NOVEXPERT

  (36)

Doprajte svojej pleti špičkovú starostlivosť od francúzskej značky Laboratoires Novexpert. Značka bola vyvinutá poprednými vedcami a lekármi na základe dlhoročných výskumov v oblasti molekulárnej biológie a epigenetiky. Produkty obsahujú iba dobre známe 100 % prírodné látky, ktoré sa prirodzene vstrebávajú do našej pokožky. Sú čisté, bezpečné a hypoalergénne. Vďaka prepojeniu sily prírody a moderných technológií Laboratoires Novexpert ponúkajú vysoko účinné produkty, ktorým vaša pleť neodolá.

 

Laboratoires Novexpert

 

Unikátnosť produktov

 

Kultové Booster sérum s kyselinou hyalurónovou

 

 

Čistota alebo účinnosť? So značkou Laboratoires Novexpert si už nemusíte vyberať.

 

Priekopníci konceptu „clean beauty“ z presvedčenia.

Zakladateľ značky, Cyrille Tellinge, je presvedčený, že sa ľudské telo správa ako huba, ktorá do seba vpíja všetky vplyvy zo svojho okolia. Na základe výsledkov štúdií, ktoré preukazujú, že kozmetické produkty prenikajú hlboko do našej pokožky, dokonca aj do krvi a materského mlieka, sme v Laboratoires Novexpert dospeli k záveru, že ak je naše telo 100 % prírodné, potom by aj produkty, ktoré používame mali byť 100 % prírodné. Produkty Novexpert sú 100 % prírodné a ako hlavné zložky sú používané iba dobre známe prírodné látky nachádzajúce sa prirodzene v ľudskom tele, ktorých účinky sú už overené a podložené.

Značka Novexpert je certifikovaná spoločnosťou ECOCERT

Účinné produkty inšpirované tajomstvom japonského ostrova Okinawa.

Cyrille Telinge počas svojich ciest študoval dlhovekosť ľudí na japonskom ostrove Okinawa. Zistil, že tajomstvo spočíva v aktivácii „génu mladosti“, ktorý spomaľuje starnutie buniek. Na základe tohto poznatku spolu s lekármi z Novexpert vyvinul exkluzívny patent Novaxyline, ktorý tento gén aktivuje a je kľúčom k mladosti pre všetky typy pleti.

Estetická medicína vo vašich rukách.

Kyselina hyalurónová, hlavná látka estetickej medicíny, je molekula, ktorá sa prirodzene nachádza v ľudskom tele. S postupom veku sa však z pleti vytráca a je potrebné ju pleti navrátiť. Laboratoires Novexpert vyvinuli revolučný produkt, Booster sérum, ktorý túto významnú molekulu obsahuje. Sérum obsahuje 960 mg čistej kyseliny hyalurónovej v koncentrácii 3,2 % v 4 základných veľkostiach pre zosilnenie jej účinku vo všetkých epidermálnych vrstvách pleti.

 

Celkové množstvo kyseliny hyalurónovej obsiahnuté v 1 flakóne séra zodpovedá množstvu 40 injekcií kyseliny hyalurónovej bežne používanej v estetickej medicíne.

Navráťte svojej pleti základnú látku, ktorú vplyvom času stráca, a to prirodzenou cestou bez estetických zákrokov. Booster sérum od Laboratoires Novexpert je 100 % prírodnou alternatívouriešenia vrások s okamžitým a viditeľným výsledkom.

 

 

VYTVORTE SI SVOJU BEAUTY RUTINU

 

Rad HYALURONIC ACID pre hydratáciu a omladenie pleti

Viac než 50 % kyseliny hyalurónovej v ľudskom tele sa nachádza v koži. V priebehu rokov sa kyselina hyalurónová z pleti vytráca. Pleť tak stráca objem, je ochabnutá, unavená a dehydratovaná. Rad s kyselinou hyalurónovou je vhodný pre hydratáciu, vyplnenie a omladenie pleti.

Rad PRO-COLLAGEN protivráskové prípravky pre stimuláciu kolagénu a regeneráciu pleti do hĺbky

Rad Pro-Collagen pomáha oddialiť starnutie pleti, zmierniť tvorbu vrások aj stratu pevnosti kontúr tváre aj pleti samotnej. Unikátne zloženie produktov aktivuje a chráni kmeňové bunky a predchádza starnutiu pleti v tých najhlbších vrstvách. Tieto prípravky navyše stimulujú tvorbu všetkých 3 typov kolagénu v pleti a chránia bunky pred oxidačným stresom.

