CAMILIA

30×1 ml, homeopatikum

Značka: BOIRON

Homeopatikum podávané deťom pri ťažkostiach spojených s prerezávaním zúbkov ( bolesť, hnačka, podráždenosť. . . ).

Varianty podľa objemu
14,19
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: CAMILIA 30×1 ml, homeopatikum

4343A ADC

Camilia®: homeopatický liek od laboratórií Boiron, ktorý prinesie vášmu dieťatku úľavu, keď ho trápia zúbky

Camilia®, perorálny roztok v jednodávkových obaloch, je homeopatický liek, ktorý sa tradične používa pri ťažkostiach spojených s prerezávaním zubov u dojčiat.

Pri prerezávaní zúbkov sa zvykne podávať liek na zníženie horúčky a zmiernenie bolesti. Miernu horúčku však nie je potrebné systematicky znižovať pomocou liekov, keďže zvýšená telesná teplota môže byť užitočná v boji proti niektorým infekciám.

Lieky proti horúčke sa odporúča používať až pri teplote vyššej ako 38 °C. Na druhej strane je však dôležité rýchlo zmierniť celkové nepohodlie dieťatka (plač spôsobený bolesťou, červené líca, nepokojný spánok atď.). Camilia® prináša úľavu od príznakov súvisiacich s prerezávaním zúbkov. Nezameriava sa výhradne na bolesť ďasien

Homeopatia – riešenie vhodné pre dojčatá

Homeopatia: liečba vhodná aj pre najmenšie dojčatá. Prípravok Camilia® je kompatibilný s inými liekmi.

 

Homeopatický liek, ktorý prináša dieťatku úľavu

Camilia® obsahuje 3 homeopatické účinné látky (Chamomilla vulgaris 9 CH, Phytolacca decandra 5 CH, Rheum 5 CH), ktoré zmierňujú príznaky súvisiace s prerezávaním zubov: bolesť a opuch ďasien, mrzutosť, nepokojný spánok, červené líca, nadmerné slinenie, chuť všetko obhrýzať.

Camilia® predstavuje riešenie, ktoré je v súlade prirodzeným procesom prerezávania zubov. Prípravok Camilia® je kompatibilný s inými liekmi.

Jednoduchá aplikácia vďaka praktickému jednodávkovému obalu

Camilia® predstavuje jedinečné riešenie: hygienické samostatné dávky vhodné na pitie, praktické prenosné balenie a jednoduchý spôsob podávania. Neutrálna chuť, ktorú dieťatko prirodzene akceptuje.

Dávkovanie prispôsobené potrebám dieťatka

1 dávka 3- až 6-krát denne, ktorú dieťatku možno podľa potreby podať cez deň aj v noci počas 3 až 8 dní. Ak príznaky pretrvávajú dlhšie ako 3 dni, poraďte sa so zdravotníckym pracovníkom, aby sa potvrdilo, či tieto príznaky súvisia s prerezávaním zubov.

Kontrolované zloženie

Zloženie prípravku Camilia® obsahuje tri účinné homeopatické látky:

  • Chamomilla vulgaris 9 CH
  • Phytolacca decandra 5 CH
  • Rheum 5 CH

Zloženie vhodné pre deti: neobsahuje alkohol, konzervačné látky, umelé dochucovadlá, laktózu, cukor ani farbivá.

Camilia®, perorálny roztok v jednodávkových obaloch, je homeopatický liek, ktorý sa tradične používa pri ťažkostiach spojených s prerezávaním zubov u dojčiat.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.