Microlife

Zoradiť podľa
1×1 ks
Presné a spoľahlivé zariadenie oximeter (oxymeter) na pohodlné kontinuálne neinvazívne meranie saturácie krvného hemoglobínu kyslíkom (SpO2) a na meranie tepovej frekvencie srdca dospelým a deťom, s funkciou stanovenia PI - perfúzneho indexu.
1×1 ks, k tlakomeru, veľkosť L-XL (32×52 cm)
Univerzálna mäkká manžeta k tlakomerom. Manžeta je kužeľovito tvarovaná pre správne nasadenie na rameno.
1×1 ks, 4 úrovne teploty
Štandardná vyhrievacia poduška so štyrmi úrovňami teploty. Rýchle zahriatie, rovnomerná distribúcia tepla a automatické vypnutie po 90 minútach.• 4 úrovne teploty• Skrátený čas zahriatia• Rýchla a pohodlná
1×1 ks, vyhrievacia deka
Elektrická vyhrievacia deka vhodná pre všetky typy postelí. Možnosť prania v práčke, 6 úrovní zohrievania. Z bezpečnostných dôvodov sa automaticky vypne po 120 minútach prevádzky.
1×1 ks, bezkontaktný čelový
Bezkontaktný teplomer v detskom dizajne delfína pre bezdotykové meranie iba za 3 sekundy.
1×1 ks, k tlakomeru, veľkosť M (22×32 cm)
Univerzálna mäkká manžeta k tlakomerom. Manžeta je kužeľovito tvarovaná pre správne nasadenie na rameno.
1×1 ks, k tlakomeru, veľkosť L (32×42 cm)
Univerzálna mäkká manžeta k tlakomerom. Manžeta je kužeľovito tvarovaná pre správne nasadenie na rameno.
1×1 ks, digitálny teplomer
5.0
(1)
Digitálny teplomer s dobou merania 30 sekúnd, zvukovým signálom a pamäťou pre posledné meranie. Dôvtipný dizajn s príjemným detským motívom.• Spoľahlivý• Odporúčaný lekármi• Jednoduchá výmena batérie
1×1 ks, teplomer
Digitálny teplomer na rýchle, jednoduché a praktické meranie s pružným nealergickým meracím hrotom pre bezpečné používanie. Vhodný neranie telesnej teploty, teploty kúpeľa a teploty okolia.
1×1 ks, k tlakomeru, veľkosť M-L (22×42 cm)
Univerzálna mäkká manžeta k tlakomerom. Manžeta je kužeľovito tvarovaná pre správne nasadenie na rameno.
1×1 ks, teplomer
Rýchly digitálny teplomer so zlatou flexibilnou špičkou, osvetleným displejom, alarmom horúčky, zvukovou signalizáciou a pamäťou. 10-sekundové meranie.
1×1 ks, bezkontaktný
Bezkontaktný teplomer NC 100 od Microlife umožňuje bezdotykové meranie telesnej teploty ako aj teploty okolia, detskej stravy alebo vody v kúpeli. Vďaka špeciálnej technológii Silent Glow, vás červené podsvietenie displeja upozorní, keď telesná teplota prekročí 37,4°C.
1×1 ks, inhalátor
Medicínsky vysoko účinný kompresorový inhalátor v pre deti atraktívnom dizajne na rýchlu, komfortnú a príjemnú liečbu pre celú rodinu.
1×1 ks, inhalátor
Kompresorový inhalátor na každodenné použitie vhodný pre celú rodinu. Jeho praktické malé rozmery umožňujú jednoduchú prepravu a ukladanie bez toho, aby zaberal príliš veľa priestoru.
1×1 ks
Tlakomer Microlife BP B6 Favourite modrý.
1×1 set, automatický s adaptérom na rameno 1 ks + digitálny teplomer MT 3001 zadarmo
Plnoautomatický tlakomer s manžetou na rameno, vybavený PAD technológiou pre včasné rozpoznanie arytmie srdca. Limitovaná edícia pri príležitosti 30. výročia založenia spoločnosti Microlife dodávaný s darčekom – digitálnym teplomerom MT 3001.
1×1 ks, tlakomer zápästný, digitálny
1.0
(1)
Plnoautomatický tlakomer na meranie krvného tlaku a pulzu na zápästí.• LED indikátor polohy zápästia• PAD technológia detekcie arytmie na zápästí• Klinicky testovaný (BHS protokol)• Ľahká manipulácia a použitie
1×1 ks, meranie telesnej hmostnosti
Osobná váha umožňuje merať presnú telesnú hmotnosť.Veľmi jednoduché používanie a presnosť.• Pre celú rodinu• Jednoduché používanie
1×1 ks, meranie teploty
Bazálny digitálny teplomer na určovanie plodných dní. Pamäť posledného merania. Vodotesný. Doba merania v intímnych oblastiach 60 sekúnd.
automatický s adaptérom na rameno 1ks + digitálny teplomer MT 3001 zadarmo, 1x1 set
Plnoautomatický tlakomer s manžetou na rameno a kompresorom, vybavený PAD technológiou na včasné rozpoznanie arytmie srdca a s funkciou Fuzzy logic. Meranie pulzu a tlaku krvi. Pamäť uchováva 30 meraní.
1×1 ks
Tlakomer Microlife BP B6 Favourite zelený.
1×1 ks, súprava k inhalátoru
Kompletná súprava príslušenstva k inhalátoru NEB PRO Professional.
1×1 ks, plnoautomatický tlakomer
Plnoautomatický tlakomer s manžetou s meraním na ramene, vybavený PAD technológiou pre včasné rozpoznanie arytmie srdca. Klinicky overená presnosť meraní v domácich podmienkach.
1×1 ks, duálna odsávačka 2v1
Odsávačka inovatívnou technológiu duálneho použitia je vhodná na odsávanie mlieka z jedného alebo z oboch prsníkov súčasne. Prevádzka je jemná, praktická a šetriaca čas.
Spoločnosť Microlife je jedným zo svetových lídrov v rozvoji a výrobe zdravotníckeho diagnostického zariadenia pre sledovanie zdravotného stavu ľudí v domácnostiach a v zdravotníckych inštitúciách. Digitálne tlakomery a teplomery, fonendoskopy, účinné inhalátory, mobilné vyhrievače alebo osobné váhy sú hlavnými produktami firmy Microlife. Meracie zariadenia Microlife vám dávajú informácie o stave vášho zdravia. Spoľahlivosť a presnosť nameraných hodnôt sú rozhodujúce pre garanciu a bezpečnosť pri vlastnom monitorovaní. Výsledky namerané doma pomocou produktov Microlife sú na porovnateľnej úrovni s meraním v ambulancii lekára pri použití klasických metód.