Just for Men

  (8)
Zoradiť podľa
 • Farba na bradu a fúzy Just for Men s ergonomickou kefou - M55, skutočná čierna. Bez amoniaku, šetrný k vlasom. Jednoduchá aplikácia.
 • Just For Men Shp Sedive Vlasy H-55 Real Black

  1×28 g, farbiaci šampón na vlasy pre mužov
  Farbiaci šampón pre mužov Just for Men Color H55. Bez amoniaku, šetrný k vlasom. Patentovaný vzorec technológie Gray Target pokrýva iba šedé vlasy s odtieňom, ktorý ladí s vašou prirodzenou farbou.
 • Just For Men Shp Sedive Vlasy H-35 Med Brown

  1×28 g, farbiaci šampón na vlasy pre mužov
  Farbiaci šampón pre mužov Just for Men H35. Bez amoniaku, šetrný k vlasom. Patentovaný vzorec technológie Gray Target pokrýva iba šedé vlasy s odtieňom, ktorý ladí s vašou prirodzenou farbou.
 • Just For Men Shp Sedive Vlasy H-45 Dark Brown

  1×28 g, farbiaci šampón na vlasy pre mužov
  Farbiaci šampón pre mužov Just for Men Color H45. Bez amoniaku, šetrný k vlasom. Patentovaný vzorec technológie Gray Target pokrýva iba šedé vlasy s odtieňom, ktorý ladí s vašou prirodzenou farbou.
 • Just For Men Shp Sedive Vlasy H-30 L.Med Brown

  1×28 g, farbiaci šampón na vlasy pre mužov
  Farbiaci šampón pre mužov Just for Men H30. Bez amoniaku, šetrný k vlasom. Bez amoniaku, šetrný k vlasom. Patentovaný vzorec technológie Gray Target pokrýva iba šedé vlasy s odtieňom, ktorý ladí s vašou prirodzenou farbou.
 • Just For Mеn M25 Svetlohneda Farba Na Bradu

  1×28 g, farba na bradu pre mužov
  Farba na bradu a fúzy Just for Men s ergonomickou kefou - prírodná svetlohnedá M25. Bez amoniaku, šetrný k vlasom. Jednoduchá aplikácia
 • Farba na bradu a fúzy stredne hnedá Just for Men M35 s ergonomickou kefou. Bez amoniaku, šetrný k vlasom. Jednoduchá aplikácia
 • Just For Mеn M45 Tmavohneda Farba Na Bradu

  1×28 g, farba na bradu pre mužov
  5.0
  (1)
  Farba na bradu a fúzy Just For Men Beard & Mustache M45 vďaka svojmu zloženiu preniká do najodolnejších a najhrubších vlasov. Bez amoniaku, šetrný k vlasom. Zjemňuje bradu a fúzy a harmonizuje ich s prirodzenou farbou vlasov.