JOON

  (8)
Zoradiť podľa
 • Joon Bahenná maska 3v1

  1×350 g, bahenná maska
  Hĺbkovo čistí pokožkou od nečistôt, navracia jej prirodzenú vlhkosť a vyhladzuje ju. Bahennú masku je možné použiť na tvár, telo aj vlasy.
 • Joon Výživný krém na ekzém

  1×120 ml, krém na ekzém
  Tento krém je špeciálne vyvinutý na podporu hojenia ložísk ekzému. Obsahuje vysoký podiel minerálov zo soli a prírodné výťažky z rastlín, hydratačné zložky a vitamíny, ktoré pomáhajú pri liečbe ekzému.
 • Pokožku do hĺbky hydratuje, upokojuje, regeneruje a zvláčňuje. Vďaka svojim jemne chladivým účinkom pôsobí blahodarne aj pri spálení od slnka alebo po uštipnutí hmyzom.
 • Joon Minerálny krém na ruky

  1×120 ml, krém na ruky
  Chráni pokožku rúk pred škodlivými vonkajšími vplyvmi dokonalým pôsobením stopových prírodných prvkov prítomných v Mŕtvom mori. Preniká do hĺbky pokožky, chráni jej štruktúru a zachováva jej prirodzenú vlhkosť. Udržuje pokožku zdravú, hladkú a obnovuje jej pružnosť.
 • Joon Bahenné mydlo

  1×100 g, bahenné mydlo
  Jedinečné bahenné mydlo je vyrobené zo 100% čistého bahna z Mŕtveho mora, olivového oleja a nechýbajú v ňom ani výťažky z rozmarínu.  Vďaka  tejto jedinečnej kombinácii bude pokožka vášho tela dokonale očistená, krásne hydratovaná a navráti sa jej elasticita.
 • Joon Jemný exfoliačný krém

  1×120 ml, exfoliačný krém
  Šetrne odstraňuje odumreté bunky z vrchných vrstiev pokožky. Po použití pokožka ostáva hladká, jemná, obnovená a pripravená efektívnejšie vstrebávať účinné látky z krémov.
 • Joon Sprchový gél

  1×200 ml, sprchový gél
  Jemný čistiaci gél dôkladne čistí pokožku bez toho, aby ju zbavoval základných prirodzených olejov. Zanecháva ju čistú, jemnú a sviežu a udržiava jej prirodzené pH. Navyše, minerály z Mŕtveho mora v géli zvyšujú účinnosť ďalších zložiek, ktoré prenikajú do najhlbších vrstiev pokožky.
 • Joon Výživný krém na psoriázu

  1×120 ml, krém na psoriázu
  Krém na psoriázu je špeciálne vyvinutý na zmiernenie príznakov a hojenie ložísk psoriázy. Obsahuje vysoký podiel minerálov zo soli a bahna z Mŕtveho mora a ďalšie prírodné zložky a vitamíny, ktoré pomáhajú pri liečbe psoriázy.