Canpol babies Elektrická odsávačka materského mlieka EasyStart

1×1 ks, odsávačka mlieka

Elektrická odsávačka EasyStart účinne podporuje a reguluje laktáciu v prípade stagnácie mlieka a plnosti prsníkov. Je ekonomická, perfektná na začiatku laktácie a pre odsávanie prebytočného mlieka, tiež pre mamičky, ktoré mlieko odsávajú len občas.*Odsávačku EasyStart odporúča 91 % pôrodných asistentiek.

54,29
Doprava zadarmo

O produkte: Canpol babies Elektrická odsávačka materského mlieka EasyStart 1×1 ks, odsávačka mlieka

X017965

Hlavný popis produktu

Elektrická odsávačka EasyStart účinne podporuje a reguluje laktáciu v prípade stagnácie mlieka a plnosti prsníkov. Je ekonomická, perfektná na začiatku laktácie a pre odsávanie prebytočného mlieka, tiež pre mamičky, ktoré mlieko odsávajú len občas.*Odsávačku EasyStart odporúča 91 % pôrodných asistentiek.

Odsávačka EasyStart má 3 prevádzkové režimy založené na prirodzenom dvojfázovom rytme satia dieťaťa. V prvej fáze stimuluje, zaisťuje rýchlejší tok mlieka, a potom prechádza do pomalšieho a hlbšieho režimu odsávania mlieka. Tretí režim je možné použiť na konci odsávania, aby pomohol vyprázdniť prsia a podporil laktáciu. V každom prevádzkovom režime je možné zvoliť jednu z troch úrovní sacieho výkonu, čo umožňuje prispôsobiť výkon potrebám každej ženy a odsávanie mlieka je pohodlnejšie.

Elektrická odsávačka materského mlieka EasyStart je tichá – cca. 51-56 decibelov**, čo umožňuje odsávanie mlieka i v noci bez obáv z prebudenia dieťaťa. Odsávačka materského mlieka EasyStart je nabíjaná zo siete i cez batérie, takže si ju môžete zobrať kamkoľvek a používať bezdrôtovo.

Lievik s mäkkou, profilovanou masážnou vložkou z jemného silikónu nedráždi citlivé bradavky a zvyšuje komfort pri odsávaní mlieka.

Odsávačka materského mlieka je vyrobená z malého počtu súčastí, čo uľahčuje čistenie a montáž. Všetky časti sú bez škodlivého BPA (bisfenol A), vďaka čomu je úplne zdravotne nezávadná a vhodná pre priamy styk s potravinami vrátane materského mlieka.

Odsávačka materského mlieka EasyStart je kompatibilná so všetkými fľašami z ponuky Canpol babies, vďaka čomu môžete prispôsobiť kapacitu fľaše veku a potrebám dieťaťa.

Ponuka Canpol babies obsahuje vymeniteľný lievik veľkosti 27 mm. Správna veľkosť lievika má zásadný význam pre pohodlie a účinnosť odsávania mlieka. Lievik odsávačky materského mlieka s elastickým lemom je ideálny pre mamičky s väčšími bradavkami.

*Podľa výsledkov prieskumu uskutočneného v skupine 301 pôrodných asistentiek v roku 2018.

