Sunar Premium 1 pre deti od 0m+

1×700 g, dojčenské mlieko, od narodenia

Značka: SUNAR
5.0

Počiatočné mlieko Sunar Premium 1 má unikátne zloženie s mliečnym tukom, látkami a vitamínmi vyskytujúcimi sa v materskom mlieku, a preto je skvelou voľbou pre vaše dieťa už od narodenia.

Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.
15,89
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: Sunar Premium 1 pre deti od 0m+ 1×700 g, dojčenské mlieko, od narodenia

X48501 ADC

Sunar Premium 1, počiatočné dojčenské mlieko 700 g

Počiatočné dojčenské mlieko Sunar Premium 1 je určené pre dojčatá od narodenia, ktorí nemôžu byť dojčení. Sunar Premium 1 je vyroben z plnotučného mlieka a smotany, obsahuje unikátnu kombináciu látok prirodzene sa vyskytujúcich v materskom mlieku.

Sunar Premium 1 je počiatočná dojčenská mliečna výživa určená pre dojčatá od narodenia. Dojčenie je pre dojčatá najlepším spôsobom výživy. Pokiaľ však dojčenie nie je možné, ponúkame Sunar Premium 1, počiatočnú mliečnu dojčenskú výživu, ktorá spĺňa všetky požiadavky na výživu dojčaťa od prvých dní do ukončeného 6. mesiaca života. Je vyrobený z plnotučného mlieka, vďaka ktorému má lahodnú chuť, takže ho deti veľmi dobre prijímajú.

Prečo si vybrať Sunar Premium:

Obsahuje DHA (omega 3)1

Obsahuje iba laktózu2 

1DHA je pridávaná do všetkej dojčenskej výživy v súlade s požiadavkami legislatívy

2Laktóza je jediným zdrojom cukru

Opätovne uzatvárateľná dóza

Praktické uchytenie odmerky

Hrana na zarovnanie prášku v odmerke

Na kvalite nám záleží

Dojčenské mlieka Sunar sa vyrábajú vo Švédsku udržateľným a ekologickým spôsobom z čerstvého kravského mlieka a smotany v oblasti 2 biosférických rezervácií UNESCO. Pri výrobe sú aplikované pokročilé technológie výroby a samozrejmosťou je veľmi prísna kontrola kvality.

Viac než 80 rokov výskumu a spolupráce s expertmi

Sunar sa s láskou stará o detská bruška viac ako 80 rokov. Táto receptúra bola vyvinutá expertmi z Hero Institute for Infant Nutrition, ktorí spolupracujú s poprednými zahraničnými vedeckými odborníkmi na výživu, nemocnicami a univerzitami.

Výhody praktického balenia

Sunar Premium je k dispozícii v praktickej dóze. Balenie v ochrannej atmosfére zaručuje čerstvosť mliečneho prášku, praktická dóza potom jednoduché a presné dávkovanie.

  • Znovu-uzatvárateľná dóza
  • Praktické uchytenie odmerky
  • Hrana na zarovnanie prášku v odmerke
  • 100 % recyklovateľný obal

Návod na prípravu

Odporúčané dávkovanie                                                                    Príprava jednej porcie

Zloženie

Plnotučné mlieko, laktóza (z mlieka), slnečnicový olej, smotana (obsahuje mliečny tuk), galaktooligosacharidy (z laktózy), koncentrát srvátkovej bielkoviny (obsahuje bielkovinovú membránu mliečneho tuku - MFGM, fosfolipidy, gangliozidy, glykoproteíny), repkový olej, kokosový olej, koncentrát srvátkovej bielkoviny (z mlieka), rybí olej, draselné soli kyseliny citrónovej, chlorid cholínu, chlorid draselný, uhličitan vápenatý, chlorid sodný, emulgátor (sójový lecitín), olej z Mortierella alpina, vápenaté soli kyseliny ortofosforečnej, L-askorbát sodíka, taurín, chlorid horečnatý, inozitol, síran železnatý, askorbylpalmitát, zmes tokoferolov, síran zinočnatý, L-karnitín, nikotínamid, sodná soľ cytidin 5´monofosfátu, D-pantothenát vápenatý, sodná soľ uridin 5´monofosfátu, síran meďnatý, sodná soľ adenosin 5´monofosfátu, retinyl palmitát, sodná soľ guanosin 5´monofosfátu, sodná soľ inosin 5´monofosfátu, tiamín hydrochlorid, riboflavin, pyridoxín hydrochlorid, jodid draselný, kyselina listová, seleničitan sodný, síran mangánatý, fytomenadion, cholekalciferol, D-biotín, kyanokobalamín.

Dôležité upozornenie

Dojčenie je pre novorodencov a dojčiat najlepší spôsob výživy. Sunar Premium 1 je počiatočná mliečna dojčenská výživa v prášku. Je určený pre výživu dojčiat od narodenia v období odstavovania alebo pokiaľ nemôžu byť dojčení. Sunar Premium 1 ako náhradu za dojčenie používajte iba na radu nezávislých osôb kvalifikovaných v lekárstve, výžive alebo farmácii, alebo iných odborníkov zodpovedných za starostlivosť o matku a dieťa. Pre zdravie dojčiat je dôležité dôsledné dodržiavanie návodu na prípravu a odporúčaní uvedených na obale výrobku.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.