Kendamil

Kendamil

Kendamil

Produkty Kendamil sú vyvinuté najlepším tímom odborníkov a špecialistov na detskú výživu, ktorí majú skúsenosť s výrobou už viac ako 50 rokov. Ich odbornosť zaručuje, že každý výrobok Kendamil je zárukou najvyššej kvality.

Špecializuje sa tiež na výrobu produktov bez alergénov alebo produktov pre dospelých a nápoje pre deti.

Celé portfólio značky Kendamil je vyvinuté špeciálne tak, aby bolo zachované to najlepšie z prírody a produkty podporovali prirodzený rast a vývoj Vášho bábätka.

Benefity prémiovej značky Kendamil

Výživa z plnotučného mlieka

Bez palmového oleja, bez rybieho tuku, bez GMO, bez sóje

Tiež v bio kvalite

Kendamil je zlatým partnerom Českej pediatrickej spoločnosti

Kontrolované organizáciou Red Tractor

Vyrobené vo Veľkej Británii

Zoradiť podľa
 • Kendamil Premium 1 DHA+ (800 g)

  1×800 g, detská výživa
  Baby Formula, vhodné od narodenia, bez pridaného cukru, bez pridania soli, s kravským mliekom (mliečny tuk) a bez palmového oleja
 • Kendamil Premium 2 HMO+ (800 g)

  1×800 g, detská výživa
  Dojčenská výživa - pokročilá, vhodná od 6 mesiacov, bez pridaného cukru, bez pridania soli, bez kravského mlieka (mliečneho tuku) a bez palmového oleja
 • Pokračovacia mliečna dojčenská výživa v prášku. Potravina je určená pre výživu dojčiat od ukončeného 6. do 12. mesiaca. Nová vylepšená receptúra s oligosacharidom materského mlieka HMO (3´GL) a prebiotikami (GOS a FOS) vznikla na základe 60-ročného výskumu a vývoja.
 • Mliečna výživa v prášku. Potravina pre osobitné výživové účely detí od ukončeného 12. do 24. mesiaca. Nová vylepšená receptúra s oligosacharidom materského mlieka HMO (3´GL) a prebiotikami (GOS a FOS) vznikla na základe 60-ročného výskumu a vývoja.
 • Kendamil Kozie dojčenské mlieko 1

  1×800g, kozie dojčenské mlieko 1
  Počiatočná mliečna dojčenská výživa v prášku. Vhodná pre výživu dojčiat od narodenia, ak nemôžu byť dojčení.
 • Kendamil BIO Nemliečna viaczrnná kaša (150 g) Obilninová kaša pre dojčatá a malé deti od ukončeného 7. mesiaca (150 g instantnej kaše v prášku) Pre ich skvelú výživovú hodnotu zaraďovali obilniny do jedálnička už naše babičky.
 • Kendamil Variácie BIO a Zeleninové kaše

  4×150 g, bio a zeleninové kaše
  4× Kendamil Variácie BIO a Zeleninové kaše (4x 150 g) Variácia, ktorá obsahuje tri najobľúbenejšie kaše v BIO kvalite a jednu kašu zeleninovú. Chuťové poháriky malých stravníkov potešia kaše so slivkami a banánom, viaczrnná kaša, ryžová kaša a zeleninová kaša s brokolicou, karfiolom a paradajkami. Je na rodičoch, ktorú práve zvolí. Vybrané suroviny sú vyladené tak, aby drobcom dodali živiny, ktoré okolo 6. a 7. mesiaca ich vývoja potrebujú.
 • Kendamil Mliečna kaša s brokolicou, karfiolom a paradajkami (150 g) Obilno-mliečna kaša pre dojčatá a malé deti od ukončeného 6. mesiaca (150 g instantnej kaše v prášku).
 • Kendamil BIO Nemliečna ryžová kaša

  1×150 g, nemliečna kaša
  Kendamil BIO Nemliečna ryžová kaša (150 g) Obilninová ryžová kaša pre deti od ukončeného 4. – 6. mesiaca (120 g instantnej kaše v prášku). Jemná ryžová kaša je pre malých drobcov tým, čo práve potrebujú – chutným zdrojom energie.
 • Kendamil Premium 4 HMO+ (800 g)

