Kloktadlá na hrdlo

  (9)

Bolesť hrdla je nepríjemný pocit, ktorý môže byť spôsobený rôznymi faktormi. Jedným z najčastejších spúšťačov bolesti hrdla sú infekcie horných dýchacích ciest, ako sú napríklad angína, chrípka alebo prechladnutie. Ak trpíte bolesťou hrdla, môže byť užitočné použiť roztoky na kloktanie. Kloktanie roztokov môže pomôcť zmierniť zápal v hrdle a zmierňovať bolesť. Existuje mnoho typov roztokov na kloktanie, niektoré z nich obsahujú antiseptické zložky, ktoré pomáhajú bojovať proti infekcii, zatiaľ čo iné obsahujú analgetiká, ktoré zmierňujú bolesť.

Zoradiť podľa
 • Glimbax

  1×15 ml, liek
  Glimbax obsahuje liečivo diklofenak, nesteroidový protizápalový liek (NSAID).
 • Peroxid vodíka 3 %

  1×1000 g, peroxid vodíka
  Dermálny a orálny roztok. Peroxid vodíka 3% sa používa na čistenie rán, vredov, na výplachy ústnej dutiny pri stomatitíde alebo gingivitíde alebo ako kloktadlo.
 • Glimbax

  1×200 ml, liek
  GLIMBAX je nesteroidové antiflogistikum, analgetikum pre stomatologické použitie.
 • JOX

  1×50 ml, liek s dezinfekčným a protizápalovým účinkom
  Používa na dezinfekciu ústnej dutiny a hltana pri zápalových a infekčných ochoreniach.
 • Ústna voda určená k výplachom úst alebo kloktaniu pri zvýšených nárokoch na ústnu hygienu. Antimikrobiálna zložka octenidine HCL v kombinácii s phenoxyethanolom regeneruje ústnu mikroflóru a reguluje množenie baktérii, ktoré sú zodpovedné za zápach z úst.
 • JOX

  1×30 ml, liek s dezinfekčným a protizápalovým účinkom
  Liek s dezinfekčným a protizápalovým účinkom. Tlmí bolesť hrdla, napomáha pri zápaloch v ústnej dutine. Vhodný aj po operačných zákrokoch.
 • CORSODYL 0,1%

  1×200 ml, roztok
  5.0
  (3)
  Ústna voda s protizápalovým a antibakteriálnym účinkom. Používa sa pri zápaloch v ústnej dutine, aftách, krvácaní ďasien alebo po chirurgických zákrokoch.
 • Peroxid vodíka 3 %

  1×100 g, roztok na čistenie rán
  Roztok určený na čistenie rán, na výplach ústnej dutiny pri stomatitídach alebo ako kloktadlo.
 • Soľný roztok Zablacka je liečivá voda s vysokou koncentráciou jódu a ďalších mikro a makro prvkov. Lieči sínusy, hrdlo a dýchacie cesty vdýchnutím, zvlhčením miestností a vyplachovaním úst. Má protizápalové vlastnosti, protiplesňové a antibakteriálne.
  Kloktadlá na hrdlo

  Kloktadlá na hrdlo