SIMED LACTA NUMI, 4-fázová elektrická odsávačka materského mlieka

Značka: SIMED

Inovatívna odsávačka materského mlieka vyrobená spoločnosťou SIMED, ktorá má dlhoročnú tradíciu vo výrobe odsávačiek mlieka a produktov s tým súvisiacich. LACTA NUMI je odsávačka mlieka so 4-fázovou technológiou, napodobňujúca prirodzený rytmus dojčiaceho dieťaťa.

53,99
Doprava zadarmo

O produkte: SIMED LACTA NUMI, 4-fázová elektrická odsávačka materského mlieka

e0921c5e-b20c-44a2-9944-58c9e34cf763

Hlavný popis produktu

Flexibilná a Pohodlná.

SIMED LACTA NUMI je 4-fázová elektrická odsávačka materského mlieka, ktorá je vyrobená s ohľadom na potreby dojčiacich matiek. Svojou širokou škálou individuálnych nastavení a 4-fázovou technológiou ponúka maximálnu flexibilitu a pohodlie pri odsávaní materského mlieka.

Zohľadňuje Potreby Dojčiacich Matiek.

LACTA NUMI je vyrobená tak, aby vyhovovala potrebám moderných rodičov, ktorí hľadajú produkty, ktoré spĺňajú ich požiadavky. S množstvom individuálnych nastavení umožňuje odsávať mlieko v súlade s potrebami každej mamičky.

4-fázová Technológia.

Táto odsávačka je vybavená 4-fázovou technológiou, ktorá napodobňuje prirodzený rytmus dojčiaceho dieťaťa. S 9 pracovnými režimami si môžete individuálne nastaviť silu a čas odsávania podľa vašich preferencií a potrieb.

Pohodlné a Jednoduché Používanie.

Jednoduchá obsluha cez LCD panel robí používanie odsávačky LACTA NUMI veľmi pohodlným. Je ľahká, ľahko uchopiteľná a pohodlne sa prispôsobuje prsníku. Okrem toho má jednoduchý dizajn, ktorý umožňuje ľahké rozobratie a čistenie, čo je dôležité pre dodržiavanie správnych hygienických štandardov.

Univerzálny Zdroj Napájania.

Odsávačku môžete napájať buď so sieťovým adaptérom, alebo pomocou vstavanej lítiovej batérie, čo vám poskytuje flexibilitu pri jej používaní doma, na cestách alebo v práci. S univerzálnym zdrojom napájania USB/B-C je použitie odsávačky ešte jednoduchšie.

Bezpečnosť a Kvalita.

LACTA NUMI je bezpečná pre matku a dieťa, pretože neobsahuje bisfenol A (0%). Je vyrobená z materiálov najvyššej kvality a má certifikát kvality zdravia od Národného inštitútu verejného zdravia, čo zaručuje, že ide o výrobok nadštandardnej kvality.

SIMED LACTA NUMI je spoľahlivou a praktickou pomôckou pre dojčiace matky, ktorý im poskytuje všetko, čo potrebujú pre pohodlné a efektívne odsávanie materského mlieka.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.