Sunar Premium 1 pre deti od 0m+

1×700 g, dojčenské mlieko, od narodenia

Značka: SUNAR
Na sklade
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
15,29
Doprava zadarmo nad 29,90 €
15 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X48501 ADC

Počiatočná dojčenská mliečna výživa v prášku Sunar Premium 1 je vhodná pre deti od narodenia. Oobsahuje DHA (Omega 3), vitamín A, kyselinu alfa-linolénovú a železo. Pre podporu iminuty, mozgu a poznávacích funkcií
mliečny tuk dodáva mlieku lahodnú chuť.

Kyselina alfa-linolénová, jedna z omega-3 mastných kyselín prispieva k rozvoju mozgu a vitamín A k správnemu fungovaniu imunitného systému. Pre zvýšenie vstrebávania železa je v počiatočnom dojčenskom mlieku Sunar Premium 4 obsiahnutý vitamín C, čim napomáha rozvoju poznávacích funkcií. Počiatočná dojčenská mliečna výživa Sunar Premium 1 chutí lahodne! Teraz bez palmového oleja.

Spôsob použitia

Pri príprave sa postupuje podľa návodu na obale výrobku.
1. Ruky sa dôkladne umyjú a osušia. Vysterilizuje sa fľaša a cumeľ ponorením do vriacej vody na 10 minút.
2. V inej nádobe sa prevarí pitná voda vhodná pre dojčatá a nechá sa vychladnúť na 40 °C. Vleje sa požadované množstvo do vysterilizovanej fľaše (podľa dávkovacej tabuľke na obale).
( Zarovnaná odmerka obsahuje 4,3 g Sunar Premium 1 a zodpovedá 92 kJ (21,9 kcal). 100 ml Sunar Premium 1 = 3 zarovnané odmerky, 13 g prášku + 90 ml vody.)
3. Odmerka sa naplní vrchovato práškom (prebytok sa zarovná čepeľou čistého noža) a vysype sa do fľaše požadovaný počet odmeriek (podľa dávkovacej tabuľky na obale). Fľaša sa dobre zatvorí a dôkladne pretrepe, kým sa prášok nerozpustí. Používa sa vždy len priložená odmerka.
4. Pred podaním dieťaťu sa skontroluje na vnútornej strane zápästia, či teplota mlieka nie je vyššia ako 37-40 °C. Pripravená porcia sa ihneď podáva. Pripravená porcia sa má spotrebovať do 2 hodín.

Upozornenie: Pri kŕmení nenechávať dieťa bez dohľadu. Rozhodnutie o začatí podávania príkrmu alebo o prechode na inú stravu by malo byť prijímané iba na základe odporúčania lekára alebo kvalifikovanej osoby v oblasti výživy, farmácie alebo starostlivosti o matku a dieťa, v závislosti na individuálnom raste a vývoji dieťaťa. Pre zdravie dieťaťa je dôležité dodržať návod na prípravu a podmienky uchovania a skladovania výrobku.
Skladovať na suchom a tmavom mieste pri teplote do 24 °C. Neskladovať v chladničke. Vždy podávať iba čerstvo namiešanú porciu. Obsah otvoreného balenia spotrebovať do 4 týždňov. 


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.