Compeed

Zoradiť podľa
1×6 ks
COMPEED hydrokoloidná náplasť na pľuzgiere.
1×15 ks, liečenie oparov
5.0
(1)
Hydrokoloidná náplasť na liečbu oparov. Zmierňuje bolesť, pálenie, svrbenie. Podporuje hojenie. Balenie obsahuje 15 kusov a Neutrogenu-tyčinku na pery.
1×5 ks, náplaste MIX
COMPEED hydrokoloidná náplasť na pľuzgiere na päty. Veľmi diskrétna náplasť na pľuzgiere poskytuje okamžitú úľavu od bolesti, chráni proti treniu a pred tvorbou pľuzgierov. Náplasť je špeciálne tvarovaná pre umiestnenie na Achilovu pätu, tlmí bolesť a je flexibilná. Je vhodná aj na športové aktivity.
1×5 ks, gélová náplasť
Náplasť s hydrokoloidnou technológiou, s aktívnym gélom s časticami absorbujúcimi vlhkosť.
1×6 ks, na kurie oká
Okamžite uľavuje od bolesti. Poskytuje ochranu proti treniu a tlaku. Dlhodobé zvlhčovanie podporuje zjemnenie kože, ktoré urýchľuje zahojenie kurieho oka.
1×5 ks, náplaste, okamžitá uľava
Diskrétna náplasť na pľuzgiere na pätách. Okamžite uľaví od bolesti a tlmí tlak na pľuzgier. Vodeodolná. Balenie obsahuje 5 kusov.
1×5 ks, stredná, gélová
Blistrové náplasti pôsobia ako druhá koža, čo prispieva k prirodzenému vyrovnaniu vlhkosti.
1×5 ks, gélová, stredná
Zdravotnícka pomôcka, náplasť na pľuzgiere so štruktúrou medového plástu.
1×8 ml, proti pluzgierom
5.0
(1)
Tyčinka určená na zamedzenie trenia a vzniku pľuzgierov.
Compeed, to sú obľúbené náplaste na opary, pľuzgiere a kurie oká, teraz aj ako krém. Compeed náplasť na opary pôsobí ako protivírový štít. Vytvára optimálne prostredie pre hojenie oparu a jeho hojivý účinok vydrží až 12 hodín. Compeed náplasť na pľuzgierie uľavuje od pálčivej bolesti a chráni pred tvorbou ďalších pľuzgierov. Vďaka Compeed už viac nemusíte trpieť.