Hypoalergénne mlieka

  (16)

Hypoalergénne mlieka pre deti sú špeciálne formuly navrhnuté pre deti s alergiou na mlieko alebo s inými potravinovými alergiami. Tieto mlieka sú vyvinuté tak, aby minimalizovali riziko alergických reakcií, ktoré by mohli byť spôsobené mliečnymi bielkovinami alebo inými alergénmi.

Zoradiť podľa
 • BEBA EXPERT pro HA 2

  1×800 g, mliečna výživa, od 6. mesiaca
  Potraviny na osobitné lekárske účely pre deti od ukončeného 6. mesiaca, na diétny režim pri znížení rizika alergie na mliečne bielkoviny. Instantná, následná mliečna dojčenská výživa.
 • Nutrilon ALLERGY DIGESTIVE CARE

  1×450 g, mliečna výživa, od narodenia
  Dojčenské mlieko obsahujúce upravené bielkoviny a MCT tuky. Pomáha pri tráviacich ťažkostiach a pri alergii na bielkovinu kravského mlieka. Pre deti od narodenia.
 • Nutrilon 1 ALLERGY CARE SYNEO

  1×450 g, mliečna výživa v prášku, 0m+
  Potravina na osobitné lekárske účely v prášku, od narodenia, pri alergii na bielkovinu kravského mlieka.
 • Nutrilon 2 ALLERGY CARE SYNEO

  1×450 g, mliečna výživa v prášku, od 6 m+
  Potravina na osobitné lekárske účely v prášku, od ukončeného 6. mesiaca, pri alergii na bielkovinu kravského mlieka.
 • BEBA SUPREME pro 1

  32x70 ml (2240 ml), tekutá mliečna výživa (od narodenia)
  Potravina na osobitné lekárske účely. Tekutá dojčenská mliečna výživa s enzymaticky hydrolyzovanou bielkovinou, určená na diétny režim pri znížení rizika alergie na mliečne bielkoviny. Pre dojčatá od narodenia, pokiaľ nemôžu byť dojčené, 70 ml
 • BEBA SUPREME pro 5HM-O 1

  1×800 g, instantná dojčenská mliečna výživa
  Instantná mliečna výživa dojčiat s Limosilactobacillus reuteri a upravenou bielkovinou. Potravina určená pre dojčatá od narodenia, pokiaľ nemôžu byť dojčené.
 • 5.0
  (1)
  Nutrilon 1 Prosyneo™ H.A.- Hydrolysed Advance je naša výživovo kompletná receptúra* vyvinutá na základe průkopnického výskumu. Obsahuje hydrolyzovanou bielkovinu naštiepenú na malé části. *Obsahuje omega-3 (DHA), ve zmysle požiadaviek predpisov platných pre všetky počiatočné dojčenské výživy.
 • Nutrilon 2 Prosyneo™ H.A. Hydrolysed Advance - receptúra s naštiepenou bielkovinou Predstavujeme vám našu INOVÁCIU - RECEPTÚRU následného mlieka Nutrilon 2 Prosyneo™ H.A.- Hydrolysed Advance, vyvinutú na základe pokročilého výskumu materského mlieka. Receptúra BEZ PALMOVÉHO oleja obsahuje mliečnou bielkovinu naštiepenou na menšie části, komplex SYNEO™, a tiež esenciálne živiny vrátane vitamínov prirodzene sa vyskytujúcich v materskom mlieku. V praktickom balení pre vás! Praktická dóza umožňuje komfortnú prípravu mlieka.
 • Nutrilon 3 Prosyneo™ H.A. Hydrolysed Advance - receptúra s naštiepenou bielkovinou Predstavujeme vám našu INOVÁCIU - RECEPTÚRU batoľacieho mlieka Nutrilon 3 Prosyneo™ H.A.- Hydrolysed Advance, vyvinutou na základe pokročilého výskumu výživy v ranom veku. Receptúra BEZ PALMOVÉHO oleja obsahuje mliečnou bielkovinu naštiepenou na menšie části, komplex SYNEO™, esenciálne živiny vrátane vitamínov prirodzene sa vyskytujúcich v materskom mlieku. V praktickom balení pre vás! Praktická dóza umožňuje komfortnú prípravu mlieka.
 • Špeciálne vyvinuté zloženie s jemne naštiepenou bielkovinou a unikátnou kombináciou cenných ingrediencií je obzvlášť šetrné k citlivému imunitnému systému Vášho dieťaťa. Výživa je ľahko stráviteľná a dobre zasýti. Môžete ju podávať od ukončeného 6. mesiaca. Receptúra je novo upravená: Z cukrov obsahuje iba laktózu.
 • BEBA EXPERT pro HA 1

  1×800 g, instantná dojčenská mliečna výživa
  5.0
  (1)
  Instantná dojčenská mliečna výživa s L. reuteri a upravenou bielkovinou.
 • Sunar EXPERT HA1

  1×700 g, dojčenská výživa, od narodenia
  Sunar Expert HA 1+ je počiatočná dojčenská mliečna výživa určená pre deti, ktoré majú riziko vzniku alergií. Dojčenské mlieko Sunar Expert HA 1 je určený na výživu dojčiat od narodenia dieťaťa v období odstavovania alebo ak nemôžu byť dojčené.
 • BEBA FM 85

  1×200 g
  Hypoalergénny prípravok k obohacovaniu materského mlieka, určený pre nedonosené deti, deti s nízkou pôrodnou hmotnosťou, alebo deti nepriberajúce na váhe.
 • BEBA EXPERT pro HA 2

  6×800 g, mliečna výživa, od 6. mesiaca
  následná mliečna výživa (od ukonč. 6. mesiaca) 6x800 g
 • BEBA EXPERT pro HA 1

  6×800 g, mliečna výživa, od narodenia
  počiatočná mliečna výživa (od narodenia) 6x800 g
 • BEBA EXPERT pro HA 3

  1×800 g, mliečna výživa, od 10. mesiaca
  Následná dojčenská mliečna výživa, instantná, s Lactobacillus reuteri a upravenou bielkovinou pre deti s alergiou v rodine. Určená pre deti od ukončeného 10. mesiaca.
Hypoalergénne mlieka

Hypoalergénne mlieka