Excipial

Zoradiť podľa
1×200 ml, liek
5.0
(1)
Dermálna (kožná) emulzia obsahuje liečivo močovina (urea). Patrí do skupiny liekov na zmäkčenie a ochranu pokožky. Emulzia je určená na veľkoplošné použitie:
1×150 ml, sérum
Lócio sa ľahko nanáša a je obzvlášť vhodné pre denné a veľkoplošné používanie. Znižuje pocit napätia, vyhladzuje kožu a príjemne ju upokojuje. Prípravok pokožku zároveň regeneruje, uľahčuje hojenie rán a podporuje obnovu prirodzenej kožnej bariéry.
1×200 ml, liek
Prípravok je určený na ochranu a ošetrovanie pokožky. Zlepšuje a normalizuje jej stav hydratáciou a tvorbou prirodzeného ochranného filmu z lipidov. Tým vyhladzuje jej drsný povrch a napomáha jej udržiavať si svoju elasticitu a odolnosť proti vonkajším vplyvom.
Pacienti trpiaci kožným ochorením stále hľadajú efektvníne prípravky na zmiernenie, alebo liečbu svojho stavu. Excipial ponúka širokú škálu mastí, krémov a lócií, ktoré umožňujú účinnú liečbu v súlade s potrebami, stavom kože a štádiom kožného ochorenia. Excipial prípravky majú preukázaný rýchly hydratačný účinok, sú dobre tolerované aj u pacientov s hypersenzitívnou pokožkou a prinášajú medicínsky dokázanú úľavu pre každý typ kože.