horečnatý. Bez lepku.

Užívanie a dávkovanie:
Odporúčaná dávka 1 kapsula denne. Užívajte najlepšie ráno spoločne s jedlom. Dostatočne zapite. Vhodný na dlhodobé užívanie.
Balenie 60 kapsúl na 2 mesiace.

Upozornenie:
Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zo zložiek produktu. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ak užívate lieky na zníženie hladiny cukru v krvi, odporúčame vhodnosť užívania prípravku konzultovať s vaším lekárom alebo lekárnikom. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Dbajte na vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C. Ukladajte mimo dosahu detí. Neobsahuje lepok. Výživový doplnok.

Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.