SPLAT

Zoradiť podľa
1×75 ml
Čierna pasta bez fluoridu obnovuje prirodzenú bielosť zubov, leští zuby do vysokého lesku a udržuje zdravé ďasná. Extrakt z lotosu má baktericídne vlastnosti a intenzívne bráni zápachu z úst, má jemnú kvetinovú príchuť. Obsahuje antioxidanty.
1×75 ml, zubná pasta
Remineralizujúca a jemne bieliaca pasta s esenciálnymi olejmi, horčíkom, zinkom a vápnikom. S antibakteriálnym a upokojujúcim účinkom.
1×75 ml, zubná pasta
Z 95 % prírodná zubná pasta s vysokým obsahom fluoridu, kofeínom a esenciálnymi olejmi pre efektívne odstránenie škvŕn od čaju a kávy a osvieženie dychu. Viditeľný bieliaci efekt až o 2 odtiene.
1×75 ml, zubná pasta
Zubná pasta na citlivé zuby so zinkom, hydroxyapatitom, vápnikom, horčíkom a aktívnymi striebornými iónmi má antibakteriálne a remineralizujúce účinky.
1×50 ml, 2v1 na zuby a ďasná
Čistiaca pena - čisté zuby za 5 sekúnd, bez zubnej kefky a vody.
1×40 ml, zubná pasta
Z 99,3% prírodná zubná pasta, a tak bezpečná pre batoľatá. Posilňuje sklovinu, udržuje zdravé ďasná a znižuje citlivosť pri raste prvých zubov. Obsahuje kalcium hydroxyapatit, mliečne enzýmy, aloe vera gél, L-arginín, extrakt z rebríčka a brusnice.
1×50 ml, 50 ml Jahoda-čerešňa
Z 98% prírodná jemná detská zubná pasta SPLAT Kids pre ochranu proti zubnému kazu a posilnenie skloviny a ďasien. Obsahuje hydroxyapatit vápnika, aloe vera gel, L-arginín, extrakt zo semienok červeného hrozna.
1×125 g, zubná pasta
Prírodná zubná pasta proti paradentóze, pre komplexnú ochranu a obnovu skloviny a pre ochranu pred zubným kazom.
1×125 g, zubná pasta
Prírodná zubná pasta s bieliacim účinkom pre citlivé zuby a pre osvieženie dychu.
1×50 ml, pre deti
Detská zubná pasta s bioaktívnym vápnikom, extraktom z brusnice, granátového jablka, vitamíny A a E. Systém LUCTATOL chráni proti zubnému kazu, obsahuje extrakt z japonskej sladkého drievka a redukuje tvorbu zubného povlaku.
1×1 ks, zubná kefka pre deti
Jemná zubná kefka pre deti na citlivé zuby s jemnými antibakteriálnymi vláknami.
1×75 ml, bieliaca čierna zubná pasta
Čierna zubná pasta určená pre účinné bielenie zubov a zachovanie pH rovnováhy v ústnej dutine bez obsahu fluoridu.
1×125 g, zubná pasta
Prírodná zubná pasta bez fluoridov pre ochranu skloviny, ochranu pred zubným kazom a pre citlivé zuby.
1×125 g, zubná pasta
Prírodná zubná pasta bez fluoridov, proti paradentóze, pre ochranu ďasien a pre citlivé zuby.
1×75 ml, zubná pasta
Zubná pasta určená na čistenie obzvlášť citlivých zubov. Obsahuje bioaktívny vápnik a organický gél z aloe vera, ktorý posilňuje ďasná. Odporúča sa v období tehotenstva a dojčenia.
1×75 ml, zubná pasta
Zubná pasta obsahuje mikrogranule s 0,1% karbamid peroxidom a bieliacou zlúčeninou Sp. White System pre šetrné a účinné bielenie v priebehu 4-6 týždňov každodenného používania.
1×100 ml, bioaktívna zubná pasta
Zubná pasta určená pre citlivé zuby a posilnenie zubnej skloviny bez obsahu fluoridov.
1×125 g, zubná pasta
Prírodná zubná pasta s bieliacim účinkom, bez fluoridov, pre ochranu skloviny a citlivé zuby.
1×100 ml, zubná pasta
Zubná pasta s extraktmi šišiaka bajkalského, bergénia a spiruliny pomáhajú proti paradentóze, poskytujú ochranu ďasien, ochranu skloviny, ochranu pred zubným kazom. Vhodná pre citlivé zuby.
1×100 ml, zubná pasta
Multiaktívna zubná pasta s enzýmami z papáje pre šetrné bielenie citlivé zubov, osvieženie dychu a pre posilnenie zubnej skloviny.
1×75 ml, zubná pasta
Malinová zubná pasta s extraktom z japonskej byliny perilla má antibakteriálny účinok. Prírodný disacharid zabezpečuje svieži dych, oválne častice jemne leští a bieli povrch zubov.
1×275 ml,
Komplexná remineralizačná ústna voda pre posilnenie skloviny a k zníženiu citlivosti zubov s mliečnymi enzýmami, bioaktívnym vápnikom, nanohydroxyapatitom, esenciálnym olejom z anízu a citrónovej kôry. Zložka Sp.White systém® bezpečne bieli a leští zuby.
1×275 ml
Ústna voda WHITE PLUS pre bezpečné bielenie zubov pôsobí proti zubnému povlaku a ako prevencia proti zubnému kameňu. Ióny zinku spoločne s esenciálnym olejom z tymianu chránia ďasná. Enzým papaín bojuje proti zubnému povlaku. Zložka LUCTATOL je účinná proti zubnému kazu.
1×100 ml, bioaktívna zubná pasta s obsahom prírodného vápnika
Zubná pasta s obsahom prírodného vápnika, z vaječných škrupín, určená pre obnovu zubnej skloviny a šetrné bielenie bez obsahu fluoridov.