Hipp

Zoradiť podľa
1×190 g, mäsozeleninový príkrm pre deti
Mäsozeleninový príkrm pre deti od ukončeného 4-6. mesiaca podľa odporúčania pediatra.
1×190 g, mäsovo - zeleninová polievka pre deti
Vývar s rezancami a mäsom pre deti od ukončeného 7. mesiaca. Príkrm je v BIO kvalite, bez glutenu, mäsovo-zeleninový príkrm vo forme polievky, s nízkym obsahom sodíka.
1×220 g, junior menu - príkrm
Od 8. mesiaca môžete prejsť z jemne rozmixovaných jedál na príkrmy s malými kúskami potravy, vaše dieťatko sa tak naučí žuť a uľahčíte mu tak prechod na pevnú stravu.
1×250 g, mäsový príkrm pre deti
Sterilizovaný príkrm pre deti od ukončeného 14. mesiaca. Obsahuje: Omega-3 mastné kyseliny z BIO repkového oleja - dôležité pre rozvoj mozgu a nervových buniek. S prídavkom jódu, ktorý je dôležitý pre činnosť štítnej žľazy. Bez prídavku aróm, farbív.
1×190 g, zeleninovo - mäsový príkrm pre deti
Zeleninovo-mäsový príkrm pre deti od ukončeného 4. mesiaca.
1×190 g, zeleninovo - mäsová polievka
Intenzívny rast Vášho bábätka si vyžaduje rozšírenie jedálnička, a to o jedlá, ktoré obsahujú mäso a zeleninu. Mäso je bohaté na bielkoviny a rovnako je najlepším zdrojom prírodného železa.
1×125 g, zeleninový príkrm pre deti
Zeleninový príkrm Mrkva od ukončeného 4. mesiaca (ak nezávisle osoby s lekárskou alebo farmaceutickou kvalifikáciou alebo s kvalifikáciou v oblasti výživy neodporúčajú inak)
1×200 ml, 100% hrušková šťava
100% BIO šťavy HiPP sa vyrábajú z ovocia dozretého na slnku. Mrkvová šťava sa lisuje priamo z čerstvo pozbieranej mrkvy.
1×200 ml, 100% jablkovo - hroznová šťava
100% BIO šťavy HiPP sa vyrábajú z ovocia dozretého na slnku. Sú bohaté na vitamín C a majú nízky obsah kyselín, a preto sú ideálne pre citlivý organizmus bábätiek.
4×56 ks, čistiace vlhčené obrúsky
Čistiace vlhčené obrúsky. Znášanlivosť s pokožkou dermatologicky testovaná.
1×330 ml, jablková šťava
Jablková šťava. Lisovaná jablková šťava z čerstvo zozbieraných BIO jabĺk, s vitamínom C. Na osobitné výživové účely dojčiat a detí. Vhodná pre deti od ukončeného 4. mesiaca.
1×220 g, jedlo pre deti
Kompletné hotové jedlo s kúskami mäsa a zeleniny, ktoré je určené pre deti od ukončeného 7. mesiaca. Deti sa naučia správne žuť potravu, čo im uľahčí prechod na pevnú stranu. Obsahuje len vysoko kvalitné BIO mäso, navyše BIO repkový olej s omega-3 mastnými kyselinami.
1×190 g, ovocno - obilný príkrm pre deti
Fruit & Cereals Jablká a banány s detskými keksami je ovocno-obilný príkrm v BIO kvalite vhodný pre deti od ukončeného 4. mesiaca. Bez prídavku cukrov (obsahuje prirodzene sa vyskytujúce cukry). Obsahuje lepok.
1×10 ks, vlhčené obrúsky
Čistiace vlhčené obrúsky ultrasensitive. Vhodné od narodenia. 10 kusov dvojobrúskov oddeliteľné perforáciou.
1×300 ml, pre starostlivosť o deti
HiPP BABYSANFT Detská kúpeľ Hroch - umyje jemne citlivú pokožku, udržiava prirodzený ochranný plášť pokožky. Zábavu zabezpečí zelená voda a krémová pena.
