Biomedica

Zoradiť podľa
1×200 g, výživový doplnok
Výživový doplnok vo forme sušeného mletého prášku. Obsahuje vitamín K, ktorý prispieva k normálnej zrážanlivosti krvi a udržaniu normálneho stavu kostí.
1×1 set, krém 200 ml + mikrotablety 20 tbl.
Krém príjemne chladí a je vhodný na starostlivosť o pokožku unavených nôh so sklonom k opuchom či k žilovým problémom.
1×500 ml, šťava s aloe vera
ALOE VERA Biomedica je prírodná 99,5% šťava z Aloe Vera. Má prospešné vlastnosti pre organizmus, najmä podporuje jeho prirodzenú obranyschopnosť, prispieva k normálnej funkcii črevného traktu, prečistenie tela a jeho detoxikáciu. Napomáha udržiavať normálnu hladinu glukózy v krvi, normálny stav pokožky a priaznivo reguluje menštruačný cyklus.
1×17 ks, doplnok výživy
Výživový doplnok vo forme pastiliek. Zmes 5 bylinných výťažkov, medu a mentolu dodáva pastilkám osviežujúcu chuť. Pastilky sa odporúča užívať v období zvýšeného výskytu prechladnutí.
1×100 ml, gél na unavené svaly
Okamžitá úĺava masážou pri natiahnutých svaloch. Použité látky prispievajú k prekrveniu pokožky. Vysoký obsah gaštanového extraktu a prírodných silíc eukalyptu, rozmarínu, levandule, klinčeka a mäty.
1×20 g, dermálny zásyp
Pomáha odstraňovať vrchné vrstvy pokožky, stimuluje hojenie kože. Vhodný pre pleť postihnutú akné.
1×500 ml, preháňadlo
Účinné preháňadlo, ktoré pôsobí miestne v hrubom čreve a nevstrebáva sa. Zvyšuje kyslosť črevného obsahu, znižuje tvorbu amoniaku a dusičnanov, spôsobuje zmäkčenie stolice. Neovplyvňuje fyziologickú činnosť čriev.
1×8 ml, roll-on prírodný olej
100% prírodný olej z austrálskych čajovníkov.
1×30 tbl, doplnok výživy
Výživový doplnok s obsahom vitamínu B6 (pyridoxín).
10×8 ml, rozpustný nápoj v prášku
Rozpustný nápoj v prášku s vysokým obsahom kofeínu (45 mg/100 ml), taurínu a vitamínov B3, B5, B6 a B12. Kofeín napomáha zvyšovať bdelosť, koncentráciu, sústredenie a pozornosť (pri obsahu najmenej 75 mg kofeínu na jednu porciu, nesmie byť prekročený denný príjem 300 mg kofeínu).
10×4 ml, šumivý nápoj v prášku
Ascoffin je rozpustný šumivý nápoj v prášku s vysokým obsahom kofeínu, s obsahom jódu a vitamínu C, B2, B3, B6.
1×75 ml, gél na konečník
Kozmetický prípravok vo forme gélu je určený pre pokožku v okolí konečníka, ktorá má sklony k začervenaniu, svrbeniu a podráždeniu.
1×60 tbl, doplnok výživy
Výživový doplnok vo forme tabliet. Vitamíny C a B2 sú antioxidanty, ktoré sa podieľajú na ochrane buniek pred oxidatívnym stresom.