CAPRAMILK sušené kozie mlieko , plnotučné

1×300 g, sušené kozie mlieko

Značka: CAPRAMILK
5.0

Mlieko vyprodukované v slovenskej kozej farme r.č. farmy 222100 a spracované vo výrobe s prideleným veterinárnym kontrolným číslom VKČ SK4-3 ES.

U dodávateľa, doručenie do 5 dní
7,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: CAPRAMILK sušené kozie mlieko , plnotučné 1×300 g, sušené kozie mlieko

X36890

Hlavný popis produktu

Ľahšie stráviteľné ako kravské
- Udržuje pokožku
- Upravuje hladinu cholesterolu
Sušené kozie mlieko, plnotučné s obsahom tuku najmenej 26 hmot.% a menej ako 42 hmot.%
Kozie mlieko obsahuje mnohých prospešných látok. Má vynikajúcu stráviteľnosť a je skvelou voľbou pre deti, ľudí s ťažkosťami trávenia, či ľudí v rekonvalescencii.
Dobrá stráviteľnosť kozieho mlieka je spôsobená inou stavbou kazeínu ako u kravského mlieka. Predovšetkým pre deti, ktoré majú ťažkosti so stráviteľnosťou kravského mlieka, je kozie mlieko alternatívou. Kozie mlieko obsahuje minerálne soli vápnika, sodíka, horčíka, draslíka, fosforu, soli stopových prvkov: medi, zinku, mangánu, titánu, chrómu a kobaltu a rad vitamínov: A, B1, B2, B12, C, D, E a kyselinu listovú. Množstvo bielkovín je síce vyššie ako v kravskom mlieku, dôležitý je však rozdiel v ich zložení. A to je predpokladaný dôvod, prečo organizmus niektorých ľudí znáša kozie mlieko oveľa lepšie ako kravské mlieko. Lepšia stráviteľnosť kozieho mlieka je spôsobená zložením a rozmermi tukových častíc, ktoré sú rozptýlené v malých guľôčkach (podobne ako je tomu u materského mlieka)Pozitívne vlastnosti kozieho mlieka.
Zloženie: 100% kozie mlieko, plnotučné

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.