Feliway Classic sprej pre mačky

1×60 ml

Značka: FELIWAY

Mačacie feromóny: FELIWAY CLASSIC sprej pomáha mačkám v stresových situáciách. Rýchle a účinné riešenie, ako odnaučiť mačky značkovať močom, škriabať nábytok alebo zvládať cestovania. FELIWAY CLASSIC sprej ponúka rýchle upokojenie na cestách a dodatočnú podporu doma.

47,99
Doprava zadarmo

O produkte: Feliway Classic sprej pre mačky 1×60 ml

X54693

Hlavný popis produktu

Sprej obsahuje kópiu mačacieho tvárového feromónu pre obnovenie prirodzeného správania vašej mačky v stresujúcom prostredí alebo ako aktívne riešenie nežiaduceho správania. Ideálne riešenie počas cestovania: nastriekajte do mačacej prepravky 15 minút pred vložením mačky na upokojenie počas cesty.

Ak mačka doma značkuje močom alebo škriabe nábytok: očistite toto miesto, vysušte a nastriekajte FELIWAY CLASSIC sprej. Tak označíte miesto ako bezpečné pre mačku, mačka nebude mať dôvod naďalej si ho značkovať/ škriabať.

Potrebné opakovať každý deň po dobu minimálne 1 týždňa. Na zosilnenie účinku je vhodné použiť zároveň s FELIWAY CLASSIC difuzérom. Určený aj pre veterinárne kliniky, útulky, hospitalizačné miestnosti, atď.

Vhodný aj pre mačiatka bez vekového obmedzenia a pre mačky počas gravidity a laktácie. Doba účinku spreja je 4 – 5 hodín.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.