BEBA EXPERTpro SENSITIVE; špeciálne výživa dojčiat pri zápche (od narodenia)

1×800 g, špeciálne výživa dojčiat pri zápche

Značka: BEBA

BEBA EXPERTpro SENSITIVE pri zápche a drobných zažívacích potiažach, mliečna dojčenská výživa, potraviny na osobitné lekárske účely, od narodenia, 800 g.

Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.
24,59
Doprava zadarmo

O produkte: BEBA EXPERTpro SENSITIVE; špeciálne výživa dojčiat pri zápche (od narodenia) 1×800 g, špeciálne výživa dojčiat pri zápche

D1333

Hlavný popis produktu

Potravina na osobitné lekárske účely, určená na diétny režim pri zápche a drobných zažívacích  ťažkostiach. Špeciálna dojčenská mliečna výživa vhodná od narodenia.
Obsahuje kombináciu zložiek, ktorých účinky boli klinicky testované:

  • Baktérie črevnej mikroflóry L. reuteri - baktérie mliečneho kvasenia, ktoré sa nachádzajú v črevnej mikroflóre dojčených detí.
  • Optipro HA – špeciálny proces na získanie 100 % srvátkovej, čiastočne štiepenej bielkoviny.
  • Bez palmového oleja.

Použitie

Pri príprave je potrebné postupovať podľa návodu na obale výrobku.Pred samotnou prípravou mliečnej výživy sa sterilizuje fľaša a cumeľ vo vriacej vode. Čerstvá pitná voda určená pre dojčatá sa má prevariť a nechať vychladnúť asi 30 minút na približne 40 °C. Zodpovedajúce množstvo vody sa vyleje do vysterilizovanej fľaše. Neodporúča sa opakovane používať prevarenú vodu. Na dávkovanie sa vždy používa priložená odmerka. Prášok v odmerke nestláčajte. Do vody (40-50°C) sa pridá zodpovedajúce množstvo prášku. Fľaša sa uzatvorí a obsah sa dôkladne pretrepe (najmenej 10 sekúnd), než sa všetok prášok rozpustí. Potom sa doplní zvyšok vody a znova sa premieša. Skontrolovať teplotu pripraveného mlieka. Vždy pripravte len jednu dávku a kŕmte okamžite po príprave. Neuchovávajte nedojedenú porciu.

Upozornenie: Potravinu možno používať pod lekárskym dohľadom. Počas kŕmenia držte dieťa v náručí. Nenechajte ho bez dohľadu. Pripravujte vždy len 1 dávku a ihneď kŕmte. Pre zdravie dojčiat je dôležité dôsledne dodržiavať návod na prípravu i uvedené odporúčania, ktoré sú uvedené na obale prípravku.

Aktívne látky

výživa dojčiat/batoliat mliečna, výživa dojčiat/batoliat s obsahom živých bakteriálnych kultúr


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.