1×125 g, zeleninový príkrm
Značka HiPP sa výrobou detských príkrmov zaoberá už od roku 1932. Pečať Bio kvality garantuje najvyššiu kvalitu a prevyšuje požiadavky kladené EU na BIO produkty.
1×220 g, steľacím mäsom (od ukonč. 1. roku)
Menu od ukončeného 12. mesiaca. Vďaka jemnému, ľahko stráviteľnému BIO mäsu prispievajú tieto príkrmy k zásobovaniu Vášho dieťaťa vysoko hodnotnými bielkovinami a prírodným železom.
1×200 ml, rehydratačná výživa pre deti
5.0
(1)
Rehydratačná výživa HiPP ORS 200 je dietetická potravina pre osobitné medicínske účely pripravená na priamu spotrebu. HiPP ORS 200 je vhodný na liečbu hnačkových ochorení u dojčiat od ukončeného 4. mesiaca a u starších detí. Užívajte iba pod lekárskym dohľadom. HiPP ORS 200 umožňuje prirodzenú liečbu hnačky. Strata tekutín a minerálov spôsobená hnačkou je okamžite kompenzovaná.
1×125 g, ovocno - obilný príkrm pre deti
HiPP BIO Sport Hruška-Banán-Bielo hrozno-Ovos 120 g pre deti od 1 roka.
1×200 g, nemliečna kaša, 4m+
5.0
(1)
Kukurica je bezlepková a má veľmi jemnú chuť, a preto je ideálna ako „prvá lyžička“. Kukuričná kaša je vhodná aj pre dojčatá, ktoré majú intoleranciu na glutén. Kukurica obsahuje mnoho zdravých zložiek, vrátane beta-karoténu, ten sa v tele premení na vitamín A, ktorý je dôležitý pre zrak. Okrem toho je kukurica bohatá na vitamíny B a minerály, ako sú horčík, draslík a zinok.
1×120 ml, ovocno príkrm, 12m+
Ovocný príkrm pre malé deti od 1. roku. Pasterizované. Bez prídavku cukrov. Balenie vo vrecúšku.
4×52 ks, čistiace vlhčené obrúsky
5.0
(1)
HiPP Babysanft Čistiace vlhčené obrúsky 4x52 ks s výťažkom z BIO mandlí. Jemné vlákna majú obzvlášť jemnú textúru, ktorá umožňuje mimoriadne šetrné očistenie pokožky vďaka svojej vysokej absorpčnej schopnosti. Nie je potreba vyvíjať žiadny tlak.
1×190 g, kuskus príkrm
Vegetariánske príkrmy HiPP sú prispôsobené nutričným potrebám bábätiek. Obsahujú železo, ktoré je dôležité pre tvorbu krviniek a rozvoj duševných schopností. Dbáme na to, aby naše príkrmy mali jednoduché zloženie a boli pripravované z tých najkvalitnejších surovín.
1×500 ml, od ukonč. 4. mesiaca
Šťava obsahujúca vitamíny, dopĺňa a rozširuje mliečnu výživu bábätka od ukončeného 4. mesiaca života.
Spoločnosť HiPP je najväčší spracovávateľ BIO surovín na svete. Zmysel pre zodpovednosť za prirodzený a zdravý vývin Vášho dieťatka, je celoživotná úloha za ktorú Hipp ručí svojim menom. Hipp spracováva len vybrané suroviny a počas výrobného procesu prechádza každý produkt až 260 kontrolami od testov pôdy až po analýzy surovín a testy hotových produktov. Hipp ponúka v súčasnosti celý rad produktov pre najmenších od dojčenských mliek, cez príkmy až po ovocné tyčinky a detské keksy. Rovnakú kvalitu a precíznosť akú HiPP venuje svojim potravinovým produktom, nájdete aj v HiPP detskej kozmetike, ktorá neobsahuje nežiadúce látky a je mimoriadne jemná k citlivej detskej pokožke.