VITAMMY AURUM ROSE sonická zubná kefka s funkciou leštenia

1×1 ks, 5 režimov čistenia

Značka: VITAMMY

Produkt ešte nie je k dispozícii Tento produkt je vypredaný a nepoznáme presný dátum jeho dodania na sklad

45,19
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo
45 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X51590

Určená pre tých, ktorí kladú ústnu hygienu na 1 miesto. Vitammy Aurum Rose sa odporúča všetkým, ktorí kladú dôraz na efektívnu a systematickú ústnu hygienu. Najmä pre tých, ktorí hľadajú sonickú zubnú kefku s rôznymi režimami činnosti. Profesionálna starostlivosť o celé ústa vo vašej vlastnej kúpeľni. Jedným umývaním sa môžete starať o svoje zuby, jazyk a ďasná. Kefka so špecifickými vlatnosťami.

Špeciálny dizajn nádsady - hlavy Vitammy Aurum Rose absorbuje vibrácie. To znižuje nepohodlie spôsobené čistením zvukovou kefou. Kefka je vybavená vyšším komfortom používania a tichou prevádzkou <65 dB vďaka zníženiu vibrácií krytu.

Krásny dizajn, inovatívne funkcie.

Krásny dizajn pripomínajúci klasické vzory s ružovým zafírovým panelom. 2x účinnejšie čistenie - nová medzi pokročilými modelmi sonických kefiek Vitammy. Dokonale čistí zuby, bieli a jemne masíruje ďasná.

Dlhá výdrž na jedno nabitie.

Pri použití sonickej kefky Aurum Rose dvakrát denne kefka vydrží na jedno nabitie až 45 dní. Kefka má modernú lítium-iónovú batériu. Ideálna na používanie doma aj na cestách. Vitammy Aurum Rose má indikátor nabitia. Ak indikátor bliká, znamená to, že kefka by sa mala nabiť.

5 režimov čistenia.

Sonická kefka Vitammy Aurum Rose je ešte účinnejšia v boji proti bakteriálnym plakom kvôli zvýšenej intenzite vibrácií. Kefka má 5 režimov činnosti, vrátane programu bielenia. Špeciálny program Soft je ideálny pre ľudí s precitlivenosťou alebo krvácaním z ďasien. V tomto režime sa kefka spomaľuje, vďaka čomu je úplne bezpečná pre zuby a ďasná, dokonca aj pre ľudí s paradentózou.

Mimoriadne rýchla.

Sonická kefka Vitammy Aurum Rose sa vyznačuje svojou mimoriadnou rýchlosťou a to až 96 000 vibrácií za minútu. Praktické balenie. Púzdro a nabíjačka - puzdro umožňuje hygienický prenos kefky. Užitočné pri cestovaní. Vodotesná indukčná nabíjačka rýchlo nabíja kefku, kedykoľvek ju potrebujete. Kefka s unikátnymi vlastnosťami.

Sonická zubná kefka:

 • dôkladné čistenie medzizubných priestorov aj okolo ďasien - najmä na miesta, na ktoré tradičná kefka nedosiahne,
 • účinné odstránenie bakteriálneho plaku s vysokou rýchlosťou vibrácií,
 • masáž a spevnenie ďasien,
 • bielenie,
 • udržiavanie čistoty zubných, ortodontických prístrojov, koruniek, mostíkov atď,
 • ideálna pri absencii techniky a trpezlivosti potrebnej na riadne čistenie tradičnou kefkou.

Obsah balenia:

 • 1 kefka,
 • 2 násady-hlavy,
 • 1 indukčná nabíjačka,
 • 1 puzdro,
 • 1 užívateľská príručka.

Záruka: 3 roky.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.