VITAR REVITALON Kofeínový šampón

1×250 ml, kofeínový šampón

Značka: VITAR
5.0

Podporte rast vlasov a starajte sa o poškodené vlasy šampónom s obsahom kofeínu, ceramidov a arganovým olejom.

7,49
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: VITAR REVITALON Kofeínový šampón 1×250 ml, kofeínový šampón

X46638 ADC

Hlavný popis produktu

Kto by nechcel mať krásne a silné vlasy? Revitalon Kofeínový šampón slúži ako výživa pre krásne a silné vlasy. Šampón s obsahom arganového oleja a kofeínu určený na výživu vlasov. Vhodný pre všetky typy vlasov, pre ženy aj mužov, na každodenné použitie. 

Kofeín napomáha rastu vlasov a posilňuje ich od korienkov. Kofeín prostredníctvom vonkajšej aplikácie na vlasy prostredníctvom šampónu pôsobí priamo na vlasové folikuly a môže tak podporiť rast vlasov a spomaliť ich vypadávanie. Dôležité je, že vďaka prenikaniu do vlasových cibuliek zostáva vo vlasovej štruktúre aj po opláchnutí.

Arganový olej podporuje regeneráciu poškodených vlasov, navracia im prirodzenú vitalitu a lesk. Arganový olej je bohatý na množstvo účinných látok, ako sú vitamín E, karotenoidy, fytosteroly alebo esenciálne mastné kyseliny. Tieto látky dokážu vlasom dodať stratený lesk a vitalitu, starajú sa o ich hydratáciu a výživu, a tým posilňujú štruktúru vlasov. Má tiež výhodu, že zaceľuje končeky vlasov, čo má osobitný účinok na rozštiepené končeky a lámavé vlasy. Arganový olej navyše čistí a regeneruje pokožku hlavy a pomáha ľahšie rozčesávať vlasy.

Ceramidy sú tukové molekuly, ktoré tvoria vrchnú vrstvu vlasovej pokožky - sú tiež prospešné pre vaše vlasy. Pomáhajú hydratovať pokožku a vytvárajú tak ochranu pred rôznymi škodlivinami, ktoré by sa inak mohli dostať do pokožky. Ceramidy preto ovplyvňujú kvalitu a pevnosť vašich vlasov, dodávajú im lesk a zabraňujú ich vysušovaniu.

Bez parabénov, farbív a formaldehydu. Nevhodný pre deti do 3 rokov.

Spôsob použitia

Šampón sa nanesie, rovnomerne votrie do mokrých vlasov. Nechá sa pôsobiť jednu minútu a následne sa dôkladne opláchne.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.