Arpalit

Zoradiť podľa
1×1 ks, repelent
Elektronický repelent je veterinárny technický prostriedok vhodný pre psy všetkých veľkostí a každého veku.
1×150 ml, rozprašovač
Prípravok je určený k likvidácii kliešťov, bĺch, vší a ploštíc.
1×250 ml, šampón proti parazitom
Jemný šampón určený k hubeniu ektoparazitov ako sú kliešte, blchy, vši a všenky. Používa sa pri ošetrení psov, šteniat a iných kožušinových zvierat. Obsahuje vitamíny, olivový olej a elastín. Srsť po ošetrení získáva jemnosť, pevnosť, pružnosť a hlboký lesk.
1×150 ml, sprej
Produkt je určený na liečbu ektoparazitóz u nepotravinových zvierat. Prípravok pôsobí proti blchám, kliešťom, všiam, všenkám, roztočom a ich vývojovým štádiám. Prípravok možno použit na dezinsekciu príbytkov zvierat.
1×250 ml, šampón proti parazitom
Viskózna číra tekutina žltohnedej farby s vôňou čaju. Má priaznivý účinok na zdravie a krásu srsti zvierat. Obsahuje vitamíny, olivový olej a elastín. Srsť po pravidelnom ošetrení získáva jemnosť, pevnosť, pružnosť a lesk.

Arpalit NEO je rad veterinárnych prípravkov na ošetrenie srste vašich domácich miláčikov. Arpalit NEO poskyte dlhodobý účinok proti kliešťom, blchám, všiam, všenkám a ich vývojovým štádiám. K hubeniu parazitov použite sprej, rozprašovač, penu, alebo šampón. Na dlhodobé ošetrovanie srsti zvieraťa použite Arpalit NEO šampón a kondicionér s extraktom z listov čajovníka. Prípravky Arpalit sú vhodné ako pre psov tak aj pre mačky a ďalšie kožušinové zvieratá. Okrem prípravkov proti parazitom sú k dispozícii aj elektronické repelenty na báze ultrazvukových vĺn.

\ \

Špecialitou sú spreje Arpalit BIO, ktoré odpudzujú bodavý hmyz, komáre a kliešte a je možné ich použiť ako na osoby a odevy, tak aj na zvieratá.

\