Cholesten 60 cps. – hladina cholesterolu

1×60 cps, výživový doplnok na udržanie hladiny choleserolu

Značka: ADVANCE

Cholesten je unikátny výživový doplnok. Obsahuje prírodné látky prispievajúce k udržaniu zdravej hladiny cholesterolu v krvi.

15,39
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Cholesten 60 cps. – hladina cholesterolu 1×60 cps, výživový doplnok na udržanie hladiny choleserolu

X62606 ADC

Výživový doplnok. Hlavnou účinnou zložkou je monakolin K. Kombináciu prírodných látok ďalej dopĺňajú rastlinné steroly, extrakt z čierneho cesnaku a extrakt z reishi. 

Aktívne látky v 1 kapsule:

  • Červená fermentovaná ryža (Monascus purpureus) 72 mg

    (obsah monakolinov 4%)
  • Rybí olej MEG-3TM 200 mg
  • Rastlinné steroly (fytosteroly) 50 mg
  • Extrakt z čierneho cesnaku 30 mg
  • Extrakt z reishi 30 mg

Viac na adc.sk

Spôsob použitia

Výživový doplnok sa odporúča užívať v dávke 1 kapsula denne. Kapsula sa užije vcelku najlepšie po jedle a zapije sa dostatočným množstvom tekutiny.

Upozornenie: Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy, deti do 18 rokov a dospelých nad 70 rokov. Nemalo by byť užívané pokiaľ už užívate lieky na zníženie cholesterolu alebo ak už užívate iné prípravky s obsahom červenej fermentovanej ryže. Požiadajte o radu lekára ohľadom užívania tohto prípravku, ak sa u vás objavia nejaké zdravotné ťažkosti. Neužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zo zložiek produktu. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je učené ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu a tme pri teplote do 25 °C. Ukladajte mimo dosahu detí.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.