Labello

Zoradiť podľa
1×4,8 g, balzam na pery
5.0
(1)
Skrášlite svoje pery. Balzam na pery Labello® Soft Rosé s výťažkami z ruže zdôrazní prirodzenú krásu pier jemným ružovým nádychom a zanechá ich jemné a hebké.
4×8 g, tónovací balzam na pery
Hľadáte jemne tónovací balzam s krásnou čerešňovou vôňou? Vyskúšajte pomocníka, ktorý vám navyše poskytne tiež dlhodobú hydratáciu a starostlivosť Labello tónovací balzam na pery Cherry bez minerálnych olejov.
4×8 g, tónovací balzam na pery
Hydratované pery = krásne pery. Doprajte si tú najlepšiu starostlivosť. Jahodová aróma pery prevonia, farebné pigmenty zľahka zafarbia. Najlepšia „ovocná“ starostlivosť bez minerálnych olejov.
4×8 g, perleťový balzam na pery
5.0
(1)
Doprajte luxus svojim perám. Objavte silu výťažkov z perál a hodvábu a vychutnajte si dokonale hebké pery s jemným perleťovým leskom.
4×8 g, balzam na pery
Po novom bez minerálnych olejov. Poskytnite úľavu svojim suchým a popraskaným perám. Ošetrujúce zloženie s vitamínom E pery okamžite upokojí a navyše pomáha s hojením.
4×8 g, balzam na pery
5.0
(1)
Pre pery, ktoré sú jemné a hebké. Rozmaznávajte ich vďaka ošetrujúcemu zloženiu s bambuckým maslom a panthenolom.
4×8 g, balzam na pery
5.0
(1)
Po novom bez minerálnych olejov. Zvláčnite pery dvoma rýchlymi ťahmi! Inovatívne zloženie s aloe vera a vodou zaistí dlhotrvajúcu hydratáciu a ochranu pred UV žiarením Labello Balzam na pery Hydro Care.
Labello je značka ošetrujúcich balzamov a intenzívnej starostlivosti o pery. Balzam na pery Labello Original je vhodný pre mužov aj ženy, dáva perám čistý bezfarebný vzhľad, mäkký a hebký pocit a prirodzený výzor pre každý deň. Tým to ale nekončí. Doprajte vašich suchým a popraskaným perám úľavu a zároveň ich skrášlite perleťovým leskom, alebo potešte svoje pery ovocnou arómou s jemným s farbením. Vďaka Labello budú vaše pery nielen jemné a vláčne, ale budú aj dobre vyzerať.