Taft

Zoradiť podľa
1×250 ml, sprej
Prekvapivá pružnosť, úžasná hebkosť a dokonalá fixácia v jednom? To všetko ponúka lak na vlasy Schwarzkopf Taft Power Cashmere 250 ml mega silno tužiaci.
1×250 ml, sprej
Kto by nemiloval nádherný nadýchaný a objemný účes? Aj vy si ho teraz môžete dovoliť a to dokonca aj v prípade, že máte jemné vlasy. S lakom na vlasy Taft Volume 250 ml od firmy Schwarzkopf, špeciálne vytvoreným pre jemné vlasy a s ultra silným spevnením, objavíte nový Double Push-Up efekt.
1×250 ml, sprej
Vyživené vlasy a zároveň dokonale spevnený účes len vďaka novému laku na vlasy Taft Keratin 250 ml s ultra silne tužiacim efektom od firmy Schwarzkopf. Taft Keratin Complete je prvý stylingový rad, ktorý okrem ultra silnej fixácie, obsahuje aj účinnú zložku tekutého keratínu.
1×250 ml, sprej
Kto by nemiloval nádherný nadýchaný a objemný účes? Aj vy si ho teraz môžete dovoliť a to až počas 48 hodín. S lakom na vlasy Taft Volume 250 ml značky Schwarzkopf a s mega silným spevnením môžete vyskúšať špeciálny kolagénový Push-Up efekt.
1×250 ml, sprej
Najsilnejšiu fixáciu prináša maximálne tužiaci lak na vlasy Schwarzkopf Taft Ultimate s objemom 250 ml. Zatiaľ je to naozaj najsilnejší lak na vlasy od Taft pre perfektné spevnenie v každom počasí, navyše s efektom tekutých kryštálov Liquid Crystal Gloss pre diamantový lesk.

Značka Taft je lídrom na európskom stylingovom trhu poskytujúca produkty, ktoré vašim vlasom zadovážia dokonalú fixáciu počas celého dňa a za akéhokoľvek počasia. V roku 1955 Taft na európskom trhu predstavil prvý lak na vlasy. Dnes, o 60 rokov neskôr, produkty tejto značky stále poskytujú perfektnú fixáciu počas celého dňa a v každom počasí. Produkty značky Taft sa stali poprednými hráčmi na stylingovom trhu, a i napriek tomu podliehajú neustálym inováciám, ktoré odpovedajú na potreby zákazníkov. Objem, lesk, dlhotrvajúca fixácia: každý produkt Taft bol vyvinutý tak, aby spĺňal špecifické požiadavky. Ako priekopník na stylingovom trhu, Taft pokračuje v určovaní trendov a taktiež ovplyvňuje dnešné účesy.

\