Aminokyseliny

  (91)

Aminokyseliny sú základnou stavebnou jednotkou bielkovín a svalového tkaniva. Majú špecifické vlastnosti, ktoré sú prospešné pre zdravie, kondíciu, výkon, regeneráciu a rast svalov. Poznáme 20 základných proteinogénnych aminokyselín. Z nich je 9 esenciálnych aminokyselín, ktoré si organizmus nedokáže syntetizovať a musí ich prijímať potravou. Ponúkame výživové doplnky rôznych príchutí vo forme tabliet a prášku, ktoré môžete užívať pred tréningom aj po tréningu.

Zoradiť podľa
 • Kompava ArgiNO drink

  1×350 g, predtréningový nápoj, jablko a limetka
  Pred tréningová pumpa ArgiNO drink vo forme chutného nápoja.
 • KOMPAVA TRYPTOFAN B+ 500 mg

  1×60 cps, výživový doplnok
  Unikátne zloženie vám podporí kvalitný spánok a dobrú náladu. Okrem esenciálnej aminokyseliny L-tryptofán obsahuje aj vitamín B6 a B3, vďaka ktorým sa môže meniť na serotonín a melatonín.
 • kompava Taurín 600 mg

  1×120 cps, výživový doplnok
  5.0
  (1)
  Výživový doplnok s obsahom taurínu 600mg v 1 kapsli - semiesenciálna sírna aminokyselina, prírodný stimulant, ktorý priaznivo vplýva na výdrž a výkon.
 • kompava Premium L-Carnosine + Darček

  1×1 set, doplnok výživy 60 cps
  Výživový doplnok Premium L-Carnosine, zložený iba zo 100% prírodných látok L-karnozínu, koenzýmu Q10 a vitamínu E.
 • kompava L-LYZÍN EXTRA 400 mg

  1×60 cps, výživový doplnok
  Vďaka svojej schopnosti a výťažku z Echinacea Purpurea a vitamínu B6 dokáže chrániť a posilniť bunky imunitného systému.
 • kompava ThermoFit 450 mg

  1×60 cps, výživový doplnok
  Spaľovač tukov.
 • Unikátny kolagén do kávy s chuťou skutočnej smotany Je obohatený o MCT tuky a taurín, ktoré dodajú telu a mozgu potrebnú energiu. Neobsahuje laktózu.
 • SCITEC NUTRITION Amino 5600

  1×200 tbl, výživový doplnok
  5.0
  (1)
  AMINO 5600 je formula s obsahom úplného spektra aminokyselín, ktorý okrem viacerých zložiek obsahuje všetky esenciálne aminokyseliny a aminokyseliny s rozvetveným reťazcom (BCAA).
 • Aminokyselina L-arginín sa vyskytuje v želatíne, píniových orechoch, tekvicových semenách, arašidoch, zverine, hovädzom mäse.
 • Kompava K4 Power BCAA 4:1:1 instant

  1×400 g, výživový doplnok, grep
  Instatné rastlinné aminokyseliny BCAA v pomere 4:1:1 v praktickej práškovej forme. Vyrobený z prírodných surovín, bez pridania konzervačných, syntetických látok a umelých farbív, bez pridaného cukru, ideálny pre vegánov a vegetariánov. Urýchľujú syntézu bielkovín a ochraňujú vlastné svalové bielkoviny pri športových a fyzických záťažiach.
 • kompava COLLAGEN Coffee Cream

  1×1 set, kolagén do kávy
  Unikátny kolagén do kávy s chuťou skutočnej smotany Je obohatený o MCT tuky a taurín, ktoré dodajú telu a mozgu potrebnú energiu. Neobsahuje laktózu.
 • Aminokyselina L-arginin je významnou súčasťou komplexnej bielkoviny. Je vyhľadávaná najmä pre syntézu oxidu dusnatého (NO) a s tým spojené lepšie rozšírenie ciev, vďaka ktorému dôjde k zvýšeniu krvného prietoku a ku zlepšeniu dodávky kyslíku a živín do svalov. Arginin vyhľadávajú ľudia orientovaní na: - Imunitu - Vazodilatáciu - Potenciu mužov - Rast svalovej hmoty - Cievy a obehový systém - Zvýšenie kľudovej hladiny rastového hormónu
 • Kompava Mini BEEF Amino tablets