***Ukážka hlučnosti: 40-45 dB chladnička, 58 dB mikrovlnná rúra, 60 dB umývačka.

Elektrická odsávačka materského mlieka EasyStart sa hodí pre všetky antikolikové fľaše so širokým hrdlom a štandardné fľaše Canpol babies vďaka priloženému adaptéru.Sada obsahuje: silikónovú masážnu vložku, telo odsávačky materského mlieka, silikónový spätný ventil, fľašu, kryt lievika, silikónovú hadičku, spojky hadičky, pumpu s ovládacím panelom, adaptér na fľašu a napájací zdroj.Ekonomická – ideálna pre mamičky, ktoré príležitostne odsávajú materské mlieko.Účinne podporuje a reguluje laktáciu pri stagnácii mlieka a plnosti prsníkov.Odporúča 91 % pôrodných asistentek.*3 prevádzkové režimy – založené na prirodzenom dvojfázovom rytme satia dieťaťa.Diskrétny – tichý chod odsávačky zaisťuje pohodlie pri nočnom odsávaní mlieka.Široký rozsah nastavení sacieho výkonu umožňuje prispôsobiť ju individuálnym potrebám mamičky.Profilovaný silikónový lievik – zvyšuje komfort pri odsávaní mlieka.2 typy nabíjania – batériové a sieťové.Kompatibilná so všetkými detskými fľašami Canpol babies.Vyrobené z bezpečného materiálu bez bisfenolu A.Možno dokúpiť vymeniteľný náhradní lievik 12/217 veľkosti 27 mm (väčší než štandardný) – správna veľkosť lievika má veľký význam pre komfort a efektivitu odsávania mlieka. Vhodné pre mamičky s väčšími bradavkami.Údržba a čistenie: Odpojte silikónovú hadičku a konektor od odsávačky materského mlieka. Tieto časti nevyžadujú čistenie, pretože ich membrána chráni pred kontaktom s materským mliekom. Pred prvým použitím demontujte nasledujúce časti odsávačky materského mlieka: horný kryt membrány, membránu, kryt lievika, silikónovú masážnu vložku, silikónový spätný ventil, fľašu a adaptér na fľašu.
Umyte ich v teplej vode s jemným čistiacim prostriedkom, dôkladne opláchnite. Dezinfikujte vyvarením vo vode cca. 5 minút.

Pred montážou a následným použitím dôkladne osušte.

VAROVANIE! Neumývajte silikónovú hadičku a konektor, najmä elektrické súčasti. Utrite vlhkou handričkou.
Uistite sa, že odsávačka materského mlieka bola predtým vyčistená a dezinfikovaná. Dôkladne si umyte ruky. Jemne zatlačte na bradavku a skontrolujte, či sú kanáliky mlieka čisté. Pripojte odsávačku materského mlieka k zdroji napájania. Stlačte tlačidlo zapnutia/vypnutia. Nad tlačidlom sa rozsvieti kontrolka, ktorá indikuje, že je odsávačka materského mlieka zapnutá. Odsávačku priložte na prsník tak, aby silikónová masážna vložka presne priľnula a zabránila tak prúdeniu vzduchu. Ak dôjde k netesnosti, môže sa výrazne zhoršiť výkon odsávania. Fľašu držte vždy v zvislej polohe, aby mlieko mohlo voľne stekať ku dnu. Odsávačka materského mlieka umožňuje prispôsobiť rytmus a sací výkon individuálnym potrebám každé mamičky. Stlačením tlačidla "mode" upravíte rytmus satia a vyberiete jeden z troch režimov: hĺbkový, prirodzený, silný. Nastavte si tiež preferovaný sací výkon. Odsávajte materské mlieko z jedného prsníka, ak nepocítite, že tečie oveľa pomalšie. Priložte odsávačku k druhému prsníku a pokračujte v odsávaní. Po dokončení odsávania odšróbujte fľašu od odsávačky mlieka.

Odsávačka zodpovedá požiadavkám:

Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady 1935/2004/EC – všeobecné požiadavky na materiály a predmety určené pre styk s potravinami.

Nariadenie Komisie (EU) č. 10/2011 o materiáloch a predmetoch z plastov určených pre styk s potravinami.

Smernica Rady 93/42/EHS o zdravotníckych prostriedkoch.

Smernica Európskeho parlamentu a Rady 2006/95/ES o harmonizácii právnych predpisov členských štátov týkajúcich sa elektrických zariadení určených pre používanie v určitých medziach napätia.

Smernica Európskeho parlamentu a Rady 2004/108/ES o zbližovaní právnych predpisov členských štátov týkajúcich sa elektromagnetickej kompatibility.

Smernica Európskeho parlamentu a Rady 2009/125/ES o stanovení rámca pre určenie požiadaviek na ekodesign výrobkov spojených so spotrebou energie.

Smernica Európskeho parlamentu a Rady 2011/65/EU o obmedzení používania niektorých nebezpečných látok v elektrických a elektronických zariadeniach.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.