Sunar Premium 4

1×700 g, dojčenské mlieko, od 24. mesiaca

Značka: SUNAR
5.0

Pokračovacie mlieko Sunar Premium 4 má unikátne zloženie s mliečnym tukom, látkami a vitamínmi vyskytujúcimi sa v materskom mlieku, a preto je skvelou voľbou pre vaše dieťa od ukončeného 24. mesiaca.

16,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Sunar Premium 4 1×700 g, dojčenské mlieko, od 24. mesiaca

X48504 ADC

Sunar Premium 4, batoľacie dojčenské mlieko 700 g

Batoľacie mlieko Sunar Premium 4 je určené pre malé deti od ukončeného 24. mesiaca. Sunar Premium 4 je vyrobený z plnotučného mlieka, obsahuje unikátnu kombináciu látok prirodzene sa vyskytujúcich v materskom mlieku.

Sunar Premium 4 je mliečna výživa pre malé deti – batoľatá od ukončeného 24. do 36. mesiaca veku dieťaťa. Dojčenie je pre dojčatá najlepší spôsob výživy. Pokiaľ už dojčenie nie je možné alebo ste už dojčenie ukončili, ponúkame Sunar Premium 4, mliečnu výživu, ktorá spĺňa všetky požiadavky na výživu dieťaťa. Sunar Premium 4 je vyrobený z plnotučného mlieka, ktoré mu dodáva lahodnú chuť, takže ho deti lepšie prijímajú. Plnotučné mlieko vďaka obsahu mliečneho tuku prispieva k lepšej vstrebateľnosti vitamínov A, D, E, K rozpustných v tukoch. Obsahuje vyvážený pomer živín, ktorý je prispôsobený špeciálnym potrebám batoliat daného veku napr. znížený obsah bielkovín, ktorý nezaťažuje mladé obličky Vášho dieťaťa.

Prečo vybrať Sunar Premium:

  • Vynikajúca mliečna chuť
  • Podpora imunity vďaka vitamínom1 A, C a D
  • Podpora správneho vývoja vďaka obsahu železa1, ktoré prispieva k rozvoju poznávacích funkcií a správnemu vývoju imunitného systému.
  • Bez palmového oleja

1 Vitamíny a železo sú pridávané do všetkej dojčenskej výživy v súlade s požiadavkami legislatívy

Opätovne uzatvárateľná dóza

Praktické uchytenie odmerky

Hrana na zarovnanie prášku v odmerke

Na kvalite nám záleží

Dojčenské mlieka Sunar sa vyrábajú vo Švédsku udržateľným a ekologickým spôsobom z čerstvého kravského mlieka a smotany v oblasti 2 biosférických rezervácií UNESCO. Pri výrobe sú aplikované pokročilé technológie výroby a samozrejmosťou je veľmi prísna kontrola kvality.

Viac než 80 rokov výskumu a spolupráce s expertmi

Sunar sa s láskou stará o detská bruška viac ako 80 rokov. Táto receptúra bola vyvinutá expertmi z Hero Institute for Infant Nutrition, ktorí spolupracujú s poprednými zahraničnými vedeckými odborníkmi na výživu, nemocnicami a univerzitami.

Sunar obsahuje mliečny tuk od začiatku výroby

Materské mlieko, ako najlepšia výživa pre dojčatá, obsahuje mliečny tuk. Príroda vie, čo je pre bábätká najlepšie. Preto aj Sunar Premium 4 podľa vzoru materského mlieka obsahuje mliečny tuk, a to vo forme plnotučného mlieka a smotany. Dôverujeme našej tradičnej receptúre, napriek tomu neustále sledujeme nové trendy, vychádzame z najnovších poznatkov a odporúčaní odborníkov a úzko spolupracujeme s expertmi z Hero Institute for Infant Nutrition. Na základe toho naše receptúry neustále vylepšujeme tak, aby sme sa čo najviac približovali zloženiu materského mlieka.

Výhody praktického balenia

Sunar Premium je k dispozícii v praktickej dóze. Balenie v ochrannej atmosfére zaručuje čerstvosť mliečneho prášku, praktická dóza potom jednoduché a presné dávkovanie.

  • Znovu-uzatvárateľná dóza
  • Praktické uchytenie odmerky
  • Hrana na zarovnanie prášku v odmerke
  • 100 % recyklovateľný obal

Návod na prípravu

Odporúčané dávkovanie                                    Príprava jednej porcie

Zloženie

Plnotučné mlieko, odtučnené mlieko, laktóza (z mlieka), maltodextrín, slnečnicový olej, slnečnicový olej, repkový olej, koncentrát srvátkovej bielkoviny (z mlieka), kokosový olej, vápenaté soli kyseliny ortofosforečnej, draselné soli kyseliny citrónovej, uhličitan vápenatý, chlorid horečnatý, chlorid sodný, rybí olej, emulgátor (sójový lecitín), L-askorbát sodíka, chlorid cholínu, síran železnatý, askorbylpalmitát, inozitol, síran zinočnatý, L-karnitín, zmes tokoferolov, nikotínamid, D-pantothenát vápenatý, síran meďnatý, retinyl palmitát, tiamín hydrochlorid, riboflavin, pyridoxín hydrochlorid, jodid draselný, seleničitan sodný, kyselina listová, fytomenadion, cholekalciferol, D-biotín, síran manganatý, kyanokobalamín.

Dôležité upozornenie

Dojčenie je pre novorodencov a dojčiat najlepší spôsob výživy. Sunar Premium 4 je mliečna výživa v prášku. Je určený na výživu malých detí od ukončeného 24. mesiaca veku dieťaťa v období odstavovania alebo pokiaľ nemôžu byť dojčené. Má byť iba súčasťou pestrej a vyváženej stravy. Sunar Premium 4 nie je určený ako náhrada materského mlieka počas prvých šiestich mesiacov života. Nie je určený deťom do 1 roka. Pre zdravie malých detí je dôležité dodržiavanie návodu na prípravu a odporúčaní uvedených na obale výrobku.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.