Joon Jemný exfoliačný krém

1×120 ml, exfoliačný krém

Značka: JOON
Šetrne odstraňuje odumreté bunky z vrchných vrstiev pokožky. Po použití pokožka ostáva hladká, jemná, obnovená a pripravená efektívnejšie vstrebávať účinné látky z krémov.
Na sklade v eshope
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
26,79
Doprava zadarmo

O produkte

X62464

 Jemný exfoliačný gél s minerálmi z Mŕtveho mora.

  • Šetrne odstraňuje odumreté bunky z vrchných vrstiev pokožky.
  • Pôsobí na tvár miesto peelingu.
  • Je vhodný aj na odstránenie odumretej pokožky na atopických a psoriatických ložiskách, pretože odstraňovanie odumretých buniek je extrémne jemné a nespôsobuje jej podráždenie.
  • Tiež je vhodný na dôkladné vyčistenie pórov pri pokožke so sklonom k tvorbe akné.
  • Po použití pokožka ostáva hladká, jemná, obnovená a pripravená efektívnejšie vstrebávať účinné látky z krémov.

Viac na adc.sk

Spôsob použitia

Malé množstvo gélu sa nanesie na tvár alebo extrémne suché miesto na tele. Jemne sa rozotrie po celej oblasti a krúživými pohybmi sa masíruje cca 1 minútu. Jemné žmolky sa postarajú o odstránenie odumretej pokožky. Následne sa žmolky odstránia navlhčeným tampónom, oblasť sa dôkladne opláchne vlažnou vodou, osuší uterákom a aplikuje sa hydratačný krém.
Ako peeling na tvár sa krém používa 2x do týždňa. Na lokálne ošetrenie suchých miest na tele sa aplikuje podľa potreby.

Upozornenie: Len na vonkajšie použitie. Len pre dospelých. Výrobok nepoužívajte v prípade alergie na niektorú zo zložiek. V prípade podráždenia alebo alergickej reakcie prestaňte výrobok používať. Nepoužívajte na porušenú pokožku. Nesmie prísť do kontaktu s očami. V prípade kontaktu s očami ich ihneď vypláchnite prúdom tečúcej vody. Miesta ošetrené výrobkom nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu alebo používajte počas používania výrobku ochranu pred slnkom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste.

Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.

Kategórie produktov