Hypoalergénne mlieka

  (9)

Hypoalergénne mlieka pre deti sú špeciálne formuly navrhnuté pre deti s alergiou na mlieko alebo s inými potravinovými alergiami. Tieto mlieka sú vyvinuté tak, aby minimalizovali riziko alergických reakcií, ktoré by mohli byť spôsobené mliečnymi bielkovinami alebo inými alergénmi.

Zoradiť podľa
 • 5.0
  (1)
  Nutrilon 1 Prosyneo™ H.A.- Hydrolysed Advance je naša výživovo kompletná receptúra* vyvinutá na základe průkopnického výskumu. Obsahuje hydrolyzovanou bielkovinu naštiepenú na malé části. *Obsahuje omega-3 (DHA), ve zmysle požiadaviek predpisov platných pre všetky počiatočné dojčenské výživy.
 • BEBA EXPERT pro HA 2

  1×800 g, mliečna výživa, od 6. mesiaca
  Potraviny na osobitné lekárske účely pre deti od ukončeného 6. mesiaca, na diétny režim pri znížení rizika alergie na mliečne bielkoviny. Instantná, následná mliečna dojčenská výživa.
 • Nutrilon ALLERGY DIGESTIVE CARE

  1×450 g, mliečna výživa, od narodenia
  Dojčenské mlieko obsahujúce upravené bielkoviny a MCT tuky. Pomáha pri tráviacich ťažkostiach a pri alergii na bielkovinu kravského mlieka. Pre deti od narodenia.
 • BEBA EXPERT pro HA 1

  1×800 g, instantná dojčenská mliečna výživa
  5.0
  (1)
  Instantná dojčenská mliečna výživa s L. reuteri a upravenou bielkovinou.
 • Nutrilon 3 Prosyneo™ H.A. Hydrolysed Advance - receptúra s naštiepenou bielkovinou Predstavujeme vám našu INOVÁCIU - RECEPTÚRU batoľacieho mlieka Nutrilon 3 Prosyneo™ H.A.- Hydrolysed Advance, vyvinutou na základe pokročilého výskumu výživy v ranom veku. Receptúra BEZ PALMOVÉHO oleja obsahuje mliečnou bielkovinu naštiepenou na menšie části, komplex SYNEO™, esenciálne živiny vrátane vitamínov prirodzene sa vyskytujúcich v materskom mlieku. V praktickom balení pre vás! Praktická dóza umožňuje komfortnú prípravu mlieka.
 • Nutrilon 2 ALLERGY CARE SYNEO

  1×450 g, mliečna výživa v prášku, od 6 m+
  Potravina na osobitné lekárske účely v prášku, od ukončeného 6. mesiaca, pri alergii na bielkovinu kravského mlieka.
 • Nutrilon 2 Prosyneo™ H.A. Hydrolysed Advance - receptúra s naštiepenou bielkovinou Predstavujeme vám našu INOVÁCIU - RECEPTÚRU následného mlieka Nutrilon 2 Prosyneo™ H.A.- Hydrolysed Advance, vyvinutú na základe pokročilého výskumu materského mlieka. Receptúra BEZ PALMOVÉHO oleja obsahuje mliečnou bielkovinu naštiepenou na menšie části, komplex SYNEO™, a tiež esenciálne živiny vrátane vitamínov prirodzene sa vyskytujúcich v materskom mlieku. V praktickom balení pre vás! Praktická dóza umožňuje komfortnú prípravu mlieka.
 • Špeciálne vyvinuté zloženie s jemne naštiepenou bielkovinou a unikátnou kombináciou cenných ingrediencií je obzvlášť šetrné k citlivému imunitnému systému Vášho dieťaťa. Výživa je ľahko stráviteľná a dobre zasýti. Môžete ju podávať od ukončeného 6. mesiaca. Receptúra je novo upravená: Z cukrov obsahuje iba laktózu.
 • Nutrilon 1 ALLERGY CARE SYNEO

  1×450 g, mliečna výživa v prášku, 0m+
  Potravina na osobitné lekárske účely v prášku, od narodenia, pri alergii na bielkovinu kravského mlieka.
  Hypoalergénne mlieka

  Hypoalergénne mlieka