Arpalit

  (4)
Arpalit
Zoradiť podľa
 • Arpalit NEO šampón s extraktom z listov čajovníka

  1×250 ml, šampón proti parazitom
  Viskózna číra tekutina žltohnedej farby s vôňou čaju. Má priaznivý účinok na zdravie a krásu srsti zvierat. Obsahuje vitamíny, olivový olej a elastín. Srsť po pravidelnom ošetrení získáva jemnosť, pevnosť, pružnosť a lesk.
 • Arpalit NEO mechanický rozprašovač

  1×150 ml, rozprašovač
  5.0
  (1)
  Prípravok je určený k likvidácii kliešťov, bĺch, vší a ploštíc.
 • 5.0
  (1)
  Produkt je určený na liečbu ektoparazitóz u nepotravinových zvierat. Prípravok pôsobí proti blchám, kliešťom, všiam, všenkám, roztočom a ich vývojovým štádiám. Prípravok možno použit na dezinsekciu príbytkov zvierat.
 • Elektronický repelent odpudzovač bĺch a kliešťov vhodný pre psy a mačky

  Arpalit NEO je rad veterinárnych prípravkov na ošetrenie srste vašich domácich miláčikov. Arpalit NEO poskyte dlhodobý účinok proti kliešťom, blchám, všiam, všenkám a ich vývojovým štádiám. K hubeniu parazitov použite sprej, rozprašovač, penu, alebo šampón. Na dlhodobé ošetrovanie srsti zvieraťa použite Arpalit NEO šampón a kondicionér s extraktom z listov čajovníka. Prípravky Arpalit sú vhodné ako pre psov tak aj pre mačky a ďalšie kožušinové zvieratá. Okrem prípravkov proti parazitom sú k dispozícii aj elektronické repelenty na báze ultrazvukových vĺn.

  \ \

  Špecialitou sú spreje Arpalit BIO, ktoré odpudzujú bodavý hmyz, komáre a kliešte a je možné ich použiť ako na osoby a odevy, tak aj na zvieratá.

  \