Plantur39

Zoradiť podľa
1×150 ml, balzam
Balzam zvyšuje účinok šampónu a farba vlasov je ešte žiarivejšia.
1×250 ml, kofeínový šampón
Pre sýtejšie hnedú a žiarivejšiu farbu s každým umývaním. Aktivuje vlasové korienky a predchádza vypadávaniu vlasov v období menopauzy.
1×200 ml, tonikum pre ženy
Neustále zásobuje vlasové korienky dostatočným množstvom energie a tým ich chráni pred predčasným oslabením. Vhodný pre ženy v menopauze.
1×60 cps, výživový doplnok
Komplex vitamínov zabraňuje vypadávaniu vlasov u žien po menopauze.
1×250 ml, kofeínový šampón
5.0
(2)
Šampón, špeciálne navrhnutý pre ženy po 40-tke, posilňuje korienky vlasov. Vlasy získajú objem a množstvo aktívnych látok ich ochráni pred vypadávaním.
1×250 ml, kofeínový šampón
Dodáva umytím elegantný strieborný lesk. Znižuje sa nežiaduce žltý nádych a farba vlasov je postupne chladnejšie a viac strieborná.
1×150 ml, balzam
5.0
(1)
Plantur39 Kofeínový balzam regeneruje vlasový povrch, zvyšuje lesk vlasov.
1×150 ml, balzam
Obsahuje fyto-aktívne látky, regeneruje povrch vlasov a zvyšuje ich odolnosť, bez toho aby ich zaťažoval.
1×250 ml, kofeínový šampón
5.0
(1)
Fyto-Kofeinový šampón Plantur 39 pre farbené a poškodené vlasy s prírodnými výťažkami z pšenice a provitamínom B5 zvláčňuje a posilňuje vlasy. Vyhladzuje poškodenú štruktúru vlasov a dodáva im intenzívny lesk. Pomáha zmierniť vypadávanie vlasov u žien.
Produkty Plantur 39 so špeciálnou receptúrou preukázateľne pomáhajú predchádzať rednutiu vlasov. Vypadávanie vlasov trápi mnoho žien najmä v menopauze, kedy sa narúša hormonálna rovnováha a narastá vplyv testosterónu, ktorý narúša vlasové korienky. Šampóny, balzamy a aktívne kapsule Plantur 39 obsahujú fyto-kofeínový komplex vyvinutý v spolupráci s dermatologickým oddelením kliniky na Univerzite v Jene. Ten chráni vlasové korienky pred stavom vyčerpania spôsobeným hormónmi, zabraňuje testosterónu útočiť na vlasové korienky a obmedzovať zásobu energie. Vlasy sú pevnejšie, zdravšie a vypadávanie vlasov sa výrazne zmierňuje.