Banila Co

Zoradiť podľa
1×150 ml
Fermentovaná voda z lotusa poskytuje hydratáciu na prípravu a zlepšenie pokožky pred líčením. Obsahuje výťažky z bazalky, neemu a mäty na upokojenie a ochranu unavenej pokožky. Jeho krémová textúra hydratuje a vyrovnáva vlhkosť pokožky bez lepivosti. Rýchlo a hlboko sa vstrebáva do pokožky, zaisťuje dobré rozloženie produktu na koži a maximalizuje vlhkosť.
1×30 ml, 10 ml
Dear Hydration Toner : Toner, ktorý zvyšuje hydratáciu, odstraňuje nečistoty a pomáha pokožke prirodzene žiariť. Dear Hydration Boosting Cream: Ultra hydratačný krém na hladkú textúru pokožky, ktorý pomáha vybudovať bariéru, ktorá udrží vlhkosť dlhšie.
1×100 ml, čistiaci prípravok na tvar
Neobsahuje umelé farbivá, alkohol, parabény a minerálne oleje. Je vyrobený zo siedmich prírodných zložiek, vrátane pupočníka a výťažku z koreňa sladkého drievka, ktoré pomáhajú rozjasniť pokožku.
1×120 ml / 60 pads
Clean it Zero Pore Clarifying Toner, určeným na rozšírené póry a podráždenú pokožku. Obsahuje 85% extraktu z listov čajovníka, ktorý pomáha upokojiť a sťahovať póry.
1×27 ml / 1 sheet
Hydratačná maska ​​perfektne sedí na tvári a hydratuje suchú pokožku. Vyrobená zo 100% prírodnej, jemnej a mäkkej bavlny, ktorá pomáha znižovať teplo a napätie pokožky. Obsahuje výťažky z lotosu a bambusu na relaxáciu a čistenie pokožky a zanecháva ju jasnejšiu a sviežejšiu.