Just for Men

Zoradiť podľa
1×28 g, farbiaci šampón na vlasy pre mužov
Farbiaci šampón pre mužov Just for Men Color H55. Bez amoniaku, šetrný k vlasom. Patentovaný vzorec technológie Gray Target pokrýva iba šedé vlasy s odtieňom, ktorý ladí s vašou prirodzenou farbou.
1×28 g, farba na bradu
Farba na bradu a fúzy stredne hnedá Just for Men M35 s ergonomickou kefou. Bez amoniaku, šetrný k vlasom. Jednoduchá aplikácia
1×28 g, farba na bradu pre mužov
Farba na bradu a fúzy Just For Men Beard & Mustache M45 vďaka svojmu zloženiu preniká do najodolnejších a najhrubších vlasov. Bez amoniaku, šetrný k vlasom. Zjemňuje bradu a fúzy a harmonizuje ich s prirodzenou farbou vlasov.
1×28 g
Farba na bradu a fúzy Just for Men s ergonomickou kefou - M55, skutočná čierna. Bez amoniaku, šetrný k vlasom. Jednoduchá aplikácia.
1×28 g, farbiaci šampón na vlasy pre mužov
Farbiaci šampón pre mužov Just for Men Color H45. Bez amoniaku, šetrný k vlasom. Patentovaný vzorec technológie Gray Target pokrýva iba šedé vlasy s odtieňom, ktorý ladí s vašou prirodzenou farbou.
1×28 g, farbiaci šampón na vlasy pre mužov
Farbiaci šampón pre mužov Just for Men H35. Bez amoniaku, šetrný k vlasom. Patentovaný vzorec technológie Gray Target pokrýva iba šedé vlasy s odtieňom, ktorý ladí s vašou prirodzenou farbou.
1×28 g, farba na bradu pre mužov
Farba na bradu a fúzy Just for Men s ergonomickou kefou - prírodná svetlohnedá M25. Bez amoniaku, šetrný k vlasom. Jednoduchá aplikácia