Kreatín

  (13)

Kreatín je kategória produktov, ktorá pod jednou strechou ponúka suplementy s obsahom kreatínu monohydrátu, viaczložkový kreatín a iné formy kreatínu. Ide o molekulu, ktorá vzniká z aminokyselín glycínu, arginínu a metionínu primárne v pečeni a obličkách. Môžete ho nájsť aj v potravinách či v priemernej zmiešanej strave, v ktorej dokážete prijať cca 1 - 2 gramy kreatínu denne. Medzi jeho najväčšie zdroje patria mäso a ryby.

Zoradiť podľa
 • Smartsleep® ORIGINAL

  1×1 set, výživový doplnok na spánok 7×25 ml + 14 tbl.
  Doplňuje širokú škálu živín potrebných pre správne fungovanie tela a mysle. Ráno tak budete oddýchnutí, plní sily a energie.
 • DESCANTI Creatine

  1×250 g, kreatín monohydrát
  100% kreatín monohydrát najvyššej kvality a čistoty vyznačujúci sa dobrou rozpustnosťou a využiteľnosťou. 100% Creatine Monohydrate napomáha syntéze ATP, zväčšuje objem svalových buniek, maximalizuje proteínovú syntézu, podporuje rast svalov, zvyšuje silu a zlepšuje športové výkony.
 • kompava KREATÍN pure

  1×500 g, kreatín
  Výživový doplnok, 100% mikronizovaný kreatín. Kreatín zvyšuje fyzickú výkonnosť v priebehu krátkodobých po sebe nasledujúcich dávok veľmi intenzívneho cvičenia. Priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 3 g kreatínu.
 • Kreatín HCL 240 kapsúl

  1×240 cps, kreatín
  Kreatín HCL (hydrochlorid) predstavuje mimoriadne vstrebateľnú formu kreatínu, ktorá poskytuje všetky benefity kreatínu bez vedľajších účinkov ako je nafukovanie, zadržiavanie vody alebo kŕče. Za svoje unikátne vlastnosti vďačí kreatín HCL svojmu procesu výroby, kedy pridaním hydrochloridu vzniká z bežnej molekuly špecifická zlúčenina. Tým sa zvyšuje jeho rozpustnosť a biologická dostupnosť. Jeho veľkou výhodou je, že je ľahko absorbovaný organizmom a preto nevyžaduje konzumáciu sacharidov.
 • Kreatín je jedným z najsilnejších doplnkov na cvičenie, používa sa na zvýšenie atletického výkonu a podporu veľkosti, sily a sily svalov.
 • DY Nutrition The Creatine čerešňa

  1×316 g, kreatín monohydrát a tri-kreatín malát
  Creatine je kombináciou 3 gramov kreatínu a 3 gramov tri kreatínu, ktorý vo veľkej miere zvyšuje výkonnosť a silu na tréningoch.
 • Scitec Nutrition Creatine Monohydrate

  1×300 g, Creatine Monohydrate
  Desiatky športovcov ho používajú z dobrého dôvodu! Kreatín pred desiatkami rokov explodoval na trhu doplnkov ako kométa a odvtedy jeho popularita neklesá. A z dobrého dôvodu: je to doplnok, ktorý robí asi najpozoruhodnejší rozdiel v našom fyzickom stave. Kreatín zvyšuje fyzický výkon pri krátkych dávkach vysokointenzívneho cvičenia*. Pre dosiahnutie priaznivých účinkov je potrebné prijať 3 g kreatínu denne. V priebehu desaťročí sa kreatín stal populárnou zložkou mnohých ďalších doplnkov.
 • DESCANTI Creatine Mango

  1×250 g, kreatín monohydrát
  Kreatín monohydrát s príchuťou mango
 • MOVit Creatine monohydrate

  1×150 cps , výživový doplnok
  Kreatín monohydrát patrí medzi najúčinnejšie formy tejto látky. Slúži ako veľmi pohotový zdroj energie. Zvyšuje fyzickú výkonnosť pri po sebe idúcich krátkodobých intervaloch vysoko intenzívneho fyzického výkonu. Vzniká predovšetkým v pečeni a v obličkách, odkiaľ je transportovaný krvou na miesta, kde je ho najviac potrebné (vyskytuje sa prevažne v červených svalových vláknach, ale je prítomný aj v mozgu a srdci) a je ideálny ako pre silové cvičenia, tak pre športy dynamické.
 • Kreatín monohydrát takisto skracuje celkový čas regenerácie ako aj čas medzi jednotlivými intenzívnymi intervalmi na samotnom tréningu.
 • DY Nutrition The Creatine jahoda

  1×316 g, kreatín monohydrát a tri-kreatín malát
  Creatine je kombináciou 3 gramov kreatínu a 3 gramov tri kreatínu, ktorý vo veľkej miere zvyšuje výkonnosť a silu na tréningoch.
 • DY Nutrition The Creatine broskyňa

  1×316 g, kreatín monohydrát a tri-kreatín malát
  Creatine je kombináciou 3 gramov kreatínu a 3 gramov tri kreatínu, ktorý vo veľkej miere zvyšuje výkonnosť a silu na tréningoch.
 • Kreatín HPLC 500g

  1×500 g, kreatín
  Účinnosť kreatínu bola preverená veľkým počtom odborných štúdií a na rozdiel od iných suplementov je úplne nespochybniteľná. Ide o prirodzene sa vyskytujúcu aminokyselinu, ktorá sa iba v obmedzenej miere syntetizuje, a to predovšetkým v ľadvinách, z aminokyselín methionínu, arginínu a glycínu. Kreatín zvyšuje fyzickú výkonnosť počas krátkodobých intervalov vysoko intenzívneho fyzického výkonu, ktoré nasledujú po sebe – priaznivý účinok je možné dosiahnuť už pri príjme 3 g kreatínu denne.
Kreatín

Kreatín