Kendamil

Kendamil

Produkty Kendamil sú vyvinuté najlepším tímom odborníkov a špecialistov na detskú výživu, ktorí majú skúsenosť s výrobou už viac ako 50 rokov. Ich odbornosť zaručuje, že každý výrobok Kendamil je zárukou najvyššej kvality.

Špecializuje sa tiež na výrobu produktov bez alergénov alebo produktov pre dospelých a nápoje pre deti.

Celé portfólio značky Kendamil je vyvinuté špeciálne tak, aby bolo zachované to najlepšie z prírody a produkty podporovali prirodzený rast a vývoj Vášho bábätka.

Benefity prémiovej značky Kendamil

Výživa z plnotučného mlieka

Bez palmového oleja, bez rybieho tuku, bez GMO, bez sóje

Tiež v bio kvalite

Kendamil je zlatým partnerom Českej pediatrickej spoločnosti

Kontrolované organizáciou Red Tractor

Vyrobené vo Veľkej Británii

Zoradiť podľa
1×400 g, dojčenské mlieko, od 12. mesiaca
Dojčenské mlieko – batoľacie pre deti od 12 do 36 mesiacov, vyrobené z plnotučného kravského mlieka, neobsahuje palmový olej, rybie oleje, sóju a geneticky modifikované suroviny
1×800 g, potravina pre dojčatá, ktoré trpia kolikou a zápchou
Vhodné od narodenia do 1 roka. Potravina pre diétny režim určené dojčatám trpiace kolikami alebo zápchou, s čiastočne hydrolyzovanou bielkovinou.
1×400 g, detská výživa, od 6. mesiaca
Následné dojčenské mlieko z plotučného kravského mlieka pre deti vo veku od 6 do 12 mesiacov, vhodné pri prechode z materského mlieka, alebo pri kombinácii s dojčením.
1×150 g, mliečna kaša
Kendamil Mliečna kaša s banánom (150 g) Obilno-mliečna kaša pre dojčatá od ukončeného 6. mesiaca (150 g instantnej kaše v prášku).
1×150 g, mliečna kaša
Kendamil Mliečna kaša s čiernymi ríbezľami a jablkami (150 g) Obilno-mliečna kaša pre dojčatá a malé deti od ukončeného 6. mesiaca (150 g instantnej kaše v prášku).
1×150 g, nemliečna kaša
Kendamil BIO Nemliečna kaša so slivkami a banánom (150 g) Obilninová kaša pre dojčatá a malé deti od ukončeného 7. mesiaca (150 g instantnej kaše v prášku).
1×800 g, detská výživa, od narodenia
Dojčenské mlieko počiatočné od značky Kendamil Organic First Infant Milk 1 je vhodné pre vaše dieťa od narodenia.
1×800 g, dojčenské mlieko, od 6. mesiaca
Následná mliečna dojčenská výživa v prášku, vhodná od ukončeného 6. mesiaca do 12 mesiacov veku dieťaťa, zo srdca anglických pastvín, zdokonaľovaná viac ako 50 rokov. Vyrábaná z plnotučného kravského mlieka pre prirodzený vývoj bábätka.
1×150 g, nemliečna kaša
Kendamil BIO Nemliečna ryžová kaša (150 g) Obilninová ryžová kaša pre deti od ukončeného 4. – 6. mesiaca (120 g instantnej kaše v prášku). Jemná ryžová kaša je pre malých drobcov tým, čo práve potrebujú – chutným zdrojom energie.
1×400 g, detská výživa, od narodenia
Počiatočné dojčenské mlieko vyrobené z plnotučného kravského mlieka vhodné od narodenia do 6 mesiacov veku dieťaťa.
1×800 g, dojčenské mlieko, od 6. mesiaca
BIO/organické dojčenské mlieko z plnotučného kravského mlieka pre deti vo veku od 12 do 36 mesiacov, vhodné pri postupnom alebo úplnom ukončení dojčenia. Vhodné pri prechode z materského mlieka. Môže sa kombinovať aj s dojčením.
1×800 g, dojčenské mlieko, od 12. mesiaca
5.0
(1)
Mliečna výživa pre malé deti v prášku, vhodná od ukončeného 12. mesiaca do 36 mesiacov veku dieťaťa, zo srdca anglických pastvín, zdokonaľovaná viac ako 50 rokov. Vyrábaná z plnotučného kravského mlieka pre prirodzený vývoj bábätka.
1×800 g, dojčenské mlieko, od narodenia
5.0
(2)
Počiatočná mliečna dojčenská výživa v prášku zo srdca anglických pastvín, zdokonaľovaná viac ako 50 rokov. Vyrábaná z plnotučného kravského mlieka pre prirodzený vývoj bábätka. Vhodné pre výživu dojčiat od narodenia (deti od 0-6 mesiacov) ak nemôžu byť dojčené.
1×150 g, mliečna ovsená kaša
Kendamil Mliečna krémová ovsená kaša (150 g) Obilno-mliečna kaša pre deti od ukončeného 6. mesiaca (150 g instantnej kaše v prášku).
1×150 g, mliečna kaša
Kendamil Mliečna kaša s brokolicou, karfiolom a paradajkami (150 g) Obilno-mliečna kaša pre dojčatá a malé deti od ukončeného 6. mesiaca (150 g instantnej kaše v prášku).

Prémiové rady dojčenskej výživy Kendamil obsahujú plnotučné mlieko od volne sa pasúcich kráv lokálnych farmárov z oblasti panensky čistej prírody Veľkej Británie. Špeciálny postup spracovania zaisťuje nielen plnú a krémovú chuť, ale tiež vysoké nutričné hodnoty plnotučného mlieka v kombinácii s všetkými základnými vitamínmi a minerálmi, ktoré vaše dieťa potrebuje pre zdravý rozvoj a rast.

\