Antirefluxné mlieka

  (9)

Antirefluxné mlieka sú špeciálnym typom dojčenských mliek určených pre bábätká, ktoré majú problémy s refluxom alebo tráviacimi ťažkosťami. Reflux sa môže prejaviť ako spätný tok žalúdočných obsahov do pažeráka a môže spôsobiť nepríjemné príznaky ako zvracanie, nevoľnosť a celkové nepohodlie dieťatka. Antirefluxné mlieka sú navrhnuté tak, aby sa tieto príznaky minimalizovali a aby sa podporila pohodlná tráviaca funkcia u detí.

Zoradiť podľa
 • Nutrilon 2 AR

  1×800 g, mliečna výživa, od 6. mesiaca
  Mliečna výživa v prášku vhodná pre deti staršie ako 6 mesiacov.
 • Nutrilon 1 AR

  1×800 g, mliečna výživa, od narodenia
  Nutrilon 1 AR je určený pre diétny režim pri výžive dojčiat, ktoré grckajú. Tento problém môže vznikať v dôsledku nedostatočne vyvinutého tráviaceho ústrojenstva a mal by vymiznúť s vyšším vekom dieťaťa. Vhodné pre deti od narodenia. Nutrilon AR obsahuje špeciálnu prírodnú zložku, karubín (múku zo svätojánskeho chleba), ktorý zahusťuje obsah žalúdka a tak znižuje výskyt grckania.
 • BEBA EXPERTpro AR pri odgrckávaní, mliečna dojčenská výživa, potraviny na osobitné lekárske účely, od narodenia, 800 g.
 • SUNAR EXPERT AR & COMFORT 2

  1×700g, mliečna výživa
  Potravina na osobitné a medicínske účely v prášku (pre dojčatá od ukončeného 6. mesiaca). Vhodné použitie pri grckaní a pri zápche od narodenia.
 • SUNAR EXPERT AR & COMFORT 1

  1×700g, mliečna výživa
  Potravina na osobitné lekárske účely v prášku. Je určená na diétny režim pre deti od narodenia, ktoré trpia buď drobným grckaním alebo majú zápchu, prípadne sa u nich vyskytujú oba problémy.
 • Potravina na osobitné lekárske účely s obsahom mliečnych zložiek – odtučnené mlieko, mliečny tuk, Colostrum a kokosového tuku. Bez palmového oleja a emulgátorov.
 • HiPP ANTI-REFLUX AR

  1×600 g, dojčenská výživa od narodenia
  Potravina na osobitné lekárske účely. Špeciálna dojčenská výživa HiPP Anti-Reflux je nutrične kompletná výživa určená na diétny režim pri výžive dojčiat, ktoré grckajú. Je vhodná ako jediný zdroj výživy pre dojčatá od narodenia, rovnako ako od ukončeného 6. mesiaca veku v rámci zmiešanej stravy, pokiaľ nemôžu byť dojčené. Podávajte len po konzultácii s lekárom.
 • Sunar Expert AR+Comfort 2 je špeciálna mliečna výživa vhodná pre deti so zažívacími problémami v priebehu prvých mesiacov života. Je určená pre deti od ukončeného 6. mesiaca a obsahuje unikátnu receptúru zostavenú zo všetkých dôležitých nutričných zložiek.
 • Sunar Expert AR+Comfort 1 je špeciálna počiatočná mliečna výživa vhodná pre deti so zažívacími problémami v priebehu prvých mesiacov života. Je určená pre deti od narodenia a obsahuje unikátnu receptúru zostavenú zo všetkých dôležitých nutričných zložiek.
  Antirefluxné mlieka

  Antirefluxné mlieka