  1×500 tbl, výživový doplnok
  Hovädzí proteín Mini BEEF Amino (93% obsah bielkovín) vo forme malých, ľahšie prehĺtateľných tabliet je zložený z vysokokvalitného 97% hydrolyzovaného hovädzieho izolátu, ktorý je zdrojom širokého spektra aminokyselín vo forme peptidov (rýchle vstrebanie do svalov).
 • AMINO BCAA MEGA STRONG obsahuje 1000 mg najdôležitejších esenciálnych aminokyselín BCAA v jednej tablete. Aminokyseliny L-leucín, L-izoleucín, L-valín v optimálnom pomere 2:1:1, ktorý presne odpovedá potrebám organizmu pri záťaži a po nej. Čistá, voľná kryštalická forma BCAA pre regeneráciu svalovej hmoty.Pre profesionálnych aj rekreačných športovcov.
 • BCAA Synergy melón 550g

  1×550 g, prášok s obsahom BCAA
  BCAA Synergy je špecifická kombinácia kľúčových aminokyselín určená pre zlepšenie výkonu, ochranu pred odbúravaním svalovej hmoty a podporuje zotavenie. Obsahuje optimálnu dávku aminokyselín obohatenú o vitamín B6 pre podporu vstrebávania. Jeden z TOP obľúbených produktov, ktoré si obľúbili aj viacerí profesionálni hokejisti hrajúci v našej najvyššej hokejovej extralige, KHL alebo dokonca aj reprezentanti Slovenska.
 • Kompava Glutamín

  1×500 g, prášok
  Čistá forma aminokyseliny L-glutamín.
 • Nutrend BCAA Liquid Shot

  20×60 ml, výživový doplnok
  Revolučné jednorázové BCAA LIQUID SHOT na trhu. 3000 mg esenciálnych aminokyselín BCAA v optimálnom pomere 2:1:1 (L-leucín, L-izoleucín, L-valín) v praktickom jednorázovom balení. Vhodná tekutá forma zaistí rýchlu a efektívnu vstrebateľnosť.
 • GYMBEAM BETA ALANIN

  1×500g, beta alanin
  Beta alanín obsahuje neesenciálnu aminokyselinu beta alanín , ktorá sa prirodzene nachádza v spektre beta aminokyselín. Beta alanín a L-histidín pomáhajú vytvárať karnozín , ktorý sa ukladá v svalovom tkanive . Karnozín preukázateľne tlmí prekyslenie a redukuje hromadenie kyseliny mliečnej vo svaloch, výsledkom čoho môže byť zlepšenie športového výkonu a zníženie celkovej únavy . Je to nebielkovinová aminokyselina , ktorú telo prijíma zo stravy alebo v podobe výživových doplnkov.
 • SCITEC NUTRITION Ami-NO Xpress

  1×440 g, pomaranč a mango
  AMI-NO XPRESS je tréningovou formulou, obsahujúcou 19 dôkladne vyberaných účinných látok, v 4 rôznych matrixoch, ktoré môžu byť dôležité počas dlho trvajúcich, opakujúcich sa tréningov.
 • SCITEC NUTRITION BCAA 6400

  1×375 tbl, výživový doplnok
  Aminokyseliny BCAA patria pre ľudské telo medzi 9 esenciálnych aminokyselín z toho dôvodu, že si ich samo nedokáže vytvoriť.
 • Kombinácia vysokej dávky BCAA a glutamínu v pomere 1:1 v tomto vedecky vyvinutom prášku pomáha pri regenerácii svalstva počas tréningov pri vysokej intenzite a po nich, predchádzajúc tak nežiadanému odbúravaniu svalovej hmoty.
 • Zerex L-tryptofán

  1×100 cps, výživový doplnok
  L-tryptofán je prírodná esenciálna aminokyselina, ktorú v dnešnej dobe vyhľadávajú najmä vyťažení ľudia. Je známa najmä tým, že ovplyvňuje syntézu serotonínu v mozgu. V ľudskom tele spolupracuje s vitamínom B6. Ten pomáha správnemu fungovaniu vašej imunity, nervovej sústavy i psychiky.
 • KOMPAVA K4 POWER BCAA-KIWI

  1×400 g, aminokyselina BCAA
  Instatné rastlinné aminokyseliny BCAA v pomere 4:1:1 v praktickej práškovej forme. Vyrobený z prírodných surovín, bez pridania konzervačných, syntetických látok a umelých farbív, bez pridaného cukru, ideálny pre vegánov a vegetariánov. Urýchľujú syntézu bielkovín a ochraňujú vlastné svalové bielkoviny pri športových a fyzických záťažiach.
Aminokyseliny

Aminokyseliny