Capramilk

  (7)
Capramilk
Zoradiť podľa
 • CAPRAMILK® bifidoaktív

  1×144 ks, výživový doplnok
  Výživový doplnok, v tabletách z kozieho mlieka s mikroorganizmami,inulínom,vápnikom a chrómom.
 • CAPRAMILK® kozie kolostrum

  1×75 cps, výživový doplnok
  CAPRAMILK® kozie kolostrum je výživový doplnok, ktoré je vhodné na posilnenie imunity, pri onkologických ochoreniach, pri zažívacích ťažkostiach, pre tehotné ženy a celkovo na správny vývoj zdravého organizmu.
 • CAPRAMILK® imunoaktív

  1×144 ks, výživový doplnok
  CAPRAMILK® imunoaktív výživový doplnok v tabletách s beta-(1,3/1,6)-D-glukánom, vápnikom, zinkom, selénom a jedenástimi vitamínmi.
 • CAPRAMILK sušené kozie mlieko , plnotučné

  1×300 g, sušené kozie mlieko
  5.0
  (1)
  Mlieko vyprodukované v slovenskej kozej farme r.č. farmy 222100 a spracované vo výrobe s prideleným veterinárnym kontrolným číslom VKČ SK4-3 ES.
 • CAPRAMILK multiaktív

  1×144 ks, výživový doplnok
  CAPRAMILK® bifidoaktív výživový doplnok v tabletách s mikroorganizmami, inulínom, vápnikom a chrómom.
 • CAPRAMILK multiaktív

  1×144 tbl, výživový doplnok
  CAPRAMILK® multiaktív výživový doplnok v tabletách s vápnikom, jódom, železom, meďou a jedenástimi vitamínmi.
 • CAPRAMILK® multiaktív bifi

  1×144 ks, výživový doplnok
  Výživový doplnok, v tabletách z kozieho mlieka s mikroorganizmami,vápnikom, horčíkom, zinkom, jódom a jedenástimi vitamínmi.

  Spoločnosť ABEL plus, spol. s r.o. bola založená v roku 1996. Jej  hlavnou podnikateľskou činnosťou je rastlinná a živočíšna výroba, so zameraním na chov hospodárskych zvierat, plemena koza slovenská biela krátkosrstá.

  \ \

  Produkciu živočíšnej výroby, surové kozie mlieko spracováva v schválenej prevádzke s prideleným veterinárnym kontrolným číslom VKČ SK 4-3 ES. Vyrábané sušené kozie mlieko , tvorí základ humánnych výživových doplnkov rady CAPRAMILK v tabletovej forme. Výživové doplnky sú obohatené vitamínmi, minerálmi, polysacharidom beta glukánom z hlivy ustricovej, vlákninou, probiotickou kultúrou. Svojím jedinečným zložením napomáhajú pri ochoreniach zažívacieho traktu (cukrovka, Crohnova choroba, atď) kardiovaskulárnych, pľúcnych ochoreniach, ochoreniach kože, onkologických ochoreniach, pri oslabení imunity ako i prevencia bakteriálnych a vírusových ochorení.

  \