Hami 0+ 600g

1×600 g, mlieko od 0 mesiacov

Značka: HAMI

Počiatočné mlieko zložením je určené pre výživové potreby najmenších dojčiat v prvom polroku života, ak nemôžu byť dojčené.

8,19
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: Hami 0+ 600g 1×600 g, mlieko od 0 mesiacov

X27945

Hlavný popis produktu

Keď sa bábätko narodí, je to veľká radosť. Najlepšia výživa, ktorú môže vaše bábätko dostávať, je materské mlieko. To je najlepším zdrojom živín potrebných na správny rast a vývoj. Ak však z nejakého dôvodu nemôžete plne dojčiť, sú tu pre vás po odporúčaní pediatra kvalitné dojčenské mlieka, napr. počiatočné mlieko Hami 0+.

Vlastnosti:
Vhodné pre deti od narodenia do 6 mesiacov veku.
Obsahuje DHA* (kyselinu dokosahexaenovú).
Obsahuje laktózu, ktorá je jediným zdrojom cukru.
* Obsahuje DHA (ako požadujú právne predpisy pre všetku dojčenskú výživu).

Počiatočné mlieko Hami obsahuje:
DHA omega-3 mastnú kyselinu.* 
Len laktózu.**
* Obsahuje DHA (ako požadujú právne predpisy pre všetku dojčenskú výživu). DHA = kyselina dokozahexaénová.
** Obsahuje iba laktózu. Laktóza je jediným zdrojom cukru.

Zloženie:
Laktóza (z mlieka), rastlinné oleje (palmový, kokosový, repkový, slnečnicový, slnečnicový s vysokým obsahom kyseliny olejovej), sušené odtučnené mlieko, demineralizovaná srvátka (z mlieka), galaktooligosacha­ridy (z mlieka), koncentrát srvátkovej bielkoviny (z mlieka), srvátková bielkovina (z mlieka), fruktooligosacha­ridy, fosforečnan vápenatý, rybí olej, chlorid draselný, olej z Mortierella alpina, nátriumcitrát, cholín chlorid, kyselina L-askorbová, hydrogénfosforečnan horečnatý, emulgátor (sójový lecitín), inozitol, taurín, citran draselný, chlorid horečnatý, síran železnatý, L-karnitín, síran zinočnatý, sodná soľ uridín 5‘-monofosfátu, cytidín 5‘-monofosfát, DL-α-tokoferyl acetát, adenozín 5‘-monofosfát, D-pantotenát vápenatý, sodná soľ inozín 5‘-monofosfátu, nikotínamid, sodná soľ guanozín 5'-monofosfátu, síran meďnatý, DL-α-tokoferol, retinylpalmitát, riboflavín, tiamín hydrochlorid, pyridoxín hydrochlorid, jodid draselný, kyselina pteroylmonoglu­tamová (kyselina listová), seléničitan sodný, síran mangánatý, fytomenadión, cholekalciferol, D-biotín, kyanokobalamín.

Zloženie sa vzťahuje k sušenému stavu potraviny.

Dôležité upozornenie:
Dojčenie je najlepší spôsob výživy dojčiat. Hami 0+ počiatočné mlieko by malo byť používané na základe odporúčania lekára alebo osoby kvalifikovanej v oblasti výživy ľudí, farmácie alebo starostlivosti o matku a dieťa. Výrobok je určený na výživu dojčiat od narodenia, ak nemôžu byť dojčené. Je vhodný na výživu dojčiat počas prvých mesiacov života až do zavedenia vhodných príkrmov. Pre zdravie dojčiat je dôležité dôsledné dodržiavanie návodu na prípravu a uvedené odporúčania.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.