Kendamil Kozie pokračovacie mlieko 2

1×800g, kozie batoľacie mlieko 2

Značka: KENDAMIL

Počiatočná mliečna dojčenská výživa v prášku. Vhodná pre výživu dojčiat od narodenia do 6. mesiaca veku, ak nemôžu byť dojčené.

34,59
Doprava zadarmo

O produkte: Kendamil Kozie pokračovacie mlieko 2 1×800g, kozie batoľacie mlieko 2

X010791

Hlavný popis produktu

Pokračovacie mlieko zo srdca anglických pastvín, zdokonaľované viac ako 50 rokov. Vyrábané z plnotučného kozieho mlieka na prirodzený vývoj bábätka. Od 6 až 12 mesiacov.
Z plnotučného kozieho mlieka Bez palmového oleja Bez rybieho oleja Bez sóje Vyrobené bez použitia GMO 3'GL(HMO) Toto unikátne pokračovacie mlieko dodá vášmu bábätku všetko, čo potrebuje pre jeho prirodzený vývoj od 6. do 12. mesiaca veku. Jedná sa o jedinečný produkt na slovenskom trhu, ktorého základ tvorí plnotučné kozie A2 mlieko. To pochádza od vybraných kozičiek pasúcich sa v ekologicky čistej oblasti Lake District vo Veľkej Británii a je pre vášho drobčeka stráviteľnejšie ako mlieko kravské. Vhodné je aj pre deti, ktoré majú citlivé bruška.
Kendamil Kozie pokračovacie mlieko 2 obsahuje A2 kozie mlieko s prevahou A2 β-kazeínu, ktorý je pre človeka stráviteľnejší ako bežnejší A1 β-kazeín. V žalúdku vytvára mäkšiu hmotu, ktorá ľahšie prechádza zažívaním, a je preto vhodný aj pre bruška citlivé na kŕče a nadúvanie. Kozie mlieko obsahuje viacero niektorých vitamínov a minerálov a až 6× viac probiotických oligosacharidov, ktoré majú vplyv na trávenie bábätiek ako mlieko kravské. Aj jeho tukové guličky sú oproti kravskému mlieku menšie, čo opäť prispieva k jeho lepšej stráviteľnosti. Toto mlieko obsahuje aj väčšie množstvo MCT tukov (oleje s jednoduchšou štruktúrou), ktoré bábätká rýchlejšie vstrebávajú a ktoré im poskytujú potrebnú energiu. V Kendamile Kozím pokračovacom mlieku 2 naopak nehľadajte palmový olej ani rybí tuk, pretože omega-3 nenasýtené mastné kyseliny (DHA) do neho získavame z morských rias. Vďaka obsahu A2 kozieho mlieka sa jedná o unikátny výrobok na slovenskom trhu. Alergiu na bielkovinu kravského mlieka ale neriešia.
Zloženie: Plnotučné kozie mlieko (166 g tekutého mlieka na 100 g prášku), demineralizovaná kozia bielkovina mliečnej srvátky v prášku (z mlieka), rastlinné oleje (slnečnicový, kokosový, repkový), galaktooligosacharidy ( vápenatý, cholín bitartrát, chlorid draselný, mliečnan vápenatý, citran sodný, chlorid horečnatý, askorbát sodný, kyselina dokosahexaenová (olej z mikrorias Schizochytrium sp.T18), L-tyrozín, L-fenylanitín arachidónová (olej z Mortierella alpina), L-izoleucín, taurín, fosforečnan vápenatý, nukleotidy (cytidínu-5'-monofosfát, sodná -5'-monofosfát, sodná soľ Inosin -5'-monofosfátu, sodná soľ ), pyrofosforečnan železitý, L-karnitín, síran zinočnatý, vitamín E, niacín, D-pantothenat vá riboflavín, vitamín A, vitamín B6, síran manganatý, kyselina listová, jodid draselný, seleničitan sodný, vitamín K, vitamín D3, bio B12. Alergény: mlieko. Zloženie sa vzťahuje k sušenému stavu potraviny. Návod na prípravu:
1. Umyte si ruky, sterilizujte všetky pomôcky a fľaštičku podľa pokynov výrobcu 2. Prevarte čerstvú vodu a nechajte vychladnúť. Ideálna teplota je 37 °C (v príliš chladnej vode sa mlieko môže horšie rozpúšťať). Nalejte požadované množstvo vody do fľaše 3. Pomocou odmerky, ktorá je súčasťou balenia, pridajte daný počet zarovnaných odmeriek do fľaše s vodou 4. Uzavrite fľašu a dobre pretrepte, aby sa prášok rozpustilUpozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.