Dr.Brown´s Hrnček S Mäkkým Náustkom 180ml Od 6m Modrý

1×1 ks, hrnček modrý, 6m+

Značka: DRBROWN´S

Hrnček s mäkkým náustkom pre batoľatá, 180 ml, BPA free, vhodný pre deti od 6 mesiacov.

Varianty podľa farby
6,79
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Dr.Brown´s Hrnček S Mäkkým Náustkom 180ml Od 6m Modrý 1×1 ks, hrnček modrý, 6m+

X58870 ADC

Hrnček s mäkkým náustkom pre batoľatá, 180 ml, BPA free, vhodný pre deti od 6 mesiacov.

  • Odolný voči samovoľnému vyliatiu obsahu.
  • Jednodielny, mäkký silikónový náustok.
  • Držadlá navrhnuté pre deti. Hrnček tvarovaný do detskej ručičky.
  • Hygienický kryt – keď dieťa pije zostáva otvorený, keď sa hrnček nepoužíva udržiava náustok čistý.
  • Jednoduché použitie a čistenie, možnosť umývať v umývačke riadu.

Viac na adc.sk

Spôsob použitia

Odstráňte z hrnčeka otočný vrchnák aj držadlá. Potiahnutím vyberte silikónový ventil z vrchnáku.

Pred použitím umyte všetky časti hrnčeka. Vždy manipulujte s hrnčekom s čistými rukami a na čistom povrchu. Po každom použití umyte všetky časti jednotlivo v horúcej vode s použitím saponátu a dôkladne opláchnite. Všetky časti sú vhodné do umývačky riadu - pri umiestnení vo vrchnej časti. 

Zloženie hrnčeka: Vsuňte ventil do otvoru na vnútornej strane vrchnáku. Umiestnite držadlá. Naplňte hrnček požadovanou tekutinou alebo príkrmom. Uzavrite hrnček otočením vrchnáku tak, aby hladko zapadol.

Upozornenia na zachovanie bezpečnosti a zdravia vášho dieťaťa:
Výrobok má byť používaný len pod dohľadom dospelej osoby. Kontinuálne a dlhodobé sanie tekutín (najmä sladkých) môže spôsobiť zubný kaz. Pred kŕmením vždy skontrolujte teplotu nápoja v hrnčeku. Vždy používajte hrnček správne zložený spolu s ventilom, bez neho hrnček stráca svoju funkčnosť. Náustok s vrchnákom musí byť čistý, v žiadnej časti nesmie byť akákoľvek prekážka. Po použití hrnček a všetky jeho časti ihneď umyte. Nepoužívajte na horúce tekutiny, či tekutiny sýtené oxidom uhličitým. Z dôvodu rizika nerovnomerného zahriatia a prehriatia sa neodporúča používať na ohrev tekutiny v hrnčeku mikrovlnnú rúru. Vyvarujte sa agresívnemu čisteniu akýchkoľvek častí, zabránite tak poškodeniu tesniacich povrchov. Nevyvárajte jednotlivé časti ani nepoužívajte mikrovlnnú rúru na ich sterilizovanie.
Skladujte v suchom prostredí mimo priameho slnečného žiarenia a tepla. Všetky časti, ktoré nepoužívate, uchovávajte mimo dosahu detí. Pred použitím vždy skontrolujte, či nie sú jednotlivé časti opotrebované alebo poškodené. Aby sa predišlo riziku udusenia, pravidelne testujte pevnosť ventilu (náustka) silným potiahnutím, či nevykazuje známky opotrebovania alebo či nemá trhliny. Ak je akákoľvek časť opotrebovaná, prasknutá alebo roztrhnutá, prestaňte ju ihneď používať a vyhoďte ju. Počas používania hrnčeka nenechávajte dieťa bez dohľadu dospelej osoby, nedovoľte mu kráčať ani behať, nepoužívajte hrnček na tíšenie dieťaťa. Predĺžený kontakt dieťaťa s nápojmi pri pití mlieka, dojčenskej výživy, džúsu, alebo sladkých nápojov môže zapríčiniť alebo prispieť ku vzniku zubného kazu. Ak máte pri kŕmení akékoľvek ťažkosti alebo otázky, kontaktujte pediatra.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.