  1×800 g, detská výživa
  Baby Formula pre batoľatá, vhodné od 24 mesiacov, bez pridaného cukru, bez pridania soli, s kravským mliekom (mliečny tuk) a bez palmového oleja
 • Kendamil BIO Nemliečna kaša so slivkami a banánom (150 g) Obilninová kaša pre dojčatá a malé deti od ukončeného 7. mesiaca (150 g instantnej kaše v prášku).
 • Kendamil Mliečna krémová ovsená kaša

  1×150 g, mliečna ovsená kaša
  Kendamil Mliečna krémová ovsená kaša (150 g) Obilno-mliečna kaša pre deti od ukončeného 6. mesiaca (150 g instantnej kaše v prášku).
 • Kendamil Mliečna kaša s banánom

  1×150 g, mliečna kaša
  Kendamil Mliečna kaša s banánom (150 g) Obilno-mliečna kaša pre dojčatá od ukončeného 6. mesiaca (150 g instantnej kaše v prášku).
 • Kendamil Mliečna kaša s čiernymi ríbezľami a jablkami (150 g) Obilno-mliečna kaša pre dojčatá a malé deti od ukončeného 6. mesiaca (150 g instantnej kaše v prášku).
 • Kendamil Premium 3 HMO+ (800 g)

  1×800 g, detská výživa
  5.0
  (1)
  Detská výživa pre batoľatá, vhodné od 12 mesiacov, bez pridaného cukru, bez pridania soli, s kravským mliekom (mliečny tuk) a bez palmového oleja
 • Kendamil Kozie pokračovacie mlieko 2

  1×800g, kozie batoľacie mlieko 2
  Počiatočná mliečna dojčenská výživa v prášku. Vhodná pre výživu dojčiat od narodenia do 6. mesiaca veku, ak nemôžu byť dojčené.
 • Variácie mliečnych kaší s obľúbeným ovocím. Do tejto kolekcie sme vybrali kaše obsahujúce ovocie, ktoré deti najviac milujú. Rozhodne v nej preto nechýba jemná kaša s banánom, kaša s lesným ovocím alebo kaša s jablkom a čiernymi ríbezľami. Tento trojlístok dopĺňa krémová ovsená kaša, do ktorej mamičky môžu malým maškrtníkom pridať čerstvé ovocie, ktoré práve dozrelo. Alebo ju nechať len tak, pretože aj bez ovocia chutí úplne skvele!
 • Kendamil Mliečna kaša s lesným ovocím (150 g) Obilno-mliečna kaša s čučoriedkami, čiernymi ríbezľami, banánom a prídavkom mlieka pre deti od ukončeného 7. mesiaca (150 g instantnej kaše v prášku).
 • Mliečna výživa v prášku. Potravina pre osobitné výživové účely detí od ukončeného 24. mesiaca. Nová vylepšená receptúra s oligosacharidom materského mlieka HMO (3´GL) a prebiotikami (GOS a FOS) vznikla na základe 60-ročného výskumu a vývoja.
 • Kendamil BIO Nature 2 HMO+ (800 g)

  1×800 g, detská výživa
  Dojčenské mlieko pokračovacie, vhodné pre deti od 6 mesiacov, bez pridaného cukru, bez prídavku soli, s kravským mliekom (mliečny tuk), bio kvalita a bez palmového oleja
 • Kendamil BIO Nature 1 DHA+ (800 g)

  1×800 g, detská výživa
  Dojčenské mlieko počiatočné, vhodné pre deti od narodenia, bez pridaného cukru, bez prídavku soli, s kravským mliekom (mliečny tuk), bio kvalita a bez palmového oleja
 • Kendamil Kozie batoľacie mlieko 3 (800 g)

  1x800g, kozie batoľacie mlieko 3
  Pokračovacia mliečna dojčenská výživa v prášku. Vhodné pre výživu dojčiat od ukončeného 6. mesiaca do 12 mesiacov.

Prémiové rady dojčenskej výživy Kendamil obsahujú plnotučné mlieko od volne sa pasúcich kráv lokálnych farmárov z oblasti panensky čistej prírody Veľkej Británie. Špeciálny postup spracovania zaisťuje nielen plnú a krémovú chuť, ale tiež vysoké nutričné hodnoty plnotučného mlieka v kombinácii s všetkými základnými vitamínmi a minerálmi, ktoré vaše dieťa potrebuje pre zdravý rozvoj a rast.

\