Vitar

Zoradiť podľa
1×60 cps, výživový doplnok
Sila pre vaše oči! 60 kapsúl s rastlinnými extraktmi, vitamínmi a minerálnymi látkami.
1×30 cps, výživový doplnok
Revitalon Forte obsahuje unikátnu kombináciu vyváženého množstva rastlinných extraktov, vitamínov, minerálnych látok a dôležitých aminokyselín, ktoré pôsobia vnútri organizmu, vyživujú vlasy priamo od korienkov a súčasne prispievajú k udržaniu prirodzeného stavu zdravých vlasov.
1×50 g, sypká zmes
5.0
(1)
Ascophyllum nodosum. Sypká zmes. Veterinárny nutričný prípravok pre psy a mačky.
1×45 tbl
Podporujte obranyschopnosť detí dopĺňaním 10 vitamínov a veľmi prospešného kolostra vo forme skvelé ochutených tabliet.
1×100 g, nutričný prírodný prípravok pre psy a mačky
Veterinárny nutričný prírodný prípravok pre psy a mačky. Obsahuje morskú riasu Ascophyilum nodosum, ktorá pôsobí priamo v zažívacom trakte zvieraťa, odkiaľ sa následne dostáva do krvného riečiska a potom do slín.
1×60 cps, výživový doplnok
Kapsuly s obsahom biologicky aktívného horčíka AQUAMIN Mg + vit. B6. Balené v EKO friendly obale.
1×120 cps, výživový doplnok
Revitalon Forte obsahuje unikátnu kombináciu vyváženého množstva rastlinných extraktov, vitamínov, minerálnych látok a dôležitých aminokyselín, ktoré pôsobia vnútri organizmu, vyživujú vlasy priamo od korienkov a súčasne prispievajú k udržaniu prirodzeného stavu zdravých vlasov.
1×100 g, hydrogénuhličitan sodný
Doplnok výživy s vysokým obsahom hydrogenuhličitanu sódneho, ktorý má priaznivý vplyv pri pálení záhy a plnosti žalúdka vo forme prášku.
1×150 ks, hydrogénuhličitan sodný
Doplnok výživy s vysokým obsahom hydrogenuhličitanu sódneho, ktorý má priaznivý vplyv pri pálení záhy a plnosti žalúdka vo forme tabliet.
1×1 ks, na vyčesávanie vší a hníd z vlasov
Hrebeň má jemné kovové zúbky a zaručuje tak dokonalé vyčesávanie. Je vhodný na krátke i dlhé vlasy.
1×90 cps, rybí olej
Mäkké želatínové tablety s obsahom rybieho oleja. Pre zdravé srdce, mozog a zrak.
1×60 tbl, príchuť lesná zmes
Multivitamínové tablety pre deti s rakytníkom + betaglukány a vitamín D3.
1x20 ks, vrecúška s príchuťou manga
Výživový doplnok vo forme sypkej zmesi s obsahom magnézia (horčíka) a vitamínov B6 a C, so sladidlami.
1×30 ks, balzam na pery
Bylinkový balzam na pery
1×50 ks, multivitamín
Želé s obsahom vitamínov, minerálnych látok a rastlinného extraktu v 5 skvelých ovocných príchutiach. Výživový doplnok. Bez lepku. 50 ks.
1×42 tbl, s príchuťou marhuľa, jahoda, čučoriedka
Výživový doplnok.
1x600 g, sypká zmes
Prípravok vo forme sypkej zmesi aktívnych látok, chondroprotetikum pre psy a mačky, kĺbová výživa a regenerácia - chrupavky + väzy.
1×60 cps, výživový doplnok
Výživový doplnok - vegánske kapsule s obsahom kolagénu, extraktu z Boswellia serrata a vitamínu C. Informácie pre diabetikov: neobsahuje cukor.
1×20 tbl, výživový doplnok
Výživový doplnok – vitamínové tablety s minerálnymi látkami. So sladidlami.
1×200 g, stolové sladilo
Stolové sladidlo v prášku na báze aspartámu.
1×60 tbl, horčík + vitamín B6
Vitar magnézium citrate+vitamín B6 obsahuje organicky viazaný horčík vo forme citranu horečnatého, ktorý je veľmi dobre vstrebateľný organizmom.
1×42 tbl, s príchuťou brusnica
Posilnite imunitu chutnými vitamínovými tabletami s príchuťou brusnica s obsahom vitamínu D3, vitamínu C a prírodného extraktu z aceroly.
1×90 tbl, zinok
Posilnite nielen imunitu príjmom zinku v prehĺtacích tabletách. Zinok je pre náš organizmus nenahraditeľný. Telo si ho však nedokáže samo vyrobiť, preto je potrebné mu ho neustále dodávať.
1×80+40 tbl, vitamín C s rakytníkom
Posilňujte imunitu neustálym príjmom vitamínu C, ktorý vám zaistia špeciálne tablety s postupným uvoľňovaním. Obsahujú zvýšenú dávku vitamínu C a prírodný extrakt z rakytníka.
VITAR ponúka široké portfó vitamínových prípravkov, výživových doplnkov a kozmetiky. Vitamínové prípravky a výživové doplnky spoločnosti VITAR SLOVAKIA sú vyrobené z najkvalitnejších surovín, ktoré sú dovážané zo všetkých kútov sveta. Tie prechádzajú najprísnejšou kontrolou kvality, rovnako ako samotná výroba. Pri ich vzniku sa kladie maximálny dôraz na prírodné a pre telo najlepšie využiteľné zdroje.