Kendamil Dojčenské mlieka

  (11)

Dojčenské mlieka sú odstupňované podľa vekových kategórii dieťaťa od narodenia, resp. od počiatočných cez pokračovacie až po mlieka pre batoľatá a juniorov. Počiatočná dojčenská výživa sa používa ako čiastočná alebo úplná náhrada za materské mlieko, ak z rôznych dôvodov nie je mamička schopná dojčiť. Dojčenské mlieka obsahujú potrebné vitamíny a minerály pre podporu imunity, probiotické kultúry a všetky ostatné zložky prispievajúce k zdravému vývoju a rastu vášho dieťaťa. V ponuke máme aj mlieka pre deti so špecifickými výživovými potrebami.

Zoradiť podľa
 • Kendamil
 • Kendamil BIO Nature 2 HMO+ (800 g)

  1×800 g, detská výživa
  Pokračovacia mliečna dojčenská výživa v prášku. Potravina určená pre výživu dojčiat od ukončeného 6. do 12. mesiaca.
 • Kendamil BIO Nature 3 HMO+ (800 g)

  1×800 g, detská výživa
  Pokračovacia mliečna dojčenská výživa v prášku. Potravina je určená pro výživu dojčiat od ukončeného 10. do 36. mesiaca.
 • Kendamil Premium 1 DHA+ (800 g)

  1×800 g, detská výživa
  5.0
  (1)
  Baby Formula, vhodné od narodenia, bez pridaného cukru, bez pridania soli, s kravským mliekom (mliečny tuk) a bez palmového oleja
 • Kendamil Premium 2 HMO+ (800 g)

  1×800 g, detská výživa
  Dojčenská výživa - pokročilá, vhodná od 6 mesiacov, bez pridaného cukru, bez pridania soli, bez kravského mlieka (mliečneho tuku) a bez palmového oleja
 • Kendamil Premium 4 HMO+ (800 g)

  1×800 g, detská výživa
  Baby Formula pre batoľatá, vhodné od 24 mesiacov, bez pridaného cukru, bez pridania soli, s kravským mliekom (mliečny tuk) a bez palmového oleja
 • Kendamil BIO Nature 1 DHA+ (800 g)

  1×800 g, detská výživa
  5.0
  (1)
  Počiatočná mliečna dojčenská výživa v prášku. Potravina pre výživu dojčiat od narodenia, ak nemôžu byť dojčené.
 • Kendamil Premium 3 HMO+ (800 g)

  1×800 g, detská výživa
  5.0
  (1)
  Detská výživa pre batoľatá, vhodné od 12 mesiacov, bez pridaného cukru, bez pridania soli, s kravským mliekom (mliečny tuk) a bez palmového oleja
 • Následná dojčenská mliečna výživa v prášku vhodná pre deti od ukončeného 6. do 12 mesiacov.Ukážte deťom, že učenie môže byť aj zábava. Vystrihnite spoločne zvieratká, vezmite pastelky a vráťte zvieratkám farby. Uvidíte, že svet sa stane šťastnejším miestom. Možno dokonca vymyslíte príbeh, ktorý by sa mohol odohrávať na akejkoľvek skutočnej rozprávkovej farme. Nechajte najmenších zahrať sa na detektívov, ktorí pátrajú po stratených zvieratkách len podľa ich tieňa, a uvidíte, koľko zábavy si spolu užijete. Navyše hra prispeje k rozvoju kognitívnych funkcií, ktoré sú pre rozvoj detí a ich poznávanie sveta mimoriadne dôležité.
 • Mliečna výživa malých detí v prášku. Vhodná pre výživu detí od ukončeného 12. do 24 mesiacov. Ukážte deťom, že učenie môže byť aj zábava. Vystrihnite spoločne zvieratká, vezmite pastelky a vráťte zvieratkám farby. Uvidíte, že svet sa stane šťastnejším miestom. Možno dokonca vymyslíte príbeh, ktorý by sa mohol odohrávať na akejkoľvek skutočnej rozprávkovej farme. Nechajte detičky zahrať sa na detektívov, ktorí vypátrajú stratené zvieratká len podľa ich tieňa, a uvidíte, koľko zábavy si spolu užijete. Navyše hra prispeje k rozvoju kognitívnych funkcií, ktoré sú pre rozvoj detí a ich poznávanie sveta mimoriadne dôležité.
 • Pokračovacia mliečna dojčenská výživa v prášku. Potravina je určená pre výživu dojčiat od ukončeného 6. do 12. mesiaca. Nová vylepšená receptúra s oligosacharidom materského mlieka HMO (3´GL) a prebiotikami (GOS a FOS) vznikla na základe 60-ročného výskumu a vývoja.
 • KENDAMIL Batoľacie dojčenské mlieko 3 DHA+

  1×800 g, dojčenské mlieko, od 12. mesiaca
  5.0
  (6)
  Mliečna výživa pre malé deti v prášku, vhodná od ukončeného 12. mesiaca do 36 mesiacov veku dieťaťa, zo srdca anglických pastvín, zdokonaľovaná viac ako 50 rokov. Vyrábaná z plnotučného kravského mlieka pre prirodzený vývoj bábätka.