Corega

Zoradiť podľa
1×40 g, fixačný krém
Krém pre fixáciu zubnej náhrady, až na 12 hodín, neobsahuje zinok, jemná mätová príchuť
1×40 g, fixačný krém
Krém pre fixáciu zubnej náhrady, až na 12 hodín, neobsahuje zinok a umelé farbivá
1×70 g, fixná náhrada
Fixačný krém bez príchute.
1×36 ks, čistiace tablety
Aktívne čistiace tablety s aktívnym kyslíkom určené pre dôkladné a rýchle čistenie zubnej protézy.
1×30 ks, antibakteriálne čistiace tablety
Čistiace tablety COREGA Whitening pomáhajú čistiť zubnú náhradu šetrnejším spôsobom ako bežná zubná pasta*. Navyše ničia 99,9% baktérií spôsobujúcich zápach z úst a pomáhajú odstrániť povlak a odolné škvrny .
1×70 g, fixačný krém
Extra silný fixačný krém na čiastočné aj úplné zubné náhrady. Zabraňuje prenikaniu zvyškov potravy pod náhradu a upevňuje ju až na 12 hodín.
antibakteriálne čistiace tablety 1x30 ks
Antibakteriálne čistiace tablety na účinné a jemné čistenie väčšiny typov ortodontických pomôcok.
1×40 g, fixačný krém
Fixačný krém pre pevné uchytenie čiastočnej aj celkovej zubnej náhrady po celý deň.
1×136 ks, antibakteriálne čistiace tablety
Čistiace tablety Corega sú určené na čistenie celkových zubných náhrad a čiastočných, snímateľných náhrad. Vysokú účinnosť zaisťuje aktívny kyslík a proteolytické enzýmy.
1×40 g, fixačný krém
Kryje povrch zubnej náhrady a poskytuje tak ochranu pred prenikaním potravín a celodennú pevnú fixáciu zubnej náhrady. Presná tryska umožňuje použitie správného množstva prípravku okolo okraja protézy, čím vznikne utesnenie po celom obvode.
Pokiaľ ide o starostlivosť o zubnú náhradu je potrebné si v prvom rade uvedomiť, že je nutné sa o ňu starať inak, ako o pôvodné zuby. Starajte sa o svoju zubnú náhradu a ona sa vám za to odmení. Uchová si svoj vzhľad a pri správnom výbere čistiacich prostriedkov prekonáte nepríjemnosti, ktoré s používaním zubnej náhrady môžu súvisieť. Fixačné krémy Corega vám pomôžu udržať zubnú náhradu na svojom mieste a antibakteriálne čistiace tablety zabezpečia, že jej skvelý vzhľad.