MICROLIFE INHALÁTOR DETSKÝ NEB 410

1×1 ks, inhalátor

Značka: MICROLIFE

Medicínsky vysoko účinný kompresorový inhalátor v pre deti atraktívnom dizajne na rýchlu, komfortnú a príjemnú liečbu pre celú rodinu.

Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.
52,39
Doprava zadarmo

O produkte: MICROLIFE INHALÁTOR DETSKÝ NEB 410 1×1 ks, inhalátor

X46714 ADC

Hlavný popis produktu

Medicínsky vysoko účinný inhalátor pre deti v atraktívnom dizajne sloníka na rýchlu, komfortnú a príjemnú liečbu pre celú rodinu.

Inhalátor na účinnú liečbu horných a dolných dýchacích ciest. Vysokorýchlostný rozprašovač poskytuje krátke inhalačné doby. Priateľský detský dizajn pre spríjemnenie liečby. Prístroj je vhodný pre všetky bežné inhalačné roztoky jednoducho sa ovláda jediným tlačidlom. Príslušenstvo je umývateľné a dezinfikovateľné.

Úchyt pre nádobku rozprašovača umožňuje jeho pohodlné umiestnenie v zadnej časti prístroja v tvare. Prístroj s rozprašovacou nádobkou tak bude pripravený na ďalšie použitie.

Použitie:
Pre pacientov s chronickými respiračnými ochoreniami, napríklad s astmou, pre všetkých, ktorí vykonávajú terapiu inhaláciou každý deň doma alebo pri cestovaní, pre všetkých členov rodiny pri liečbe dýchacích chorôb

Obsah balenia:

  • Maska pre deti a dospelých, náustok, nosový nástavec, vzduchová hadica, 5 náhradných vzduchových filtrov a cestovné puzdro.
  • Jednoduché skladovanie a prenášanie zariadenia v cestovnom puzdre.

Spôsob použitia

Komora rozprašovača sa naplní inhalačným roztokom a dbá sa na to, aby sa neprekročila maximálna hladina. Pomocou náustka sa liečivo dostane lepšie do pľúc. Po vybratí vhodnej masky je potrebné uistiť sa, že je pevne utesnená oblasť okolo úst a nosa. Komponenty sa použijú, podľa toho ako, ako určil lekár. Počas inhalácie sa sedí vzpriamene a uvoľnene pri stole, aby sa zabránilo stlačeniu dýchacích ciest a zníženiu efektivity liečby.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.