Kreatín Monohydrát

  (8)

Najbežnejším kreatínom je kreatín monohydrát, doplnok stravy, ktorý zvyšuje svalovú výkonnosť pri krátkodobých, vysoko intenzívnych odporových cvičeniach. Štúdie ukazujú, že užívanie týchto doplnkov prospieva športovcom počas silového tréningu, najmä vzpierania a cyklistiky.

Zoradiť podľa
 • Smartsleep® ORIGINAL

  1×1 set, výživový doplnok na spánok 7×25 ml + 14 tbl.
  Doplňuje širokú škálu živín potrebných pre správne fungovanie tela a mysle. Ráno tak budete oddýchnutí, plní sily a energie.
 • DESCANTI Creatine

  1×250 g, kreatín monohydrát
  100% kreatín monohydrát najvyššej kvality a čistoty vyznačujúci sa dobrou rozpustnosťou a využiteľnosťou. 100% Creatine Monohydrate napomáha syntéze ATP, zväčšuje objem svalových buniek, maximalizuje proteínovú syntézu, podporuje rast svalov, zvyšuje silu a zlepšuje športové výkony.
 • Kreatín je jedným z najsilnejších doplnkov na cvičenie, používa sa na zvýšenie atletického výkonu a podporu veľkosti, sily a sily svalov.
 • Scitec Nutrition Creatine Monohydrate

  1×300 g, Creatine Monohydrate
  Desiatky športovcov ho používajú z dobrého dôvodu! Kreatín pred desiatkami rokov explodoval na trhu doplnkov ako kométa a odvtedy jeho popularita neklesá. A z dobrého dôvodu: je to doplnok, ktorý robí asi najpozoruhodnejší rozdiel v našom fyzickom stave. Kreatín zvyšuje fyzický výkon pri krátkych dávkach vysokointenzívneho cvičenia*. Pre dosiahnutie priaznivých účinkov je potrebné prijať 3 g kreatínu denne. V priebehu desaťročí sa kreatín stal populárnou zložkou mnohých ďalších doplnkov.
 • MOVit Creatine monohydrate

  1×150 cps , výživový doplnok
  Kreatín monohydrát patrí medzi najúčinnejšie formy tejto látky. Slúži ako veľmi pohotový zdroj energie. Zvyšuje fyzickú výkonnosť pri po sebe idúcich krátkodobých intervaloch vysoko intenzívneho fyzického výkonu. Vzniká predovšetkým v pečeni a v obličkách, odkiaľ je transportovaný krvou na miesta, kde je ho najviac potrebné (vyskytuje sa prevažne v červených svalových vláknach, ale je prítomný aj v mozgu a srdci) a je ideálny ako pre silové cvičenia, tak pre športy dynamické.
 • Kreatín Crea7in je viaczložkový kreatín, ktorý pozostáva zo 7 druhov kreatínu pre zlepšenie výkonu, zvýšenie svalovej sily a rastu svalovej hmoty. Tento super kreatínový vzorec zabezpečí rýchlu a kvalitnú dávku ultra čistých zdrojov kreatínu priamo k svalom, zlepší regeneráciu, zotavovanie a vytrvalosť. Je posilnený o aminokyselinu L-Citrulín, ktorá prirodzene zvyšuje hladinu arginínu, ornitínu a syntézu NO, a preto rýchlo prekrví sval, zvýši úroveň sily a zlepší vytrvalosť.
 • Kreatín monohydrát takisto skracuje celkový čas regenerácie ako aj čas medzi jednotlivými intenzívnymi intervalmi na samotnom tréningu.
 • DESCANTI Creatine Mango

  1×250 g, kreatín monohydrát
  Kreatín monohydrát s príchuťou mango
  Kreatín Monohydrát

  Kreatín Monohydrát