Neocident ústna voda / kloktanie

1×250 ml, ústna voda

Značka: PHYTENEO

Ústna voda určená k výplachom úst alebo kloktaniu pri zvýšených nárokoch na ústnu hygienu. Antimikrobiálna zložka octenidine HCL v kombinácii s phenoxyethanolom regeneruje ústnu mikroflóru a reguluje množenie baktérii, ktoré sú zodpovedné za zápach z úst.

4,79
Ušetríte 20%

Pôvodná cena:  5,99 €  ·  zľava 1,20 €

Najnižšia cena pred zľavou: 5.99 €

Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Neocident ústna voda / kloktanie 1×250 ml, ústna voda

X52616 ADC

Ústna voda pre hygienickú starostlivosť o ústnu dutinu. Obmedzuje tvorbu zubného povlaku, reguluje výskyt baktérií a odstraňuje tak nepríjemný zápach z úst, stará sa o podráždené ďasná a mäkké tkanivá.

Ústna voda má jemnú, príjemnú sviežu chuť. Neobsahuje alkohol, preto neštípe a nepáli. Prípravok môžu používať aj deti, tehotné a dojčiace ženy. Vhodný aj pre dlhodobé použitie. Bez obsahu syntetických farbív.

Antimikrobiálna zložka Octenidine HCL v kombinácií s phenoxyethanolom regeneruje ústnu mikroflóru a reguluje množstvo baktérií v ústnej dutine. Neocident je tak vhodný ako podporná starostlivosť pri liečbe zápalov v ústnej dutine. Viac na adc.sk

Spôsob použitia

Odporúča sa používať 2-3 krát denne, 10 ml preplachovať aspoň po dobu 30 sekúnd.

Naplňte odmerku 10ml roztoku a intenzívne preplachujte ústa po dobu 30 sekúnd. Roztok potom vypľuť, neprehĺtať! Pre dosiahnutie maximálneho účinku sa odporúča nejesť a nepiť po dobu aspoň 5 minút po použití.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.