Pre kone

  (5)

Pre kone - sú to komplexné výživové doplnky určené pre kone a žriebätá. Sú vhodné na regeneráciu pohybového aparátu, najmä na preventívne podávanie u žriebät a koní v pracovnej a športovej záťaži. Obsahujú vysoké dávky a kombináciu chondroprotektívnych látok (glukosamín sulfátu a chondroitín sulfátu), látky MSM a kolagén. Kvôli vysokému obsahu jednotlivých látok, sa tieto produkty neodporúčajú na substitúciu u ľudí.

Zoradiť podľa
 • Prípravok vo forme sypkej zmesi aktívnych látok, chondroprotetikum pre psy a mačky, kĺbová výživa a regenerácia - chrupavky + väzy. Veterinárny nutričný prípravok pre psy a mačky.
 • VITAR Veterinae Artivit Forte

  1x600 g, sypká zmes
  Prípravok vo forme sypkej zmesi aktívnych látok, chondroprotetikum pre psy a mačky, kĺbová výživa a regenerácia - chrupavky + väzy.
 • Prípravok obsahuje komplex synergicky pôsobiacich látok dôležitých pre kĺbovú výživu koní.
 • Prípravok obsahuje kryštalickú čistú látku MSM (Methylsulfonylmethan), ktorá obsahuje organicky viazanú síru, ktorá pôsobí na spevnenie šliach a väzov, potlačuje bolesť a zápaly a pozitívne pôsobí na regeneráciu a relaxáciu svalov.
 • VITAR Veterinae Artivit Forte

  1x400 g, sypká zmes
  Prípravok vo forme sypkej zmesi aktívnych látok, chondroprotetikum pre psy a mačky, kĺbová výživa a regenerácia - chrupavky + väzy. Veterinárny nutričný prípravok pre psy a mačky.
  Pre kone

  Pre kone