KENDAMIL COMFORT 800g

1×800 g, potravina pre dojčatá, ktoré trpia kolikou a zápchou

Značka: KENDAMIL

Vhodné od narodenia do 1 roka. Potravina pre diétny režim určené dojčatám trpiace kolikami alebo zápchou, s čiastočne hydrolyzovanou bielkovinou.

23,79
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: KENDAMIL COMFORT 800g 1×800 g, potravina pre dojčatá, ktoré trpia kolikou a zápchou

X68355 ADC

Hlavný popis produktu

Potravina pre osobitné lekárske účely (v prášku), vhodné od narodenia do 1 roka.
Potravina pre diétny režim určené dojčatám trpiace kolikami alebo zápchou, s čiastočne hydrolyzovanou bielkovinou a zníženým obsahom laktózy * (*V porovnaní so štandardnou dojčenskou výživou.) a musí byť podávaná len na odporúčanie lekára a pod jeho dohľadom. 
Je nutrične kompletná dojčenská výživa vhodná ako jediný zdroj výživy pre dojčatá od narodenia, ak nemôžu byť dojčené.
Je vhodná aj od ukončeného 6. mesiaca do 1 roka v rámci zmiešanej stravy.

Spôsob použitia

Príprava:
• Umyjú sa ruky, sterilizujú sa všetky pomôcky a fľaštička.
• Prevarí sa pitná voda vhodná pre dojčatá a nechá sa vychladnúť na cca 70 °C. Nepoužíva sa opakovane prevarovaná voda.
• Pomocou odmerky, ktorá je súčasťou balenia, sa pridáe zodpovedajúci počet zarovnaných odmeriek o hranu vo vnútri                 balenia do fľaše s vodou (pozri tabuľku dávkovania).
• Uzavrie sa fľaša a dobre pretrepe, aby sa prášok rozpustil. Odstráni sa viečko a nahradí sa sterilizovaným cumlíkom.
• Vždy pred podávaním sa overí teplota mlieka na vnútornej strane zápästia a ihneď sa podáva.

Dôležité inštrukcie pre kŕmenie: Používajte správne množstvo zarovnaných odmeriek, ako je inštruované. Dieťaťu môže byť zle pri použití viacerých alebo menej odmeriek, ako je nariadené. Ak pripravené UM nevyužijete do 2 hodín od pripravenia, odporúčame ho vyliať a pripraviť nové. Nepridávajte do pripraveného UM produkty, ktoré sú určené pre dospelých, ako je trvanlivé kravské mlieko a pod. Neohrievajte v mikrovlnnej rúre. Odporúčame použiť cumlík s rýchlym alebo variabilným prietokom z dôvodu hutnejšej štruktúry mlieka, než majú obvyklé dojčenské mlieka. Ak je tráviaci systém detí nevyvinutý, môžu mať zníženú schopnosť tráviť laktózu alebo bielkoviny. Ak sa stav dieťaťa nezlepší do 2 týždňov od začatia užívania, obráťte sa na svojho pediatra.

Upozornenie: Dojčenie je najlepší spôsob, ako vyživovať dieťa. Kendamil A.C. je potravinou pre riadenú diétnu výživu pri kolike a zápche v dojčenskom veku a musí byť používaná na odporúčanie lekára podľa individuálnych potrieb dieťaťa a len pod lekárskym dohľadom. Je nutrične kompletná dojčenská výživa vhodná ako jediný zdroj výživy pre dojčatá od narodenia, ak nemôžu byť dojčené. Ďalej je vhodná aj od ukončeného 6. mesiaca do 1 roka v rámci zmiešanej stravy. Nie je vhodná na parenterálne použitie (kŕmenie priamo do krvného riečišťa). Pri kŕmení z fľaštičky zabráňte nepotrebnému predlžovaniu kontaktu cumlíka so zubami dieťaťa, zvyšujete tým riziko zubného kazu. Uistite sa o vyčistení zubov vášho dieťaťa po každom kŕmení pred spaním. Pre zdravie dojčiat je dôležité dôsledné dodržiavanie návodu na prípravu a skladovanie.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.