L-Karnitíny

  (5)

L-karnitín je chemická látka, ktorá sa vytvára v ľudskom mozgu, pečeni a obličkách. Pomáha telu premieňať tuk na energiu. L-karnitín je dôležitý pre činnosť srdca a mozgu, pohyb svalov a mnohé ďalšie telesné procesy.

Zoradiť podľa
 • Acetyl L-karnitín sú kapsule s obsahom tejto ľahko vstrebateľnej formy karnitínu, ktorý sa prirodzene nachádza v každej bunke v tele, kde sa podieľa na prenose mastných kyselín (tuku) do mitochondrií. V mitochondriách je ďalej tuk spaľovaný za vzniku energie. Jedna kapsula obsahuje efektívnu dávku 500 mg acetyl l-karnitínu, ktorý patrí medzi obľúbené spaľovače tuku a nootropiká.
 • Noventis Karnitín

  1×30 tbl, karnitín
 • Zerex L-karnitín

  1×100 cps, výživový doplnok
  Chystáte sa vyformovať vašu postavu? L-karnitín je obľúbený prípravok športovcov v rôznych oblastiach fitnes, ktorí sa chystajú dostať „do formy“. Či už sú v tréningu, ktorým odbúravajú svoju nadbytočnú tukovú hmotu, alebo potrebujú lepšie regenerovať svoje svalstvo.
 • Ketomix L-Carnitine Spaľovač Tukov

  1×60cps, spaľovač tukov
  Podporuje spaľovanie tukov, vhodný už od 1. fázy diéty KetoMix, vhodné pre vegánov, tento výrobok má certifikát CEFF (Certified E-Friendly Food).
 • L-karnitín 240 kapsúl

  1×240 cps, L-karnitín
  Prípravok obsahuje L-karnitín, prírodný vitamínový derivát, ktorý hrá dôležitú úlohu v energetických procesoch organizmu. Zodpovedá za efektívny transport tukových molekúl do mitochondrie bunky, a podnecuje tak správnu premenu tukových zásob na energiu, ktorá je vydávaná vo forme tepla. Zároveň má priaznivý vplyv na prácu srdcových svalov a tiež zvyšuje odolnosť organizmu na fyzickú záťaž.
  L-Karnitíny

  L-Karnitíny