Rad MAGNESIUM pre hydratáciu a upokojenie aj veľmi citlivej pleti

Magnézium je vďaka svojim upokojujúcim a ochranným účinkom prvou voľbou pri liečbe dermatologických problémov. Laboratoires Novexpert predstavujú rad s magnéziom, ktorý v kombinácii s probiotikami a postbiotikami poskytuje pozoruhodné upokojujúce účinky a hydratáciu aj tej najcitlivejšej pleti.

Rad PRO-MELANIN pre zjednotenie odtieňa pleti, omladenie a hydratáciu

1. certifikované omladzujúce BB krémy, ktoré vďaka rôznym aktívnym hydratačným a omladzujúcim zložkám nielenže budú ošetrovať vašu pleť, ale zároveň jej dodajú zdravý a žiarivý vzhľad. Krémy obsahujú jemnú zmes 100 % prírodných púdrov, ktoré zjednotia odtieň pleti. Extrakt z karobovej dužiny stimuluje tvorbu melanínu, ktorý sa prirodzene nachádza vo vašej pleti.

Rad OMEGAS

Omega mastné kyseliny právom patria medzi najvýznamnejšie lipidy. Nielenže sú nevyhnutné pre naše zdravie, ale zároveň sú prospešné pre našu pokožku. Bez prítomnosti lipidov v našej pokožke dochádza k jej vysušeniu a k narušeniu ochranného hydrolipidového filmu. Omega mastné kyseliny nie sú prospešné iba v boji so suchou pokožkou, ale vyznačujú sa aj omladzujúcimi, regeneračnými a upokojujúcimi účinkami. Sú preto vhodné aj pre pleť so sklonom k ekzémom a vyrážkam. 3,5,6,7 a 9….kúzelné zaklínadlo pre dokonale zregenerovanú pleť.

 

Rad GREEN TEA POLYPHENOLS

V minulosti bol v Ázii zelený čaj z prvej úrody najkvalitnejších listov a pupienkov určený výhradne cisárom. Obsahoval početné polyfenoly, veľmi silné antioxidanty, ktoré majú blahodarné účinky pre ľudské zdravie. Lekári z Laboratoires Novexpert sa preto touto tradíciou inšpirovali a extrahovali hlavný polyfenol zeleného čaju EGCG. Vďaka svojim omladzujúcim, bieliacim a antioxidačným účinkom sa stal hlavnou účinnou látkou nášho radu Green Tea Polyphenols. Tento rad nielenže pigmentové škvrny eliminuje, ale zároveň predchádza ich vzniku a opätovnému výskytu.

Rad VITAMIN C

Vitamín C je kľúčový prvok nielen pre zdravie, ale aj pre krásu pokožky. Podporuje obnovu kolagénu, bojuje proti pigmentovým škvrnám a pôsobí ako silný antioxidant. Produkty z tohto radu majú pH, ktoré je navrhnuté tak, aby sa čo najviac priblížilo prirodzenému pH pokožky (okolo 4,5 - 4,7). Obsahujú komplex stabilizovaného vitamínu C a sú hypoalergénne. Doprajte všetky benefity vitamínu C aj tej najcitlivejšej pleti bez obáv z podráždenia počas celého roka!

Rad TRIO-ZINC

Akné trápi až 40 % dospelých. Ale nie je to tak všade na svete. V roku 2002 tím vedcov odhalil existenciu komunity v juhovýchodnej Ázii, ktorá akné vôbec nepozná. Ich tradičné metódy v starostlivosti o pleť dali vzniknúť radu Trio-Zinc, ktorý obsahuje tri formy zinku. Zinok je pre svoje benefity pri liečbe zápalov a akné hojne využívaným prvkom v dermatológii. Produkty z radu Trio-Zinc obsahujú prírodnú látku bakuchiol, ktorá má protizápalové účinky a zároveň spomaľuje proces starnutia pleti. Zamávajte akné, nedokonalostiam a známkam starnutia pleti na rozlúčku.

 

100 % prírodného pôvodu

Vysoká koncentrácia aktívnych látok

Hypoalergénne

Vhodné pre tehotné a dojčiace ženy

Vegánske

 

Certifikované Ecocert

 

Vyrobené vo Francúzsku

 

Hodnotenie aplikácie: výborné

 

Zoradiť podľa