Taft

  (6)
Taft
Zoradiť podľa
 • Taft lak Volume UST

  1×250 ml, sprej
  Kto by nemiloval nádherný nadýchaný a objemný účes? Aj vy si ho teraz môžete dovoliť a to dokonca aj v prípade, že máte jemné vlasy. S lakom na vlasy Taft Volume 250 ml od firmy Schwarzkopf, špeciálne vytvoreným pre jemné vlasy a s ultra silným spevnením, objavíte nový Double Push-Up efekt.
 • Taft lak Power Cashmere

  1×250 ml, sprej
  4.5
  (2)
  Prekvapivá pružnosť, úžasná hebkosť a dokonalá fixácia v jednom? To všetko ponúka lak na vlasy Schwarzkopf Taft Power Cashmere 250 ml mega silno tužiaci.
 • Taft lak Power mega

  1×250 ml, sprej
  Pokiaľ chcete docieliť styling, ktorý zaručuje silnú fixáciu a pocit perfektne pružných vlasov, ktoré sú hebké ako kašmír, skúste to práve s lakom Taft.
 • Taft lak Ultimate

  1×250 ml, sprej
  Najsilnejšiu fixáciu prináša maximálne tužiaci lak na vlasy Schwarzkopf Taft Ultimate s objemom 250 ml. Zatiaľ je to naozaj najsilnejší lak na vlasy od Taft pre perfektné spevnenie v každom počasí, navyše s efektom tekutých kryštálov Liquid Crystal Gloss pre diamantový lesk.
 • Taft lak Volume Mega

  1×250 ml, sprej
  Kto by nemiloval nádherný nadýchaný a objemný účes? Aj vy si ho teraz môžete dovoliť a to až počas 48 hodín. S lakom na vlasy Taft Volume 250 ml značky Schwarzkopf a s mega silným spevnením môžete vyskúšať špeciálny kolagénový Push-Up efekt.
 • Vyživené vlasy a zároveň dokonale spevnený účes len vďaka novému laku na vlasy Taft Keratin 250 ml s ultra silne tužiacim efektom od firmy Schwarzkopf. Taft Keratin Complete je prvý stylingový rad, ktorý okrem ultra silnej fixácie, obsahuje aj účinnú zložku tekutého keratínu.

  Značka Taft je lídrom na európskom stylingovom trhu poskytujúca produkty, ktoré vašim vlasom zadovážia dokonalú fixáciu počas celého dňa a za akéhokoľvek počasia. V roku 1955 Taft na európskom trhu predstavil prvý lak na vlasy. Dnes, o 60 rokov neskôr, produkty tejto značky stále poskytujú perfektnú fixáciu počas celého dňa a v každom počasí. Produkty značky Taft sa stali poprednými hráčmi na stylingovom trhu, a i napriek tomu podliehajú neustálym inováciám, ktoré odpovedajú na potreby zákazníkov. Objem, lesk, dlhotrvajúca fixácia: každý produkt Taft bol vyvinutý tak, aby spĺňal špecifické požiadavky. Ako priekopník na stylingovom trhu, Taft pokračuje v určovaní trendov a taktiež ovplyvňuje dnešné účesy.

  \