Rabenhorst

Kvalita Rabenhorst

Nie je žiadnym tajomstvom, ako naše ovocné šťavy Rabenhorst získavajú svoju jedinečnú, nefalšovanú chuť - je to výsledok desaťročí skúseností. V spoločnosti Rabenhorst sa dnes - rovnako ako za posledných viac ako 100 rokov - spracúvajú len tie najlepšie suroviny s najväčšou starostlivosťou a s vynaložením všetkého možného úsilia, aby vznikli výnimočné priame ovocné šťavy a nektáre.

Len to najlepšie ovocie, pestované udržateľným spôsobom

Na výrobu štiav Rabenhorst sa používajú len tie najlepšie suroviny, tým si môžete byť istí. Prikladáme mimoriadny význam spôsobu pestovania surovín a našich dodávateľov vyberáme podľa prísnych kritérií. Dlhodobé osobné vzťahy s našimi pestovateľmi a dlhodobé zmluvy nám umožňujú nakupovať vysokokvalitné suroviny, ktoré vždy hľadáme.

Aby sme zaručili prvotriednu kvalitu našich ovocných štiav Rabenhorst, naše usmernenia pre nákup surovín idú ďaleko nad rámec zákonných predpisov. V tejto súvislosti je pre nás dôležité, aby boli suroviny v čo najväčšej miere vypestované trvalo udržateľnými metódami a podľa možnosti v ekologickej kvalite. Používame tiež len ovocie najvyššej kvality, aj keď má - prirodzene - svoju cenu.

Neustále prísne laboratórne kontroly

Predtým, ako sa zo surovín vyrobia ovocné šťavy Rabenhorst, prechádzajú náročným vstupným monitorovaním. Ručne vybrané ovocie sa analyzuje z hľadiska jeho typických vlastností, napr. zrelosti, farby, chuti a vône. Presne sa určuje aj obsah fruktózy, kyselín a vitamínov.

Okrem toho sa vykonávajú prísne laboratórne testy, aby sa vylúčili akékoľvek nežiaduce kontaminanty alebo látky. Na tento účel má Rabenhorst vlastné moderné interné skúšobné laboratórium a spolupracuje aj s renomovanými partnermi.

 

Zoradiť podľa
1×750 ml, cviklová šťava
Rabenhorst Cviklová šťava Bio z ekologického hospodárstva obsahuje veľké množstvo rastlinného farbiva.
1×750 ml, ovocná šťava
Vyrobená podľa originálnej receptúry Rudolfa Breussa.
1×750 ml, bez pridaného cukru
100 % ovocia bez pridaného cukru.
1×750 ml, ovocná šťava
BIO šťava z granátových jabĺk. 100% čistá šťava – nepochádza z koncentrátu!
1×450 ml, šťava z červeného ovocia
Rabenhorst Eisenblut šťava - Ľadová krv (šťava z červeného ovocia).
1×750 ml, ovocná šťava
Rabenhorst Ananásová šťava - 100% šťava s dužinou.
1×750 ml, ovocná šťava
Rabenhorst Brusnicová šťava (Vaccinium Macrocarpon) - 100% obsah ovocia bez pridaných cukrov a konzervantov.
1×1 set, ovocné a zeleninové šťavy 5×750 ml
Rabenhorst 5 dňová očistná kúra: ovocné a zeleninové šťavy bez konzervačných látok a farbív.