Foresto obojok pre psy nad 8 kg

1×1 ks, antiparazitný

Značka: FORESTO
4.7
  • Antiparazitný obojok je liek, ktorý má perzistentný akaricídny (smrtiaci) účinok a repelentný (bráni cicaniu) účinok na kliešte počas 8 mesiacov. Účinkuje proti larvám, nymfám a dospelým kliešťom.
38,99
Doprava zadarmo

O produkte: Foresto obojok pre psy nad 8 kg 1×1 ks, antiparazitný

X20508

Foresto® účinne ničí a odpudzuje blchy a kliešte jednoduchým dotykom – parazity nemusia sať krv hostiteľa. Foresto® navyše pôsobí nepretržite po dobu až 8 mesiacov, čo vás zbaví nepríjemností s okamžitým mesačným podávaním lokálnych alebo perorálnych antiparazitík. Jeho nasadenie je veľmi jednoduché a bezpečné nielen pre psa, ale aj vašu rodinu a životné prostredie. Tento obojok s celkovou dĺžkou 70 cm je vhodný pre psie plemená s hmotnosťou nad 8 kg.

Dlhodobá ochrana

Antiparazitické obojky Foresto so špeciálnou polymérovou matricou uvoľňujú účinné látky postupne a v malých dávkach. Pre vášho psa predstavujú dlhodobú ochranu trvajúcu až 8 mesiacov, čím vás zbavia starostí s opakovaným aplikovaním každý mesiac.

Hubí a odpudzuje blchy a kliešte jednoduchým kontaktom - a to ešte predtým, než parazit zviera uhryzne alebo sa k nemu prisaje.

Vodeodolný obojok, ktorý nie je nutné pred plávaním či kúpaním dávať dole, bez zápachu a mastnoty.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.